Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z wczoraj z godz. ~18:00 z ul. Gostyńskiej dla Kierownika niebieskiego GT kombi WPR XXXXX :smile:

Pozdrowienia z dzisiaj z godz. ~20:45 z ul. Zawiszy dla Kierownika białego GT kombi WE 88XXX - chyba to sąsiad z osiedla Zawiszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kobalt, to teraz najtrudniejsze - musimy się jakoś na siłowni poznać. Jak widzę czasem STI na parkingu, to patrzę potem ludziom głęboko w oczy, próbując wyczytać z twarzy subarofilię, ale, jak na razie, idzie mi słabo :mrgreen:.

 

Ja jestem taki... zwykły. Po tym opisie poznasz na pewno :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wlasciciela srebrnego Forestera 2.0XT MY'~04 napotkanego wczoraj we Wroclawiu na Sokolej :mrgreen:

 

To ja to ja :mrgreen: pozdrowienia wielkie - dzięki za kartkę :mrgreen::mrgreen:

No wlasnie dzis sie zastanawialem, czy to nie Twoj forek tam stal, bo bardzo podobny do tego na wymiane ;) Szkoda tylko, ze zona tak kategorycznie mi zabrania inwestowania w samochod (budowa sie zaczyna, wiec skarbonka wieksza od Subaru juz jest) :evil:

 

p.s. na szyberdach nie patrzylem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze zona tak kategorycznie mi zabrania inwestowania w samochod

No widzisz, a ja właśnie chcialem pytać, czy nie myślisz o sprzedaży/zamianie... :grin:

 

p.s. na szyberdach nie patrzylem :mrgreen:

Podparty pudełkiem zapałek... :grin:

 

Kiedy na grochówkę jakąś albo co :)

Aha, fasolka równie dobra :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze zona tak kategorycznie mi zabrania inwestowania w samochod

No widzisz, a ja właśnie chcialem pytać, czy nie myślisz o sprzedaży/zamianie... :grin:

Niestety chyba bede sie musial bujac swoim jeszcze ze 2 lata (ciekawe, czy da rade). Gdyby jeszcze twoj mial 2.5T, to bym sprobowal zone przycisnac :mrgreen:

 

p.s. na szyberdach nie patrzylem :mrgreen:

Podparty pudełkiem zapałek... :grin:

Ciekawe, jakby tak sopel spadl na szyber, to czy TU traktuja wszystko razem z mechanizmem, jako calosc do wymiany, czy tylko szybe... :roll:

 

Kiedy na grochówkę jakąś albo co :)

Aha, fasolka równie dobra :grin:

A ja sie odchudzam i tylko domowe, chude obiadki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bycie "zwyklym" zdecydowanie wyróznia wsrod tony koksow

 

Na tej siłowni koksów niewiele - raczej klubowe dziadygi opalone solaryjnie na skwarkę, panie walczące o zachowanie młodości, inne walczące z efektem objadania się czipsami i braku ruchu, kozaczkowie w drogi wozach nie wyglądający na myślicieli, sporo sztucznie uśmiechniętych korpoludów w garniturkach, śmietanka warszawskiej sceny gejowskiej i trochę normalnych :mrgreen:.

 

Stawiam jednak, że na siłowni w Hiltonie to bycie koksem wyróżnia :mrgreen:

 

A no właśnie. Choć jak patrzę w szatni, to niemało ludzi zajada jakieś białe tabletki albo popija napoje o nienaturalnym kolorze. I faktycznie ci zbliżają się do typowego obrazu koksa :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jakby tak sopel spadl na szyber, to czy TU traktuja wszystko razem z mechanizmem, jako calosc do wymiany, czy tylko szybe...

A to jest dobre pytanie :D Zważywszy, że to nie musi być wcale sopel... Już raz kiedyś poleciały na mnie bryłu lodu z plandeki mijanej ciężarówki. Skonczyło się na wymianie szyby, reflektora i malowaniu maski... W innym aucie ofkorz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z dzisiaj dla:

 

szary/stalowy "lanos" WRX/STI, z ktorym to zrobilismy "bandit party" :mrgreen: w drodze od Minska Maz do Wawki

niebieski WRX obmrygany przed wjazdem na wiadukt w ul. Marynarska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemqa jadacego przedwczoraj ul.Obozowa, jakos ok 20-21...jechalem z tylu ale skrecalem w prawo w Dahlberga.

 

No i pozdro dla niebieskiej imprezy WX ..... mijanej wczoraj na torunskiej w strone Marek, jakos tez w wieczornych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiaj z godz. ~20:45 z ul. Zawiszy dla Kierownika białego GT kombi WE 88XXX - chyba to sąsiad z osiedla Zawiszy

 

 

muszę się rozejrzeć po sąsiedztwie, bo widzę, że po woli Wola :wink: robi się subarowa.

I przy tej okazji pozdrawiam: czarnego S-turbo LU....., który prawie codziennie stoi w okolicach skrzyżowania Płockiej/ Górczewskiej i niebieskiego GT widzianego wczoraj na Żytniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Przemqa jadacego przedwczoraj ul.Obozowa, jakos ok 20-21...jechalem z tylu ale skrecalem w prawo w Dahlberga

 

A dziękuję, odpozdrawiam 8). Chyba nawet widziałem w lusterku.

 

Przy okazji pozdro dla kierowcy srebrno-grafitowego hawk-eye z ciemnymi felgami i naleśnikiem, z którym wymieniliśmy kiwki około 15:30 na Prostej przy Rondzie ONZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...