Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

MackaSubru z Lepsza Powłową oraz Przemqu z jak sądze Lepszą Połową Tyż , których spotkałem wczera na spacerze w Łazienkach :-)

 

Odpozdrawiam serdecznie. Niestety nasz spacer bardzo się ograniczył, bo wymyśliliśmy sobie rurkę z kremem, do której kolejka zajęła nam tyle czasu, że potem już się nie chciało spacerować :mrgreen:.

 

Pozdrowienia dla Przemqa i Booyakashy spotkanych u nich pod domem :wink:

 

Serdecznie odpozdrawiam, również uroczą i jakże wyrozumiałą dla subarofilii Drugą Połowę 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może gdyby było sucho to raczej M3'ka testowała by moje możliwości :roll:

to kolorowe, co tak miło gadało? jeśli miał "normalny" dla mczy napęd (na tył), to lepiej, że rozsądek wziął górę. serio. bo nie tylko było mokro ale mokroitrochęzimno. czytaj: ślisko. i nierówno. więc jeśli odpuścił, to znaczy, że rozsądny kierownik. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla najprawdopodobniej jakiegos "oesowego STI" pod Muchos Patatos w Poznaniu (auto z klatka w środku ,rejestracja WP z tego co pamietam) byly też nazwiska na szybie wyklejone ale nie pamietam jakie, auto robi wrażenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek, muszę Cię zmartwić, to nie byłem ja ale odpozdrawiam serdecznie .

Śmiesznie bo Legaś identyczny i kierownik wyglądał dokładnie jak Ty :P

a może lunatykowałem ???

 

:mrgreen:

 

[ Dodano: Wto Lut 23, 2010 2:02 am ]

w Piasku przed fotoradarem

... zobaczymy czy mandat przyślą .

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS- Pozdro dla Czwartka co to dziś " zerówką" pomykał w Górze Kalwarii i nie tylko

 

I ode mnie również pozdrowienia dla Czwartka i podziękowania za to, że przygarnął mnie do swojej zerówki w sobotę. Było super do momentu poczęstunku przez koleżków z czerwonego VTSa :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla kolegi Ape który wpadł do Wołomina w celach oględzin ;) Z tym kolorem Subarki, że kobiecy to był komplement :wink: :cool: Mi samemu Twój Obk się spodobał :smile:

Odpozdrawiam :smile:

P.S. ale i tak nie pojeździliście :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę rewanż za tę tablicę wyjazdową z Poznania :twisted: .

Przemeq, żaden rewanż, tylko dzisiaj taka wiosna była, że się jechało, jechało, jechało i nawet nie zauważyłem jak mi droga z gór szybko zleciała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...