Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla własciciela blue imprezki wrx:) z trzodka po stronie kierowcy .. smigajacej w kierunku traski siekierkowskiej ok. 17.20.

 

niektorzy musieli stac w korku i zazdroscic szerokosci:D

Jeżeli ta imprezka wyjechała na trase z Idzikowskiego to było STI i również pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

blackdogwwl napisał/a:

Hej ktoś z forum ma białego blop eye z klatką bez skrzydła?

 

orzi / Jabar

 

Tak?

To pozdrawiamy go z Szakalem tylko nie wiem jaka ulica

Szakal dopisze

Tak tak pozdrawiamy, to na ul. Prymasa 1000 lecia, dziś po 18.00, stała sobie na górze przy jakimś serwiśie chyba :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalne pozdrowienia dla Kapica za podwozke na spota :cool:
O właśnie. I dzięki dla DNL za git sheeshe :P :P

 

Pozdrawiam Harvestera, którego spotkałam niespodziewanie na mojej wiejskiej uliczce :cool: i ku mojemu wielkiemu zdziwieniu okazało się, że będzie moim sąsiadem :twisted: ... zaczynam się bać :twisted: ... 5 domów dalej to bliżej niż na forum :mrgreen:
Jutro rozpakowywanie paczek.... Odgłosy niezadowolenia mogą być mocno słyszalne :evil: :wink:

 

Jak jutro go spotkam to dam mu delikatnie znać, żeby zaczął o tym realnie myśleć :twisted:

Się rodziców przepędzi, się pomyśli :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla własciciela blue imprezki wrx:) z trzodka po stronie kierowcy .. smigajacej w kierunku traski siekierkowskiej ok. 17.20.

 

niektorzy musieli stac w korku i zazdroscic szerokosci:D

Jeżeli ta imprezka wyjechała na trase z Idzikowskiego to było STI i również pozdrawiam :-)

 

uliczke potwierdzam:) .. a co do wersji to przepraszam..zwalam na przemeczenie i przygladanie sie profilkowi:)

 

Kobieta zawsze znajdzie jakies wytłumaczenie hihih:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika ośwniniaczonego Legacy WPI ######, widzianego dzisiaj okolo 8.30 na odcinku pl. Bankowy- Pl. Konstytucji.

Przy okazji dzieki za wpuszczenie na pl. Bankowym. Drogowcom znowu zrobilo sie remont i zapomnialo oznaczyc, ze jest zwezenie do 1 pasa :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS . Czemu nie widziałem świniaka na lustarku :evil: :?:

 

Hmmm, to juz pytanie do tego świniaka, co tam sobie na lewym lusterku mieszka, ale mozliwych odpowiedzi moze byc kilka:

- świniak załączył generator niewidzialnosci;

- masz brudne lusterka;

- pigs in the mirror are closer than they appear, czy jakos tak...

- oddaliles sie z predkoscia przekraczajaca predkosc swiatla, wiec widmo mojej świni Cie nie dogonilo;

- dopiero wyjezdzalem na trase, wiec świaniak niedokarmiony owadami niknął w oczach;

- inne propozycje???

:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam widziananych i obmachanych wzajemnie kierownikow:

 

- srebrny sti MY03, na czerniakowskiej ok 10 rano

 

- blue GT, na tejze czerniakowskiej ok 14 tej

 

- oraz nieobmachany (spacerowalem sobie ze psem obok mojego wozidła) blue forys zawracający na ul.Okreznej, ok 10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...