Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika białego sti z trzodą na lusterku widzianego wczoraj w okolicach panoramy ok. 19tej, oraz widzianą dzis zaloge wrx kombiwara, z charakterystycznymi białymi i czerwonymi chlapaczami widzianą w okolicach metropolitana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowników tych subarek spotkanych nad morzem :lol:

Dąbki

zdjcie004oed.jpg

 

Odpozdrawiam Juras. W Dąbkach byliśmy tylko godzinę, na wycieczce z Sarbinowa sandpit.gif

 

To ostatnie zdjęcie to na 90% moja stara Impreza którą teraz porusza się bodajże kierownik o nicku aztec

 

Hehe. Zgadza się Wiktorku. To Twoja była loveit.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

niebieski wrx/sti? mijany dziś na francuskiej w Katowicach ok.12-13, z mojej strony kiwka była :wink:

zaparkowanego ok. 15 na Jankego w Piotrowicach czerwonego Gt'ka z naklejka z plejad :mrgreen:

i dla zakiego79 który mnie dziś odwiedził osobiście :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL napisał/a:

proponuje korepetycje u Forseksa ;)

 

 

On juz nie z naszych... przeszedl przeciez na ciemna strone mocy :twisted:

 

z naszych czy nie z naszych...szakal w podzięce za korki, po prostu Forseksowi wstydu na cargo nie zrobi ;) taki deal ;)

 

[ Dodano: Pią Sie 14, 2009 7:16 pm ]

nie wiedzialam,ze mnie az tak wyczekiwano

no a jak inaczej...taka atrakcja...czerwona micra ze świnią..

 

teraz to mi wstyd :(

i bardzo dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

catti napisał/a:

nie wiedzialam,ze mnie az tak wyczekiwano

 

no a jak inaczej...taka atrakcja...czerwona micra ze świnią..

DNL, Tobie tylko samochody w głowie :mrgreen: , ja tam oczekuję na miłą nową Forumowiczkę :razz:

 

[ Dodano: Pią Sie 14, 2009 8:17 pm ]

z naszych czy nie z naszych...szakal w podzięce za korki, po prostu Forseksowi wstydu na cargo nie zrobi taki deal
za jakie korki :?: :twisted: nie czaje :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę niebieskiego STi, który wczoraj wieczorem sprawdzał przyczepność swoich opon na pętli Słonecznej w Katowicach :twisted: (ktoś z forum? Widuję często to autko na Koszutce- chyba hawk-eye)

 

To Maciek, przekaze mu pozdrowienia bo nie ma go na forum. Generalnie lubi sprawdzac przyczepnosc na wszystkich rondach w Katowicach :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL, Tobie tylko samochody w głowie :mrgreen:

nie tylko uwierz mi ;)

 

ja tam oczekuję na miłą nową Forumowiczkę :razz:

ja teżżżżżż :cool: :cool:

 

za jakie korki :?: :twisted:

korepetycje znaczy się; Forseks wiele cie może w tej materii nauczyć ;)

 

nie czaje :shock:

to akurat widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal napisał/a:

za jakie korki :?: :twisted:

 

korepetycje znaczy się; Forseks wiele cie może w tej materii nauczyć ;)

 

 

Nooo... dobrze, ze wyjasniles. :wink: Bo jakby sie okazalo, ze Szakal jest odpowiedzialny za korki w Warszawie, to bym sie troche zdenerwowal :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego OBK oświniaczonego. Odkiwany na ul. Piastowskiej o 11:45

subuk?

Odpozdrawiam :mrgreen: Wybacz, że Cię nie puściłem, ale zbyt późno żem twą niebieską szczałę zobaczył. Widziałem natomiast kątem oka, że maska coś chyba pogięta dalej :mrgreen:

Ostatnio praktycznie nie ma mnie na forum bo urodziła się kolejna, spłodzona przeze mnie (mam nadzieje :mrgreen: ) córka ... i mam młyn jak 150 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego OBK oświniaczonego. Odkiwany na ul. Piastowskiej o 11:45

subuk?

Odpozdrawiam :mrgreen: Wybacz, że Cię nie puściłem, ale zbyt późno żem twą niebieską szczałę zobaczył. Widziałem natomiast kątem oka, że maska coś chyba pogięta dalej :mrgreen:

Ostatnio praktycznie nie ma mnie na forum bo urodziła się kolejna, spłodzona przeze mnie (mam nadzieje :mrgreen: ) córka ... i mam młyn jak 150 :wink:

 

Maska jest OK! Tylko nie mam czasu zajechac do blacharza wszystkiego dopasowac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...