Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla operatora niebieskiego Bug-eya oklejonego,na blachach SCI Z naklejoną zerówką na drzwiach- pewnie z KJS-ów Cieszyńskich.

Dzieki ja również pozdrawiam:)Musze powiedzie że chłopaki z AK dali radę fajny KJS

Jak jesteś w Polsce to zapraszamy na spota w Bielsku! podaję link do temata

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=1400

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja mam okazję kogoś pozdrowić :-).

 

Pozdrowienia dla Legacy GL kombi, CT .... za którym jechałem w Olsztynie od Jagiellończyka.do skrzyżowania z Piłsudskiego, na którym się rozjechaliśmy. Trzodę zobaczyłem dopiero na Kościuszki - szukałem na klapie, a była na szybie :oops:.

 

Fakt, to ja żem był. Dzisiejszy dzień sponsorowało słowo: pośpiech.

 

Ja tyż szukałem w lusterku trzody na lusterkach. :mrgreen:

 

Pozdrawiajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę jasnobrązowego GT-ka ze świnią na klapie, z takimi fajnymi felgami wpadającymi w czerń. Widziany dziś przy wyjeździe z parkingu podziemnego w kompleksie przy Taśmowej w Warszawie godz. 17:15. Nie udało mi się jakoś wizulanie pozdrowić, więc czynię to tutaj :) Ja jechałem niesubaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pani blondynki (bez podtekstow) z dwoma fotelikami dzieciecymi w niebieskim blob-eye'u na zlotym felunku WN 9????? z ramka A.Koper na Rosola dzisiaj o 15:00

 

Pozdrowienia dla bialego GT'ka na bialych felgach z niskiem spojlerem ale nie nalesnikiem dzisiaj o 19:00 na Niepodleglosci kolo Madalinskiego (to nie pitus ani adamusmax chyba ze uzbroil bieluge w zapowiadany zad-dzior)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...