Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wy sobie żarty robicie, a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:. A wydawało mi się, że bardziej łopatologicznie tego nie można wytłumaczyć :twisted:.

 

Anyway - pozdrowienia dla:

- kierowcy szaro-grafitowego GT (coupe :?: :shock:), z którym w ostatniej chwili wymieniliśmy wczoraj kiwki na Mokotowie - on jechał Puławską w stronę Piaseczna, ja stałem na Odyńca do skrętu w prawo

- lanosa STI, którego 8 sierpnia mijałem w okolicach Konstancina - jechałem samochodem przystrojonym ślubnie (przy okazji yo! dla Państwa Młodych 8)

- STI '06-'07 spotkanego tego samego dnia w tych samych okolicach, ino parę minut wcześniej

 

:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla 2 szt. imprezek obmachanych wczoraj obustronnie w Olsztynie ok 14:00 :mrgreen: Zielony GT kombi, a chwilkę później niebieskie kombi (chyba N/A) obok KFC. Kiwki były, trzoda na lusterkach chyba też :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niebieski GT kombi wczoraj na towarowej w strone okopowej ok 21.45 i tez niebieskie (dziwny zbieg okolicznosci) WRX/STi tuz po 22 skrecajace z radiowej w prawo we wroclawska.

 

pozdr

 

[ Dodano: Pon Sie 17, 2009 11:23 am ]

a, no i dla srebrnego legaca kombi diesel bawiacego w zeszlym tygodniu w Rewie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy sobie żarty robicie, a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:. A wydawało mi się, że bardziej łopatologicznie tego nie można wytłumaczyć :twisted:.

 

Anyway - pozdrowienia dla:

- kierowcy szaro-grafitowego GT (coupe :?: :shock:), z którym w ostatniej chwili wymieniliśmy wczoraj kiwki na Mokotowie - on jechał Puławską w stronę Piaseczna, ja stałem na Odyńca do skrętu w prawo

- lanosa STI, którego 8 sierpnia mijałem w okolicach Konstancina - jechałem samochodem przystrojonym ślubnie (przy okazji yo! dla Państwa Młodych 8)

- STI '06-'07 spotkanego tego samego dnia w tych samych okolicach, ino parę minut wcześniej

 

:cool:

 

to nie jest coupe :) , no chyba ze to nie bylem ja , ale komus w ostanim momencie wczoraj machalem , auto stalo wlasnie na odynca do skretu w prawo :) , tak czy owak odpozdrawiam o ile to o mnie chodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michal K, podjeżdżam z prawej, widzę sti i japa mi sie śmieje :lol:. wymiękam, nie będę sie mierzyć :smile:. ps. śliczne auto

 

u mnie chyba ok, coś wpada w mały rezonans, ale kazano jeździć i obserwować (pozdr i dzięki Panowie)

jeszcze raz pozdrówka :wink:

 

a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:
haha też kieeedyś pisałem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do mnie PW przychodzą od oburzonych ostatnim zdaniem wątku wyjaśniającego tajemnicę [ y o u ] :twisted:
haha też kieeedyś pisałem :lol:

 

Ja, dopóki nieco nie zmodyfikowałem swojego podpisu, byłem wręcz zasypywany PW od zdezorientowanych nowych: "Znamy się??", "Co to ma znaczyć?" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...