Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla czerwonego Blobeye'a w WRX-ie na blachach SG widzianego w Ustroniu koło 13-tej w niedzielę i lanosa w WRX-ie srebrnego, zaparkowanego przy bloku na Manchatanie (Ustroń). Pozdro dla operatora niebieskiego Bug-eya oklejonego,na blachach SCI Z naklejoną zerówką na drzwiach- pewnie z KJS-ów Cieszyńskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja pozdrawiam rajtuzowca Harvestera ktory wczoraj z pulawskiej skrecal w lewo w poleczki ja zem wyjezdzal dokladnie w przeciwna strone ;)
Również serdecznie pozdrawiam :]

 

Pozdro dla Pani w chyba Vectrze albo Mondeło ze świniaczem na tylniej klapie, która machała mi jak ją wyprzedzałem na Puławskiej kilka dni temu ;)

 

Pozdro dla ładnego czarnego Forka z głośnym wybuchem, wczoraj pod teatrem Buffo

 

Pozdro dla kolejnego Forka, tyż czornego z którym spłoszyliśmy trochę kierowców na Puławskiej dzisiaj ;)

 

Kurde nie mam neta w domu i nie mogę non stop na forum siedzieć :evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia dla brązowego/złotego, oświniaczonego Forestera PO XXXXX z którym w piątek po 17 turlaliśmy się Wisłostradą w stronę Żoliborki.

dzięki, również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdro dla Pani w chyba Vectrze albo Mondeło ze świniaczem na tylniej klapie, która machała mi jak ją wyprzedzałem na Puławskiej kilka dni temu ;)

 

 

No właśnie coś mi moja Małgosia mówiła - że ładny, czarny STi :)

 

W jej imieniu dziękuję i również pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja mam okazję kogoś pozdrowić :-).

 

Pozdrowienia dla Legacy GL kombi, CT .... za którym jechałem w Olsztynie od Jagiellończyka.do skrzyżowania z Piłsudskiego, na którym się rozjechaliśmy. Trzodę zobaczyłem dopiero na Kościuszki - szukałem na klapie, a była na szybie :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu i ja mam okazję kogoś pozdrowić :-).

 

Pozdrowienia dla Legacy GL kombi, CT .... za którym jechałem w Olsztynie od Jagiellończyka.do skrzyżowania z Piłsudskiego, na którym się rozjechaliśmy. Trzodę zobaczyłem dopiero na Kościuszki - szukałem na klapie, a była na szybie :oops:.

 

to leon chyba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, Gwidon, Mati, Czwartek...forumowo; publicznie pozdrawiam :)

pozdro tez dla niebieskiej Imprezy na żółtej feldze :twisted: wyjeżdżającej ok 13.30 spod McOczu na Radzymińskiej.

 

Również pozdrawiam, miło było poznać :smile:

Jako - dziękuję. Podmiana dwóch wężyków, wywalenie śmieciowego BOVa - auto jak nowe. Ale weź, człowieku, do tych wężyków dojdź :shock: Wielki jesteś :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Szakala To co zrobimy niespodziankę na którymś spocie :mrgreen::mrgreen:

Oraz dla kogoś w niebieskim oświniaczonym Lanosie na skrzyżowaniu Marszałkowska z Świętokrzyską koło 15.30. Przeleciałem obok Ciebie na długich i nawet nie odmachałeś ;p

Ja wiem, że to nie Subaru, ale świnie z... bardzo daleka widać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...