Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy OBK, który jechał za mną w Sopocie, al. Niepodległości a potem skręcił za mną w stronę kortów/plaży :D

Mrygnąłem awaryjnymi, ale chyba nie wiedział o co chodzi :mrgreen:

 

Jechałem srebrnym Forkiem (2000 r.) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego STi mijanego między Ostródą a Sankt-Sub, dla Anakinskiego (?) mijanego w okolicy Płońska i srebrnego WRX kąbi z którym goniliśmy się dziś po Puławskiej :D

 

A no i dla blackdogwwl, którego wyprzedziłem jadąc nad morze :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blondynki sunacej piaskowym GT-kiem kombi napotkanej niedaleko Łosia ok. 13:30
Simon, którego Łosia :?: :razz: , k/Gorlic? Nie mów, że tam byłeś :shock:

 

[ Dodano: Sob Sie 15, 2009 8:23 pm ]

przecież wiadomo że Szakal jest odpowiedzialny za wysztkie korki...w całym kraju
W dalszym ciągu nic nie czaje :shock: , ale wiem jedno, że dziś za korki odpowiedzialna była Madonna, do domu dojechać nie mogłem :twisted::mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierującą srebrnym forkiem (z plakietką zdaje się STI !) oraz pilotującego ją blue mica STI 06-07 ze świnaczem na klapie i rej. WSC zasuwających Puławską w kierunku Piaseczna... Pozdrowionko na trasie tyz było :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego STi mijanego między Ostródą a Sankt-Sub, dla Anakinskiego (?) mijanego w okolicy Płońska i srebrnego WRX kąbi z którym goniliśmy się dziś po Puławskiej :D

 

A no i dla blackdogwwl, którego wyprzedziłem jadąc nad morze :smile:

Bo się dałem wyprzedzić widząc Subrę :mrgreen:

Oczywiście odpozdrawiam :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DNL napisał/a:

przecież wiadomo że Szakal jest odpowiedzialny za wysztkie korki...w całym kraju

W dalszym ciągu nic nie czaje , ale wiem jedno, że dziś za korki odpowiedzialna była Madonna, do domu dojechać nie mogłem

 

korki były ale piesze :!: mało osób autami przyjechało i oni wygrali :cool:

widziałem jednego faceta w czapce Subaru i to daleko na koncercie Madonny pozdrawiam

a i jedno Legacy na Wisłostradzie z Estonii :idea: było po koncercie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam upolowanego forda focusa w kolorze niebieskim stojącego za brama na pewnym osiedlu przy czerniakowskiej z czarno białym prosiakiem w lustrze ;) Tak wchodzę a tu prosiak i to na fordzie ;) Właściciela nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierującą srebrnym forkiem (z plakietką zdaje się STI !) oraz pilotującego ją blue mica STI 06-07 ze świnaczem na klapie i rej. WSC zasuwających Puławską w kierunku Piaseczna... Pozdrowionko na trasie tyz było :twisted:

 

 

to prawdopodobnie orzi upalał moją imprezkę a foresterku jego lepsza połowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...