Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam widziananych i obmachanych wzajemnie kierownikow:

 

(...)

 

- oraz nieobmachany (spacerowalem sobie ze psem obok mojego wozidła) blue forys zawracający na ul.Okreznej, ok 10

 

Odpozdrawiam. Widziałem SPRT... Też zastanawiałem się czyj, ale nikogo wokół nie zobaczyłem. Salon psiej urody ??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z popoludnia:

 

- niebieski STi hawk WE xxxxx z kierowniczka w korku na Krakowskiej w strone centrum

- niebieski WRX drop WG xxxxx w Starej Miłosnej

- niebieski STi chyba WM xxxxxx (ziom jakis) w okolicach Debe Wielkie w strone Wawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam szampańskiego GT-eka z którym wczoraj śmigałem na Łazienkowskiej ok 19.00, :mrgreen: pozdrówka i miganko było :grin:

Pozdrowienia również od Blackdogwwl, który śmigał ze mną :grin:

Łodpozdrawiam serdecznie :D

Mogę tak śmigać codziennie :wink:

Do następnego razu.... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę oraz pasażerów czarnego misiubisi outlandera ze świnią na klapie i co mnie zdziwiło najbardziej; z podpisem :"szubaru" ...?.

Aha, podwójne pozdrowienia, gdyz raz widziałem was przedwczoraj w okolicach Węgrowa, a drugi wczoraj na parkingu w miejscowości Grabarka. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę oraz pasażerów czarnego misiubisi outlandera ze świnią na klapie i co mnie zdziwiło najbardziej; z podpisem :"szubaru" ...?.

Aha, podwójne pozdrowienia, gdyz raz widziałem was przedwczoraj w okolicach Węgrowa, a drugi wczoraj na parkingu w miejscowości Grabarka.

 

odpozdrawiam w imieniu mojej żony :mrgreen: miała kiwać Subarakom :cool:

w końcu ktoś pozdrowił a juz jakiś czas jeździ :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpozdrawiam. Widziałem SPRT... Też zastanawiałem się czyj, ale nikogo wokół nie zobaczyłem. Salon psiej urody ???

 

:mrgreen: wiem, że nie zauwazyleś, choć stałem 3 metry od niego, trochę niepasowałem do SPRT w garniaku i z psem na smyczy :cool: :mrgreen: a salon psiej urody się wzial z tego ze mam takiego strasznie kudłatego PON-a, i jest to jedyny zakład w wawie gdzie potrafia okiełznać - bez usypaniania i jeszcze mowią ze to bardzo spokojny piesek - te moje "strasznie wielkie bydle" ciskające się na lewo i prawo z zębami na sam widok maszynki do strzyżenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie pozdrowienia dla oświniaczonego Volvo V70 z niekumającym kierownikiem, jadącego Al. Krakowską w stronę Janek około 9.30 rano.

Nikt go nie uprzedził że Subaryci będą sie dziwnie zachowywać w obecności Świniaczy?

I kolejne dla kierowniczki Forka z naklejkami z Plejad V i VI , której to towarzyszyłem od Grójca do Sękocina. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl napisał/a:

szubaru napisał/a:

blackdogwwl napisał/a:

Hej ktoś z forum ma białego blop eye z klatką bez skrzydła?

 

orzi / Jabar

 

Tak?

To pozdrawiamy go z Szakalem tylko nie wiem jaka ulica

Szakal dopisze

Tak tak pozdrawiamy, to na ul. Prymasa 1000 lecia, dziś po 18.00, stała sobie na górze przy jakimś serwiśie chyba

Tak, to nasze... Po serwisie zawieszenia, a właściwie przełożenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla wlasciciela niebieskiej, oswiniaczonej Imprezki, ktora we wtorek ok 18 parkowala przy klubie Kahuna (numery jakos FZ*****).

Moze kiedys mala partyjka? :lol:

 

Wszystko zostało udokumentowane :mrgreen:

 

To my razem

 

zdjciex.th.jpg

 

A to Ty :

 

zdjcie2.th.jpg

 

A zeskłoszować to możemy się bardzo chętnie ;)

 

Ja ostatnio wieczorami bardziej bywam bo tylko wtedy mam czas - 22-23 :???:

 

 

 

PS Pozdro też dla spotkanego wczoraj oświniaczonego Focusa na dachu GM

 

zdjcie3i.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...