Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

JotEn, dzięki za miłe spotkanie dzisiaj wieczorem.

 

JotEn ma fajne auto bardzo mi się podobało, na pewno nieźle się nim jeździ (obniżone i utwardzone zawieszenie), silnik odzywa się w pożądku.

I mój ulubiony kolor Legacy z lat 92-94 bordowy.

 

Pozdrawiam serdecznie,

jako

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

muszę przyznać, że mnie też się podoba autko JotEn-a. Nomen omen, to od dawna moje marzenie... :roll:

 

No i poza tym, trzeba powiedzieć, że to bordowe autko ma bardzo ciekawą historię, może kiedyś jeszcze właściciel nam ją opowie na którymś ze spotów w Wa-wie. :P

 

Pozdrawiam,

Adimas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że zdjęcie zostało zrobione przez kierowcę, ale czy przy wyżej wymienionej prędkości? ;-)

 

Mniej więcej przy takiej prędkości, ale chcę Cię uspokoić: pstryknąłem to zdjęcie telefonem komórkowym, nie odrywając rąk od kierownicy :)

 

Robiłem już dziwniejsze rzeczy szybko jadąc, ale nie będę się chwalił, bo nie ma czym. Zapewniam, że jeżdże ostrożnie, chociaż to nie znaczy, że zgodnie z dozwolonymi prędkościami :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nazywam się Jacek. Postanowiłem sie u was zadomowić na forum po spotkaniu z jednym z forumowiczów " Mamusia" Spodkałem Go z moim Kolegą na Białym Krzyżu "Salmopol" Przybyliśmy tam Forysiem 2,0 bez Tułbinki :) Po rozmowie postanowiłem zaglądnąć tu i mi się spodobało :) Bede sie odzywał i wnosił jakieś ciekawe info na forum. Narazie Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie z Tychów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nazywam się Jacek. Postanowiłem sie u was zadomowić na forum po spotkaniu z jednym z forumowiczów " Mamusia" Spodkałem Go z moim Kolegą na Białym Krzyżu "Salmopol" Przybyliśmy tam Forysiem 2,0 bez Tułbinki :) Po rozmowie postanowiłem zaglądnąć tu i mi się spodobało :) Bede sie odzywał i wnosił jakieś ciekawe info na forum. Narazie Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie z Tychów.

 

Witam serdecznie Tyszanina na forum :)

Czy jeździsz może srebrnym Forysiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nazywam się Jacek. Postanowiłem sie u was zadomowić na forum po spotkaniu z jednym z forumowiczów " Mamusia" Spodkałem Go z moim Kolegą na Białym Krzyżu "Salmopol" Przybyliśmy tam Forysiem 2,0 bez Tułbinki :) Po rozmowie postanowiłem zaglądnąć tu i mi się spodobało :) Bede sie odzywał i wnosił jakieś ciekawe info na forum. Narazie Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie z Tychów.

 

Mamusia potwierdza w caly rozcionglosci powyzszo informacje. Spotkanie belo sympatyczne ale nudne, bo chlopaki pili tyko chierbate i to bezalkoholowom ......normalnie sie porzygac. Pozdrawiam swierzo dostawe miensa do przemielenia.

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JotEn, dzięki za miłe spotkanie dzisiaj wieczorem.

 

ehh - zona w pracy i dopiero sie dorwalem do netu :D ja rowniez bardzo dziekuje za spotkanie - fajnie bylo!

 

Auto Ci się podoba bo masz prawie identyczne :wink: :lol: - tyle ze kombiak - turbo kombi w swietnym stanie ktorego mam nadzieje ze nie sprzedasz :twisted: Takze niech ktos szybko kupuje od Jako cienkiego :!: :wink:

 

pozdrawiam!

 

autko ma bardzo ciekawą historię, może kiedyś jeszcze właściciel nam ją opowie na którymś ze spotów w Wa-wie.

 

historia dotyczy poprzedniego auta i jest faktycznie "ciekawa"... jak bede mial wiecej czasu to wrzuce na forum a na spotkaniu jakims swoja droga chetnie opowiem :cry: - Adimas a może zainteresujesz sie autkiem jako - patrz kupie/sprzedam ... ale nie to ze jestem jakims posrednikiem :lol:

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Mamusi widzianej dziś na Królewskiej ok. godz 13

 

i dla Michała widzianego dziś na ...TVN Turbo :D :arrow: świetny występ 8)

 

Buziaki od mamusi.

Michala rowniez ogladalem. Milo bylo posluchac. Pozdrawiam

 

Mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez się ciesze na samą myśl o jeździe po białym, ostatnio nawet przestałem się wysypiać :P bo trzeba każdą chwilę wykorzystać na jazdę tym bardziej, ze jakoś ubywa sniegu :( .

Pozdrowienia dla właściciela pięknego niebieskiego STI parkującego wczoraj obok mojej Imprezki na Redutowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...