Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia również dla czarnego STI widzianego w Sztynorcie przedwczoraj

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STI WX***** stojącego dzisiaj o 21.10 na Solidarności.

 

Wszyscy tak z pozdrowieniami dla czarnego STI na WX, to i ja nie będę gorszy :mrgreen:. Dziś 'ustrzeliłem' takie STI MY'06-07, w W-wie na Powązkowskiej, około 14:00.

 

Chociaż po kierunkowskazach wyglądał mi na amerykańca... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela niebieskiej wolnossącej imprezy kombi WA 35044, która ostatnio często stoi u mnie na wsi na ul Langego ;) oraz dla mijanego dziś kolo 18.35 srebnrego forka turbo przy zjeździe z ursynowa do powsina :) tablic nie widziałem bo dość mocno padnięty byłem-a podobno sport to zdrowie ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam trzech kierownikow S widzianych dzisiaj ok godz 17 w przeciagu pieciu minut...

- pierwszy to zielony Legas jadacy od Zgierza do Lodzi... jak mi sie wydawalo (patrzac w lusterko wsteczne) to kierownik odmachal przez otwarte okno. Kiedys ktos (wmorderator Kudlaty??) okreslil to ze faza poczatkawa takiej kiwki jest zimny lokiec...

- chwile pozniej widziany prawie jeden za drugim jednak po drugiej stronie oddzielajacego pasa zieleni wiec bez mozliwosci obmachania tudziez obtrabienia lub obmrugania najpierw czarny chyba WRX a po nim bialy zaturbiony rowniez taki (oba kaaaabi)

Oba dwa w Zgierzu i kierujace sie w strone Lodzi

 

nastepnie mniej wiecej godzine pozniej w Jedliczach w kierunku Aleksandrowa czarny Forester

 

A jak ktos wogole dotrwal do konca tych wypocin... to wlasciwie na poczatek pozdrowien przed godzina 12 w poludnie granatowy Forys za ktorym jechalem albo na Pilsudskiego albo na Przybyszewskiego (nie pamietam :roll: ) w kazdym razie jechalem na gielde...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek K, znam to STI - to STI MY'06-'07 na białostockich blachach, które widziałem w AutoGT w W-wie podczas transplantacji pewnych gratów z innego, nota bene znanego wszystkim forumowiczom, STI :twisted:.

 

Ale to byl poprzedni model ten z poprzednim facem. Nie wiem czy widzialem te auto na Plejadach bo nie pamietam, to ktos chyba z Forum bo kiedys sie nawet zgadywalismy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...