Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

radekk, a ja Ciebie pozdrawiam nie dawno widziałem Cię jak jechałeś do Czerwonaka . (znaczy na 99% to ty :P )

I mac li którego widziałem 3 minuty przed Radkiem w czerwonaku.

Ciekawe kogo legaś stał na awaryjnych na śródce?

 

Ja jechałem srebną corsą zastępczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, na chwilę wyjechałem i od razu spory "łup". Pozdrawiam więc kierowców:

- zielonkawego forka turbo, którego zobaczyłem podczas killowania białego jaguara :-). Akurat dojechałem do świateł, które zmieniły się na czerwone; chciałem skręcić w lewo w stronę Łomianek-Dąbrowy. Z przeciwka, od strony Gdańska widziałem właśnie rzeczonego forka. Światła się zmieniły, forek rura, jag rura. Długo ich potem obserwowałem w lusterku i wydawało mi się, że szli łeb w łeb, a forek prowadził o parę długości zyskanych na starcie :)

- niebieskiego STi MY'03-'05 spotkanego na Conrada około 19:20 (była kiwka)

- niebieskiego STI MY'06-'07 na numerach WE xxxxx zaparkowanego pod lotniskiem na Bemowie jakieś dwie minuty później

- czarnego forka wolnossącego, spotkanego kolejne dwie minuty później przy skręcie z Powstańców Śląskich we Wrocławska. Machane nie było, bo kierowca przez komórkę gadał, jednocześnie mijając się z tramwajem i przjeżdżając przez przejścia z pieszymi na nich, tak że rozumiem, że mógł być zaabsorbowany innymi sprawami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem Cię w ostatniej chwili. Nie zdążyłem zareagować.

Widziałem że zobaczyłeś w ostatniej chwili :mrgreen:

A tak pozatym fajnego masz tego Forestera, mam nadzieje że kiedyś trafi się okazja że zobaczę go z bliska, a nie tylko jak przemykasz z naprzeciwka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee, naklej tą świnie, bo człowiek podobny do Ciebie jak nie wiem. no!

Hehe, postaram się poprawić i następnym razem to być ja :mrgreen: Przecież mam świnię na lewym lusterku, ale dla ciebie obkleję cały samochód w świnie :wink: Jeśli towarzysz Godlik to czyta to już się cieszy z interesu jaki na mnie zrobi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk, a ja Ciebie pozdrawiam nie dawno widziałem Cię jak jechałeś do Czerwonaka . (znaczy na 99% to ty :P )

I mac li którego widziałem 3 minuty przed Radkiem w czerwonaku.

Ciekawe kogo legaś stał na awaryjnych na śródce?

 

Ja jechałem srebną corsą zastępczą.

 

A syrena strażacka czemu nie włączona, klaksony, światłą , małolaty wychylone przez okno itd itp :mrgreen: no młodzież nigdy się chyba nie nauczy jak starszych pozdrawiać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- kierownika bug-eye'a w sedanie - WPI XXXXX spotkanego dzisiaj kolo 8.45 na Woronicza.

- kierownika srebrnego Forestera WF XXXXX, z ktorym przemknelismy od Woronicza do ul. Suwak.

- kierowniczki fioleto-wisniowego Legasia w sedanie na starych, czarnych blachach - spotkanej w tych samych okolicach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...