Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

hogi, hogi - patrzac po grillu i masce to byl chyba MY 95-96 - z nalesnikiem i szyberdachem.

 

teraz jezdzi nim Pitus - jest MY97 z nalesnikiem - biale - generalnie unikat lekki, wiec najprawdopodobniej upolowales Pitusia;)

 

Pozdrawiam somsiada, ktory zatrzymal sie dzis po poludniu pod brama na swoim łosiedlu i lansowal sie przed okolicznymi blokami :mrgreen:

 

ano lansowal sie lansowal ;)

 

odpozdrawiam i czekam na zapobiezenie rozeschnieciu sie dyszla :twisted::mrgreen:[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam własciciela STi WW***** (chyba) stojącego na parkingu za Suzuki Motor Polska na Jagiellońskiej. :) Widziany nie pierwszy raz w tamtym miejscu. :)

Dziękuję :)

 

Ooo, to Ty? :cool: Kopę lat! :)

 

Akurat się składa, że bywam w "interesach" u pewnego pana od Was. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo, to Ty? :cool: Kopę lat! :)

 

PoliniTuning, pamiętasz pierwszy duży spot frakcji warszawskiej na Statoilu na rogu Okopowej i Powązkowskiej? Pamiętam, że Ty tam robiłeś foty i był też Piotor. Oraz prezentacja STI MY'06 w moim wykonaniu :).

 

Wtedy Piotor był WRX-em, dziś jeździ nowym STI 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PoliniTuning, pamiętasz pierwszy duży spot frakcji warszawskiej na Statoilu na rogu Okopowej i Powązkowskiej? Pamiętam, że Ty tam robiłeś foty i był też Piotor. Oraz prezentacja STI MY'06 w moim wykonaniu :).

 

Wtedy Piotor był WRX-em, dziś jeździ nowym STI 8).

 

Tak, tak, pamiętam Piotora doskonale. :grin: I pamiętnego spota również. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość blue_eustoma

Pozdrawiam właściciela niebieskiego Subaru na krakowskich numerach zmierzającego dzisiaj okołog odziny 14 w stronę Limanowej, witającego mnie w okolicach Chełmca :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika ładnie wyklejonej niebieskiej Imprezy GT - chyba już ją kiedyś widziałem na Kochanowskiego - którą dzisiaj troszkę obtrąbiłem na ul. Ostrowskiego we Wrocławiu, kole 16... niezły korek był i postanowiłem udać się w przeciwnym kierunku. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...