Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

wczoraj wieczorem, wracam se ja grzecznie powsinska z miasta, a tu PANIE DZIEJSKI PRZED SWIATLAMI PRZY PARKU czeslawa SZCZUBELKA ( SIC!) przeganiaja mnie dwie imprezki jedna z prawej druga z lewej, jedna z polka druga z palacinka. Niebieskie. Jedna STI druga WRX. Jedna rejestracja CW. w srodku trojka usmiechnieta. w drugiej samotny osobnik, a w srodku ja, z zonom i corkom.

zona, po wizycie u chiropraktora, wiec zakaz gwaltownych ruchow, i w ogole...

no i stanely trzy imprezki na jednych swiatlach, obok siebie.

uklony dla Panow.

I PAN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiego WRXa 06 na blachach BI oraz dla srebrnego WRXa 04 na blachach WWY spotkanych dzisiaj u mnie na wsi.

poza tym spóźnione pozdrowienia dla najprawdopodobniej kashmere widzianego w sobotni wieczór w Gdyni w okolicach zdaje się Skweru Kościuszki. nie machałem i nie trąbiłem bo byłem wieziony jakąś firmową astrą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla niebieskiego WRXa 06 na blachach BI oraz dla srebrnego WRXa 04 na blachach WWY spotkanych dzisiaj u mnie na wsi.

 

pablonas, to ja przejezdzalem dzisiaj przez Twoja wies na blachach BI. Rowniez pozdrawiam :cool:

 

I pozdrawiam jeszcze kierownika granatowego Forka slowsuck'a :twisted::twisted: spotkanego w koooorkuuuu w Nowym Dworze Gdanskim i Milka ktorego gebe jako pierwsza zobaczylem dzisiaj wracajac do domu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaległe wczorajsze pozdrowienia dla kierowników:

2. Powsińska chwilę później- czarna wolnossąca imprezka

 

Pozdrowienia Hogi!!

 

to pierwsza forumowa kiwka, więc liczy się podwójnie :D

W czarnym Ci do twarzy :mrgreen:

Często tędy omijam korki na Ursynów.

Pasażerka wyglądała na lekko speszoną :wink:

 

ps. ładne autko (to US?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek, takze Cie pozdrawiam. Musimy jakos wkrotce sie ustawic pogadac, moze na jakies piwko wyskoczyc. W koncu kupe czasu sie nie widzielismy nie liczac Plejad

 

Koniecznie, jestem gotowy na spota. Moze trzeba odnalezc nasz watek i sciagnac Felixa, Subaryte i kogo tam jeszcze. Jarka Kazberuka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czarnym Ci do twarzy :mrgreen:

Często tędy omijam korki na Ursynów.

Pasażerka wyglądała na lekko speszoną :wink:

 

ps. ładne autko (to US?)

 

:mrgreen: Miło słyszeć, bo zawsze kupuje czarne... Taka świecka tradycja :)

 

Auto kupiłem w PL w salonie, seryjne 2.0 i niestety wolny(ssak)... Trochę żałuję, że nie wziąłem 3 letniego WRX'a, jak podciągnę technikę to za kilka lat się zmieni :D.

 

Tak, Patrycja była speszona, bo machałem do nieznajomego :mrgreen:, ale jak wyjaśniłem o co chodzi to przyznała, że 'fajnie'.

 

Planuję pojawić się na jakimś małym Warszawskim spociku także czekam jak coś będzie.

 

...i ogólnie - do następnej razy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- Przemqa - z ktorym ucielismy sobie maly chit-chat na swiatlach - dzisiaj kolo 17.30na Wolskiej. :cool:

- kierownika STI MY 06 WX XXXXX oklejonego w napisy "Fukowski", widzianego na Modlinskiej ok. 17.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...