Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Matko Buzka ... matula wrocila z imprezy .... oj sie bedzie dzialo .

Matulu ... badz pozdrowiona ...

:mrgreen:

I vice versa ...........o wiela to nie obraża Twoich uczuć.

 

mamusia

 

moje uczucia ide wlasnie skroplic ... postow matula narypala jak

zadko ... wreszcie jest co czytac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla dwóch kolegow w forumowo/plejadowych koszulkach widzianych przed chwila na sniadaniu (godzina dziesiata :] ) w hotelu system w krakowie (widok z okna na salon subaru E.F. mam - bez doplaty). I pozdrowienia dla STi, ktorego spotykam ile razy jestem w czestochowie.

 

Piotr

 

odpozdrawiam :) trzeba byl podejsc - bylismy co prawda lekko wymeczeni po roznych wieczornych "social events", ale calkiem kontaktowi :mrgreen:

 

a widok z okna na SIP tez mialem :mrgreen:burzum tam juz nie ma salonu - to "tylko" centrala SIP

d75c8b1ba0777dc0m.jpg

 

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla srebrnego turbo forka DW costam, ktorego troche spowalnialem przez jakis czas na krajowej 50-ce Ciechanow - Sochaczew w okolicy Kraszewa ok godziny 19:30. Mial chyba jeszcze "pare" kilometrow przed soba... jesli sugerowac sie prefiksem na rejestracji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowiwszy spotkanego dzisiejszego ranka, chwilę przed 9 kierownika srebnego GT (WZcoś? WYcoś?... jakoś tak), które mykło na Shella prawym pasem Sikorskiego, gdy ja na lewym poganiałam czarne Honde, co to tak się zdenerwowała zobaczwszy wokół siebie tyle Imprez, że jak wyszczelił na te Siekierki, to poszet! :mrgreen: Aż mię kurzem samochód spowił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto mnie dzis pozdrowil ze zdaje sie zielonkawego Forestera na Teczowej kolo 8.30? Odpozdrawiam =)

 

Pozdrawiam rowniez zielonkawego Forka MY'06-07 wolnossacego z tablicami PO xxxx zaparkowanego obecnie w WPB na Strzegomskiej... kilka miejsc parkingowych od mojego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

Widzianą dzisiaj na estakadzie bielańskiej żółtą impreze. Nie zdążyłem przeczytać rejestracji. :mrgreen:

 

Widzianego w sobotę w Garwolinie srebrnego Forestera WD albo WI, który skręcał z Mazowieckiej w Kościuszki w kierunku Warszawy. Była kiwka bez riposty, ale to zrozumiałe bo byłem na piechotę. :wink:

 

Kierownika pucującego swojego antyka 1.8 w Garwolinie na Budzeniu, również w sobotę.

 

Filip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla Osa551 i Bilexa (jechali razem - czyżbym byli ze sobą w jakiejś zażyłości... :roll: *) spotkanych około 10:00 w Łomiankach City.

 

 

 

 

 

* - :mrgreen:

 

Odpozdrawiamy oczywiście! Jechaliśmy Legacem, bo boję sie jeździć WRXem i planuję oddać go Witkowi, żeby nie musiał już pożyczać od mamy... :twisted:

 

Pozdrówko :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...