Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam. Pozdrawiam kierownika Mazdy 6, oświniaczona, którą zostawił u mechanika w Bartągu (coś poważnego?). sebxyz

Odpozdrawiam w imieniu kolegi :) Niestety coś drogiego sprzęgło z dwumasem <_<

 

Witam Tołek.

Widzę z podpisu, że zmieniłeś pojazd, małe zdjątko ale prezentuje się zacnie, gratki.

sebxyz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Swój do swego ciągnie. Pozdrawiam kierownika zielonego forestera, który zaparkował koło mojego forka  przy Tesco na Górczewskiej.

Za nami jeszcze był outback ale bezświniowy. :). Oczywiście również pozdrawiam.

 

Pozdrawiam! Niestety nie udało się osobiście :) Na pocieszenie pamiątkowa fotka  :yahoo: http://imgur.com/7KDFwDn

 

Michał

 

Zacne fury, chociaż mojemu przydałby  się lakiernik bo widać ślady walki drogowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Witam Tołek. Widzę z podpisu, że zmieniłeś pojazd, małe zdjątko ale prezentuje się zacnie, gratki. sebxyz

Dzięki a no powróciłem do marki ponownie z RSem tylko w najładniejszej budzie także do zobaczenia na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kogoś w outbacku z dzisiejszego poranka przy best mallu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tunel w Katowicach. Pozdrawiam kierowce... Hmm tylko nie wiem czym jechałeś (nie Subaru),świnka na klapie i tablice z Sosnowca, ale ładnie robiłeś psss psss psss w tunelu :D

Ja jechałem czerwoną, oświniaczoną Mazdą MX3, mrugałem długimi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy Forestera z świnką spotkanego dzisiaj około 16:30 na zakręcie w Strzeniówce. :)

 

Sorry że z takim opóźnieniem - pamiętam, machane było - odpozdrawiam :)

 

I przy okazji pozdrówki dla Forbiego w czarnym Forku XT na Jana Pawła chyba z czwartku wieczorem :)

 

Luke

Edytowane przez Luke Skywalker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie Subarki, z MotoShow w Andrychowie. Chyba z 6 Imprezek naliczyłem. :)

Również pozdrawiam kłania się kolega z niebieskiego bloba sti :) Ze swojej strony pozdrawiam Białą GC Sti z Oświęcimia prawdziwy terrorysta :D Jak również piękną kierowniczkę niebieskiego Buga na blachach SBI oczywiście wszystko z motoshow w Andrychowie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierowcy Forestera z świnką spotkanego dzisiaj około 16:30 na zakręcie w Strzeniówce. :)

Sorry że z takim opóźnieniem - pamiętam, machane było - odpozdrawiam :)

 

I przy okazji pozdrówki dla Forbiego w czarnym Forku XT na Jana Pawła chyba z czwartku wieczorem :)

 

Luke

Lepiej pózniej niż nigdzie! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc w temacie chciałbym jeszcze pozdrowić z dziś zaparkowanego we wro niedaleko utzędu miasta xt'ka z rozbrajającą naklejką "sandu ciorba rally team" :D

 

Dziękuję serdecznie, odpozdrawiam, ale nie widziałem w pobliżu żadnego kręcącego się Rumuna ;) Przy okazji pozdrawiam kierownika srebrnego XT widzianego dziś z HDS`a około 8-9 na ul. Akacjowej we Wroc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla kierowcy Forestera z świnką spotkanego dzisiaj około 16:30 na zakręcie w Strzeniówce. :)

Sorry że z takim opóźnieniem - pamiętam, machane było - odpozdrawiam :)

 

I przy okazji pozdrówki dla Forbiego w czarnym Forku XT na Jana Pawła chyba z czwartku wieczorem :)

 

Luke

Ha :-) to mam refleks :-)

Dzięki i odpozdrawiam :-)

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla blizej nie okreslonego oswiniaczonego bialego pojazdu z ogromnym czerwonym motulem na masce. Wyjazd Wroclaw Mokronos. Czarne swinki na lusterkach uchwycone mgnieniem oka w ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...