Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

- woźnicę pięknego niebieskiego GC8 na białych ATS, zaparkowanego pod "Bloco" na Bielanach ~22 (trochę wcześniej stał tam też srebrny Forester z wiatrakiem, ale świniaka nie zauważyłem)

 

 

:oops:

 

to byłem ja:) od tego niebieskiego. czasem zabieram go na bloco. a czasem przyjezdzam cywilnym. Najczesciej bywam poniedzialki/wtorki, czasami jeszcze gdzies w weekend sie uda.

 

Też pozdrawiam, podszedłem nawet jak parkowałem, żeby zobaczyć czy świniacz jest i potem rozgladałem się uważnie po sali, ale nie zauwazyłem nikogo podejrzanie wyglądającego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika z rodzinką na pokładzie OBK na blachach "ZS" na trasie jasło - krosno, maszynka oświniaczona

 

hehe, nie rodzinka, tylko trzech kumpli, jechaliśmy na ryby nad San... Dlatego auto zawalone bagażami. Odpozdrawiam :)

 

P.S. Jak opowiedziałem kumplom, że wzięto nas za rodzinę, zaczęli mówić do mnie "tatuś"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierownika z rodzinką na pokładzie OBK na blachach "ZS" na trasie jasło - krosno, maszynka oświniaczona

 

hehe, nie rodzinka, tylko trzech kumpli, jechaliśmy na ryby nad San... Dlatego auto zawalone bagażami. Odpozdrawiam :)

 

P.S. Jak opowiedziałem kumplom, że wzięto nas za rodzinę, zaczęli mówić do mnie "tatuś"...

wybaczcie :)

 

-- Śr lis 16, 2011 11:11 pm --

 

pozdro dla kierownika niebieskiego GT widzianego dziś w Katowicach blisko BP ulicy nie znam bom nie stąd, była trzoda na lusterku i machanko, ja srebrny WRX

i pozdro dla codziennie mijanego niebieskiego WRX chyba hawka zaparkowanego koło stomatologa na Korfantego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich, których dzisiaj, jutro i popojutrze spotkam na trasie Katowice -Dęblin -Warszawa i w samej W-wie ( w te i nazad). Kierowca srebrnego Forka I SK ze świniakami na lustrach i klapie. :)

Zapodaję pozdrowienia profilaktycznie, bo raczej gapowaty jezdem i mogę coś na drodze przegapić na skutek gapowatości powodującej przegapianie :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

srebrny forek dzis rano (830) zaparkowany na Sarmackiej

Actiona widziałeś ale mojego GLka nie :evil: Fakt postawił się w widocznym miejscu :)

 

MarioF odpozdrawiam. inaczej się nie dało zaparkować a przy spowalniaczach z zasady nie stawiam :evil::evil:

 

----

 

i pozdrawiam Panią w bordowym Megane kombi na blachach LS ze świnią na klapie... świecone, machane , uśmiechnięte :mrgreen:

 

-- Cz lis 17, 2011 3:58 pm --

 

Pozdrowienia z 12.09.11 13:14 W-wa ul.Wołoska na wysokości GalMok'a -na stronce jest filmik

http://moto.wp.pl/kat,23681,page,3,titl ... caid=1d62f

1:00 obok autobusu jedzie niebieskie GT ze świnią :mrgreen: -nieprzepisowo :twisted:

 

dobrze, że to testy tylko :shock: ale na wszelki-wielki zmieniam trasę od dziś :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

----

 

i pozdrawiam Panią w bordowym Megane kombi na blachach LS ze świnią na klapie... świecone, machane , uśmiechnięte :mrgreen:

 

 

 

Action, to nie LS tylko LZ :wink: świnka też jest na lusterku - różowa ;) noi żona odpozdrawia :mrgreen: właśnie wróciła do domu i się pochwaliła, że mrygałeś mrygałeś i mrygałeś jak jechałeś za nią ;))) to nie sposób było Ciebie nie zauważyć 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonego turbo forka SK z nr plejadowym na tylnej szybie widzianego wczoraj kolo placu Andrzeja w Katowicach i kolegę z Ciemnego OBK na SK takiego samego jak mój tylko z mini Świnią na lusterku widzianego dziś okolo 12:15 na ul.Sokolskiej no i dla tych kolegów co pozdrawiają powyżej z Kato (gdzie wy się chowacie ze was nie spotykam na drodze?:) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...