Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

zebrało się tego trochę dziś rano...

 

Pozdrowienia dla ponownie spotkanego kolegi w najnowszym granatowym Outbacku, z którym się mijałem dziś z samego rana na przejeździe kolejowym w Płochocinie. Machałem, ale kierownik chyba wypatrywał pociągu i bordowego Forka z narzeciwka nie zauważył 8)

 

Też pozdrawiam, muszę być bardziej czujny na tym odcinku fakt nie zauważyłem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla pana w niebieskiej czapce Subaru, z którym minęliśmy się dziś koło 11 biegając w lesie Kabackim - m/w na przedłużeniu Moczydłowskiej. Żadnych akcentów plejadowych nie miałem, więc wymieniliśmy tylko biegową kiwkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MForbi'ego pozdrawiam. Chyba we czwartek/piątek łeb w łeb zasuwaliśmy Niepodległości...? Ty outbackiem, ja blue.

A dziękuję i odpozdrawiam :)

Moja połowica siedząca na prawym machała sobie radośnie z Twoimi dziećmi brykającymi z tyłu :)

Troszkę się na koniec pogubiliśmy - ja wyrwałem do przodu licząc że wyskoczysz za mną, potem zjechałem do środka robiąc Ci miejsce przede mną - a Ciebie nie było :roll:

 

Bardzo ładny ten Twój blue :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam kierownika czarnego STI z którym chwilkę pogadałem pod McDonaldem na Młodzieńczej kilka dni temu i pozdrawiam również klasyczne niebieskie STI ze świnią na klapie na WWL widzianą godzinę temu na ul. Załuskiego w Kobyłce. Kierownik pozdrowiony halogenami, bo jechałem kawałek za nim.

 

Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krążę po okolicach Nowego Sącza (w promieniu ok. 100km) spotykając masę Subaraków. Niestety, żadnego oświnionego (choć uświnione się trafiają).

Dałem sobie już spokój z kiwkami :(

Czyżby powszechność ich występowania w okolicy była przyczyną tej obojętności.

Nawet kierownik tankującego tuż obok bliźniaczego Forka był zupełnie obojętny.

Chyba tylko ci mieszkający w rejonach Subaroubogich cieszą się na widok krewniaków jak małpa z lusterka. :mrgreen:

 

Mimo to, pozdrawiam wszystkie Subarynki w tym regionie! :), a szczególnie kierowcę-ziomka bluemicazłotofelgospojlerowobulgoczącej Imprezy SO...., czy SD... pięknie bulgoczącej na rynku Starego Sącza w poniedziałek. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki nowego, pięknego, białego Forka ze świnkami na lusterkach. Spotkanie dziś na wjeździe do Auchan. Kiwka i trąbka(?) była :D. Czy kierowniczka się na spot piaseczyński wybierze w końcu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam zielonego Forka S-Turbo (praktycznie brat bliźniak naszego :lol::mrgreen: ) który stał zaparkowany ok 13-14 na 6go sierpnia. Aaaa i Pitera małżonkę (chyba), widzianą na Radwańskiej w WRXie, też w podobnych godzinach. Oczywiście jak zawsze masa nowych Forków, Legacy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy czarnej imprezy o 11,30 na Kruczkowskiego w Warszawie . Moja zona zdążyła jakimś cudem zauważyć ładną blondynkę , z ładnymi kolczykami , ładnymi paznokciami i parę innych szczegółów . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika czarnego Seata Leona z trzodą na tylnej klapie po dzisiejszym szybkim przejeździe odcinka Al. Jerozolimskich od Blue City do skrzyżowania z Łopuszańską

 

Czarne S6 ? :) Odpozdrawiam ;)

 

Tak, ciemnogranatowy S Panzerwagen ... wydaje mi się, że widziałem Cie już chyba 2 czy 3 razy mniej więcej w tej samej okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubeusza którego widziałem wczoraj na skrzyżowaniu koło laminy w Piasecznie ok 16:15 i Harvestera z Gośką i Klimą spotkanych pod Kauflandem :D

Odpozdrawiam :)

A dlaczemu ja Cię nie widziałem? Forkiem pewnie nie jechałeś 8)

Jechałem forkiem i stałem na światłach skręcałem z warszawy w lewo :mrgreen:

taki byłeś zapatrzony że nie zauważyłeś mnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...