Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Tak, tak. Nowa turbowanna Legacy i do tego D...iesel i kierownik odmachał :)

Drodzy forumowicze - demonizujecie - Jeżdżę autem z przełomu "New Age", mam świnie na lusterku (co prawda tylko na jednym) i .... nikt mi nie odmachuje.

Więc może działa to w obie strony ?

No dobra wyżaliłem się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już baaaardzo dawno nikt się do mnie tak ślicznie nie uśmiechnął ... w dodatku całkiem bezinteresownie ... 8) :D

Serdecznie pozdrawiam uroczą koleżankę w srebrnym Forku 07 - wczoraj czyli w czwartek ok. 14.45 na Puławskiej. Koleżanka zjechała na Ursynów na - ja, niestety, wrrrr - musiałem pojechać w stronę P-czna ... Carramba ...

 

ale świnki na Forku nie widziałem ! Uprzejmie donoszę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego (chyba :roll: ) Outbacka, który skręcał dziś przed 19 z A2 na Płochocin. Jechałem w przeciwnym kierunku, tzn. z Płochocina do Wawy i nawet zatrąbiłem jak zobaczyłem świnkę na lusterku, ale kierownik był mocno zapatrzony przed siebie 8)

 

Dzięki, to chyba ja - jechałem ciemno-niebieskim OBK MY10. Także pozdrawiam :). Widziałem konta okiem Subaru i jak był klakson to nawet pomyślałem że może ktoś z "Forum", a że robiłem lewoskręt to byłem zapatrzony na ciężarówkę z naprzeciwka :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze - demonizujecie - Jeżdżę autem z przełomu "New Age", mam świnie na lusterku (co prawda tylko na jednym) i .... nikt mi nie odmachuje.

Więc może działa to w obie strony ?

No dobra wyżaliłem się ;)

jak masz świnie to jest ok :)

jak ja wszystkim bez świń macham to patrzą czy mają światła włączone... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Harvestera, który pędził wczoraj Wiertniczą ok.18 - 19. Pedałowałem na nowym rowerze ile weszło, ale nie dałem rady dogonić :wink:

Bardzo możliwe, że byłem w mocnym niedoczasie z czymś :P To przez ten nowy rower Cię nie zauważyłem, za to widziałem Cię obok alkoholi jak jechałeś Legacem wczoraj wieczorkiem też jakoś ;) Pozdrówki :)

 

Pozdrowienia dla pięknego czarnego bloba rej. RRS..... obmachanego dziś ok. 19:00 w Wilanowie u zbiegu Przyczółkowej i Al. Wilanowskiej - piękna sztuka, ciekawe czy ktoś z forum.

To ja :P Jechałem z kuzynem :P Zawsze chciałem takiego Solberga :P Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla czerwonego Bloba kombi jadącego Grójecką w stronę Zawiszy około 8 (z koloru podobny do auta Kameleona) i dla srebrnej Celici ze świniakiem na lusterku jadącej Urbanistów jakoś przed 17 (machałem, ale chyba nie było mnie widać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak, tak. Nowa turbowanna Legacy i do tego D...iesel i kierownik odmachał :)

Drodzy forumowicze - demonizujecie - Jeżdżę autem z przełomu "New Age", mam świnie na lusterku (co prawda tylko na jednym) i .... nikt mi nie odmachuje.

Więc może działa to w obie strony ?

No dobra wyżaliłem się ;)

 

Kolego ja zawsze macham i juz raz faka dostalem od pani w subaru :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz dziękuje za pozdrowienia od forumowicza co był dziś u moich rodziców i kazał mnie pozdrowić :))) Do zobaczenia na Cargo w czwartek ;)

 

Pozdrawiam,

Już któryś raz szukałem magicznej forumowej budki z kwiatami - zawsze z braku czasu odpuszczałem. Tym razem wypatrzyłem świniacza między kwiatami :).

Cargo chętnie - w przyszłym tygodniu !

 

Podrzucę zdjęcie to każdy będzie wiedział jak szukać świniaka ;)

 

Ja jeszcze z tego wszystkiego pozdrawiam tych co byli wczoraj na Cargo :))) Szkoda, że tak krótko :( W niedzielę będę dłużej bo w poniedziałek mam na 19tą do pracy to się wyśpię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam pracownika(chyba) LIDL-a w Bytomiu Szombierkach i jego srebrną turbo wannę na rudzkich blachach, którą z resztą kiedyś już pozdrawiałem na Roździeńskiego w KACE.

Pozdrowienia również dla grafitowego STI na krakowskiech blachach, którego to mijałem już kilka razy w okolicach Bobrka w Bytomiu.

Pozdro również dla dentysty z Łazisk, który pomyka srebrnym Hawkiem N/A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły mnie słuchy (od mojej dziewczyny, także nic pewnego), że jutro o 10 na TVN Turbo w programie "Zakup kontrolowany" będzie jakieś Subaru ze świnką. W związku z powyższym pozdrawiam sprzedawcę i potencjalnego przyszłego właściciela.

 

Dodatkowo czarnego, uturbionego forka WPI na srebrnych ATS (chyba) widzianego dziś koło 21 na os. Idzikowskiego podczas rutynowej obchodu wokół bloku z czworonogiem.

 

Pozdrawiam,

stach

 

EDIT

Była granatowa turbowanna WJ z gazem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiego WRXa kombi na blachach WN i ze świnią na lusterku, widzianego koło 20.30 przy Wileńskim. Śmiesznie - tuż przed Tobą stał mój kolega w L-ce. Skąd wziął się na Pradze, nie mam pojęcia :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...