Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

kiwka byla wiec pozdrowka leca do niebieskiego WRX'a z nalesnikiem i czerwona swinia na trasie torunskiej :roll: :mrgreen:

 

Odpozadrawiam serdecznie :) I przy okazji ukłony dla bliźniaczego do Twojego srebrnego GTka WXcośtam spotkanego na Żelaznej koło 21. Były świnki i kiwka.

 

Odpozdrowienia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to ja też sobie pozdrowię, a co :wink:

jako, emotosporta i całą resztę spotkanych na bajecznej 8)

 

 

Ja też pozdrowię wszystkich spotkanych dziś na Bajecznej, a co Ty robiłaś na Bajecznej o 6 rano? ;-)

 

 

 

To ja też pozdrowię wszystkich spotkanych dziś na Bajecznej, a co 8) :mrgreen:

 

jakaś promocja była tam wczoraj :?: :wink: :mrgreen:

 

 

pozdrawiam kierownika błękitnej Imprezy nr WOT..... zaparkowanej ok 13 przy Czerniakowskiej obok kładki dla pieszych na wysokości Szwoleżerów 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla żółciutkiego STI, chyba Buga, dziś na Puławskiej, od Dolnej do Odyńca, ok. 18:30...

Warczałem, trąbiłem, ale bardzo zapatrzony był na prawą stronę...

 

To byłem ja.

Przepraszam, że nie zauważyłem wybacz

Z tyłu miałem 2,5 letniego pacjenta, którego wiozłem na pierwszą wizytę u dentysty i nie wiem kto był bardziej zestresowany ja czy on.

 

-- 29 mar 2011, o 08:58 --

 

a to ja też sobie pozdrowię, a co :wink:

jako, emotosporta i całą resztę spotkanych na bajecznej 8)

Pozdrawiam również wszystkich tam obecnych - miło było :-), tylko wszyscy zaganiani...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich teraz bo nikt mnie nie obmachał :(

Niebieskie! Sti? skręcające z Poleczki w Puławską jakoś po 7.

granatową wannę na pomarańczowym kole o 8.30 na Puławskiej gdzieś koło McD/Mitsubishi.

Forester 2002+ kolor jakoś mi nie zapadł w pamięć, ze świnią na klapie jadący przez chwile za niebieskim Sti, którego też pozdrawiam, o 9 Puławska/Domaniewska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No .... to niezła imprezka musiała być na tej Bajecznej :wink:

Wszystkich tych, co to jadą rano Puławską w obie strony i nie odmachują - pozdrawiam ! (jednak ... ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

 

niebieskie GT na RJA xxxxx

i

niebieskie STI MY04 na WI xxxxx

 

Oba widziane na terenie Platinium Business Park, jeden se jezdzil drugi sie pucowal na podziemnym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Morgiana
jakaś promocja była tam wczoraj

 

 

Oj, ruch był jak na Marszałkowskiej :mrgreen:

 

Taki dzień otwarty.

 

Zbyszek wszystko za darmo robił... :P

 

a mi jak na złość nic się nie chciało popsuć :roll: :evil::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla żółciutkiego STI, chyba Buga, dziś na Puławskiej, od Dolnej do Odyńca, ok. 18:30... Warczałem, trąbiłem, ale bardzo zapatrzony był na prawą stronę...
To byłem ja. Przepraszam, że nie zauważyłem wybacz

Z tyłu miałem 2,5 letniego pacjenta, którego wiozłem na pierwszą wizytę u dentysty i nie wiem kto był bardziej zestresowany ja czy on.

Spoko :-) Samo życie :-)

 

Dzisiejsze pozdrówki dla Kierownika czarnego hawka obmachanego z wzajemnością na Siekierkach dziś przed 9. rano. Miło było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego oswiniaczonego wrx z swietnie bulgoczącym wydechem z którym mimo lekkiego korka dzis koło 16 zrobilismy troche przeciągu na ul Puławskiej na odcinku miedzy metrem wilanowska a Rakowiecką :twisted:

 

Pozdrowienia dla smutnego pana w granatowej wannie z wściekle pomarańczowymi felgami widzianego w sobote koło centrum onkologii na ursynowie. Na powitanie światłem i wydechem oraz kiwkę zareagował smutnym zdziwionym spojrzeniem i .... tyle :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Niebieskiego Forka skrecajacego do Mysiadla ok 19.00.

 

Pozdrawiam także. Piękny dzionek (wł wieczór) na rajd po Puławskiej ;-)

 

Dodam pozdrowienia dla JackaD, co to przemknął Vogla nad ranem forka blue mica nie zauważywszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnego Legacy/Outbacka, na chełmskich numerach, dziś o 19.15 pod Galą w Lublinie. Jako, że na klapie widniała świnka z nickiem forumowym, pozdrawiam też byłego właściciela w/w pojazdu, tj. Harvestera.

taki już kupił niestety nie jest forumowy,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla debila w legacku 3 kombi, który mknął dziś ok 20 Prymasa 1000lecia, nie używając kierunków i mając w dupie innych uczestników ruchu. Jeżdżę od wczoraj taranem, następnym razem nie będe hamował..i mam nadzieję że Cie jeszcze spotkam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...