Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

tak bo jak była propozycja kto co chce z torebki :P

to trzeba było brać koleżanki i bita śmietanę :mrgreen:

my nie byłyśmy w torebce, zresztą obie już dawno "rozdane" :wink: ...

podsumowując...bita śmietana zjedzona, została tylko wódka i gofry :lol:

Yyy, to nie ja... :mrgreen::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla szybszego kierownika Niebieskiego hawka WRX KSU spotkanego w Krakowie na Turowicza :P

 

Ciekawość mnie zżera czy masz tam serię czy już coś poprawiałeś po fabryce ;)

 

Witam i również pozdrawiam :)

hmm... moje wozidło to wielka kompilacja... Wersja USA na automacie i na gazie:D Zmieniony wydech, i program robiony przez Colina z krk. A Ty co masz w swoim wozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq - o ile Cie znam, to nie skrecasz w lewo na czerwonym, nie skrecasz w prawo objezdzajac dwa pasy z lewej itp itd...

 

Faktycznie tak jest - jedynym przepisem, który łamię nagminnie, to ograniczenie prędkości. Na żółtym/pomarańczowym nie wjeżdżam, nie skręcam jak piszesz itp. itd. Moja wypowiedź dotyczyła tylko tego, że każdy z nas ma tendencję do bycia mało krytycznym wobec samego siebie i znajduje sobie łatwe wytłumaczenia dla różnych zachowań - stąd nie wiem, czy to, co ja uważam za "dynamiczną, acz rozsądną jazdę", ktoś inny nie określi mianem np. debilizmu* :twisted:.

 

 

 

 

* Znam jedną osobę, która takie właśnie określenie stosuje w stosunku do mojej jazdy - jest nią moja mama :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BartZ, Konsuela, nie ma jak zamieszanie ktore wprowadza forum:p

 

pozdrawiam

-kierownika granatowego legasa kombi ze swiniaczem na lusterku, ktorego wpuszczalem na al.wilanosckiej ok 16:15

 

-nie oswiniaczone stado pod mac-donaldem w wilanowie ok 16.30 : srebrny wrx my07, srebrny forek my07 obana fajny wydechu, oraz czarnego forka my 08

 

- Robert4p z ktorym rozmawiam pod tym samym mac'iem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vis a vis szubaru

 

odpozdrawiam 8) kręciłem dzisiaj przez godzinę 12,30 -13.30 na starcie Monte Carlo specjalnie w kurtce wiadomo jakiej żeby z daleka było mnie widać i tylko Śmiech'a spotkałem - którego pozdrawiam i czekam na jakieś fotki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla granatowej Imprezy kombi, na rejestracji NOL, ze świnką, widzianej dziś ok. 13.40 na 29go Listopada. :)

Machałem do kierowniczki, ale nie odmachała. Może dlatego, że Fordem jechałem? :P

 

Informacja zweryfikowana. :mrgreen:

Żona stała na światłach i ktoś jej machał. Po stwierdzeniu, że ma światła włączone i wszystko jest w porządku rozpoczęła poszukiwania świnki na Fordzie, ale świnek nie stwierdzono. :P

Tyma samym żona odpozdrawia spóźnienie i przeprasza, ale 'ataku' ze strony Forda akurat się nie spodziewała. :wink: :mrgreen:

 

Mnie to nikt nie pozdrawia :( , a kiedy żona sama pojedzie to od razu jest śledzona. :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla szybszego kierownika Niebieskiego hawka WRX KSU spotkanego w Krakowie na Turowicza :P

 

Ciekawość mnie zżera czy masz tam serię czy już coś poprawiałeś po fabryce ;)

 

Witam i również pozdrawiam :)

hmm... moje wozidło to wielka kompilacja... Wersja USA na automacie i na gazie:D Zmieniony wydech, i program robiony przez Colina z krk. A Ty co masz w swoim wozie?

 

Można zatem chyba powiedzieć, że trafił swój na swego :D u mnie też wersja USA na gazie :D tylko, że manual ;) Wydech przelot + program robiony w Promotorze w Warszawie ale poprzedni właściciel zmienił silniczek na taki jak u Ciebie czyli 2.5 ale turbina została z 2.0 także i 6000 przestaje ładować i ogólnie słabo z mocą co chyba było widać a jak jeszcze się zagapię ze zmianą biegu jak na tych pierwszych światłach to w ogóle kaplica ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla:

- Srebrnego WRXa na Wołoskiej około 17:45, mignąłem awaryjkami, ale pewnie nie widziałeś bo walczyłeś z autobusem pod Galmokiem :) prosie czarne było na lusterku.

- Czarnego Legaca kombi na Rosoła 18:45 tez mignąłem awaryjkami leciałem nieco spóźniony :mrgreen: lewym pasem - prosie widoczne na tylnej klapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla szybszego kierownika Niebieskiego hawka WRX KSU spotkanego w Krakowie na Turowicza :P

 

Ciekawość mnie zżera czy masz tam serię czy już coś poprawiałeś po fabryce ;)

 

Witam i również pozdrawiam :)

hmm... moje wozidło to wielka kompilacja... Wersja USA na automacie i na gazie:D Zmieniony wydech, i program robiony przez Colina z krk. A Ty co masz w swoim wozie?

 

Można zatem chyba powiedzieć, że trafił swój na swego :D u mnie też wersja USA na gazie :D tylko, że manual ;) Wydech przelot + program robiony w Promotorze w Warszawie ale poprzedni właściciel zmienił silniczek na taki jak u Ciebie czyli 2.5 ale turbina została z 2.0 także i 6000 przestaje ładować i ogólnie słabo z mocą co chyba było widać a jak jeszcze się zagapię ze zmianą biegu jak na tych pierwszych światłach to w ogóle kaplica ;)

he he lekko przycyganiłem -przyznaję się (bić mnie nie trzeba) -a mianowicie u mnie jeszcze turbinka z Sti jest, z tym, że nie pracuje pełną parą, bo... IC nie wyrabia i ogólnie nie mam takiej potrzeby, żeby ją ciągnąć na maxa. Wystarczy tak, jak jest :D

Pozdrawiam raz jeszcze i do zobaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kolegi z niebieskiego kombi przy rondzie żaba :D
Pomyślałem - wrócę do domu i biegusiem do wątku "Pozdrawiamy się" :-D

Odpozdrawiam bardzo serdecznie :-) Baaardzo zacna Turbowanna :-) Z daleka na Żabie zobaczyłem - pomyślałem: podgonie tym prawym pasem, może na światłach do Ciebie dojadę :-)

Nie mogłem niestety pogonić w duecie w tempie Subarowo-słusznym, bo 21 pkt. na koncie usunęło mi ołów z prawego buta :evil: Czasowo!!!

Właśnie wracałem z Odlewniczej - z WORDu, po odbyciu kursu usuwająceego 6 pkt. Yeah! Już tylko 15... :x

Jeszcze raz kurs w końcu lipca i będzie mozna nieco odetchnąć turbinką...

Trochę Ci wyjechał ten gość z Namysłowskiej, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kolegi z niebieskiego kombi przy rondzie żaba :D
Pomyślałem - wrócę do domu i biegusiem do wątku "Pozdrawiamy się" :-D

Odpozdrawiam bardzo serdecznie :-) Baaardzo zacna Turbowanna :-) Z daleka na Żabie zobaczyłem - pomyślałem: podgonie tym prawym pasem, może na światłach do Ciebie dojadę :-)

Nie mogłem niestety pogonić w duecie w tempie Subarowo-słusznym, bo 21 pkt. na koncie usunęło mi ołów z prawego buta :evil: Czasowo!!!

Właśnie wracałem z Odlewniczej - z WORDu, po odbyciu kursu usuwająceego 6 pkt. Yeah! Już tylko 15... :x

Jeszcze raz kurs w końcu lipca i będzie mozna nieco odetchnąć turbinką...

Trochę Ci wyjechał ten gość z Namysłowskiej, nie?

To ja ze dwa lub trzy razy dziennie jestem na Żabie i Was nie widziałem ;)

Ale za to pozdrowienia dla kierownika niebieskiego STI Hawka na złotym felunku i rej. WA ... spotkanego na rondzie Polonez o 16.50, który skręcał w lewo z Łabiszyńskiej w Toruńską, a my zawracaliśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...