Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

oraz Oskara który przyjechał w międzyczasie

 

Odpozdrawiam! :D

 

Mój świnkowóz był wtedy już na reanimacji pompy, po zrobieniu wszystkiego wjechał na to miejsce Twój czerwony pocisk, nie ukrywam że z ciekawością mu pod maskę zajrzałem :-) Zacne autko, nie ukrywam że gdyby nie potrzeba dużego bagażnika to bym coś takiego chciał :-)

Szkoda że nie pogadaliśmy, może następnym razem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR[/b]":mrg40jxa]Kolejne pozdrowienia spod wyciągu. Tym razem dla załogi forumowego, bordowego Forka WW lub WN, który dzisiaj ok. 13 odjeżdżał z parkingu przy wyciągu na Rusińskim Wierchu. :mrgreen:

Dziś odpozdrawiam PRIMARA, bo wczoraj wróciłem z okolic Bukowiny Tatrzeńskiej

 

-- 15 sty 2011, o 22:49 --

 

Tego Forka chyba też widziałam chwilę później w Bukowinie, z boksem na dachu i naklejką Plejadową :wink: .

Pozdrawiam :) .

To na pewno byłem ja :wink: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SARTI bialolecki kolego, sprzedales tego swojego japonskiego DIABLA :twisted::twisted: Jak nie, to ten oszolom na srodkowym pasie (in kaguto z buta :P) Pl Konstytucji ktory zachecal i machal to Ja!

 

 

slyszalem Cie juz od polibudy, moja Kobieta i koledzy pytali gdzie ty tak biegniesz? Ja wiedzialem gdzie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YO :!: :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SARTI bialolecki kolego, sprzedales tego swojego japonskiego DIABLA :twisted::twisted: Jak nie, to ten oszolom na srodkowym pasie (in kaguto z buta :P) Pl Konstytucji ktory zachecal i machal to Ja!

 

 

slyszalem Cie juz od polibudy, moja Kobieta i koledzy pytali gdzie ty tak biegniesz? Ja wiedzialem gdzie :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YO :!: :mrgreen::mrgreen:

 

To Ty tak skakales na przejsciu dla pieszych przy MDM wczoraj w nocy ?? Ale mialem polewke z kumplem :)

Mistrzowskie to bylo :mrgreen: Wielki szacun :mrgreen:

Aha i to nie byl SARTI tylko ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce czarnej (?) imprezy gc kombi ze świnia na klapie i z przyczepką na WJ... widzianego dziś po 22 na Belwederskiej w WWA

w nocy to wszystko czarne :lol: , naprawdę było zielona i brudna :cry: Turlałem się od 8 godzin spod samiuśkich Tater, na Belwederskiej ścigałem się z taksiarzem :roll: Odpozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty tak skakales na przejsciu dla pieszych przy MDM wczoraj w nocy ?? Ale mialem polewke z kumplem :)

Mistrzowskie to bylo :mrgreen: Wielki szacun :mrgreen:

Aha i to nie byl SARTI tylko ja :mrgreen:

 

Dokladnie, to sem ja byl, myslalem ze to SARTI, bo chyba macie takie same blachy,

a jak dlugo tlumaczylem sie dziewczynie z tego skakania :mrgreen:

 

P.S

trenuje juz wyjazdy na oesy i kibicowanie na nich :P 8)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty tak skakales na przejsciu dla pieszych przy MDM wczoraj w nocy ?? Ale mialem polewke z kumplem :)

Mistrzowskie to bylo :mrgreen: Wielki szacun :mrgreen:

Aha i to nie byl SARTI tylko ja :mrgreen:

 

Dokladnie, to sem ja byl, myslalem ze to SARTI, bo chyba macie takie same blachy,

a jak dlugo tlumaczylem sie dziewczynie z tego skakania :mrgreen:

 

P.S

trenuje juz wyjazdy na oesy i kibicowanie na nich :P 8)

 

Pozdrawiam

 

tak dla wyjazsnienia to SARTI ma niebieskiego...

a tego srebrnego na WA.... ma moj sasiad i rozni sie tylko paroma detalanmi z zewnatrz :mrgreen:

Jest zarejestrowany na forum jako Axel ale sie nie udziela....

 

Szacun za to skakanie :idea:

I wielkie pozdro :mrgreen:

 

Przy okazji pozdrawiam widzianego wczoraj WRXa hawka na pl. Pilsudskiego- kiwka byla :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wczoraj mijanego Subaraka WRX / STi, z którym pomachaliśmy sobie na ul Cechowej w Krakowie.

 

Jak czarny WRX blob to mogłem to być ja bo ostatnio tamtędy jechałem i machałem do Forka ze świnką na lusterku który również do mnie machał :D także odpozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Hogi'ego spotkanego wczoraj po południu na parkingu pod KEN center.

Miło było poznać i zamienić kilka słów.

Odpozdrawiam serdecznie :mrgreen:

Również było miło poznać, szczególnie ładniejszą połowę. :wink: :P

 

 

Pozdrowienia dla Harvestera napotkanego chwilę później przed Mostem Siekierkowskim.

Chłopie, czym Ty jeździsz? :shock: :wink: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla Harvestera napotkanego chwilę później przed Mostem Siekierkowskim.

Chłopie, czym Ty jeździsz? :shock: :wink: :P

 

Zdaje się, że miałeś okazję pościgać się z Harvim jadącym moim Panzerwagenem :?: :?:

A miał jechać spokojnie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla:

- kierownika pięknego GT-ka w klasycznym umaszczeniu spotkanego dzisiaj przed południem na Św. Mikołaja we Wrocku,

- parę minut później kiwka z sympatycznym kierownikiem ciemnozielonego forka II na Legnickiej (przez dwa pasy i torowisko :mrgreen: ),

- a jeszcze kilka minut później pozdrowienia dla kierownika i jego kompaniona w równie klasycznie umaszczonym blobie sti, chłopcy zamiast na drogę, to się na budowę stadionu zapatrzyli... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla Harvestera napotkanego chwilę później przed Mostem Siekierkowskim.

Chłopie, czym Ty jeździsz? :shock: :wink: :P

 

Zdaje się, że miałeś okazję pościgać się z Harvim jadącym moim Panzerwagenem :?: :?:

A miał jechać spokojnie :twisted:

Oj tam, oj tam....

 

Hogi, coś wolny ten Twój WRX :P:twisted:

Pozdrówki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że miałeś okazję pościgać się z Harvim jadącym moim Panzerwagenem

A miał jechać spokojnie

Tak mi się jakoś do tyłka przykleił... 8)

Oj tam, oj tam....

 

Hogi, coś wolny ten Twój WRX

Pozdrówki

 

Wolny, wolny... Z synem jechałem. :P

 

 

Szybki ten Panzerwagen, ile to ma kuniów?

 

-- 17 sty 2011, o 03:27 --

 

Nie dał rady?

Prawie dał.

Prawie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro z centrum obserwacji subarowej kabaty dla niebieskiego wrx (chyba) na czarnym felunku, co go cały weekend widzialem z okna jak jeździł w tą i na zad, i wczoraj jak się spinał wieczorem z dobrym sprzętem pod tytułem WR1, którego też pozdrawiam. Tak mi się wydaje przynajmniej, że to było WR1. A słyszałem, że jedno po okolicach się kręci.

Pozdro dla czarnego bug'a w sobotę na orlenie wiertnicza i pozdro dla Michała i jego wrx/sti z którym wtedy bylismy na tej stacji.

Grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...