Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla zielonego turbodziadzia spotkanego chyba na Chopina tudzież Szopena...Fala?

 

We własnej osobie - nawzajem, Wesołych Świąt i Mikołaja z dużymi worami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki wczorajsze dla czarnego Forka S Turbo na Siekierkach (WOT) - początkowo bez reakcji na awaryjki, ale na końcu przed Marsa mrugnięcie długimi :-)

Pozdrówki dzisiejsze dla czarnego Hawka na Korkowej w Wawie przy Kauflandzie. Machnięcie synchroniczne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnego STI (WRX?) mijanego na Wiślance dzisiaj przed 9-tą w lesie pomiędzy Mikołowem i Katowicami (odmigane) i niebieskiego Forka (też odmachane) około 10-tej na Ceglanej w Katowicach.

 

 

Odpozdrawiam! Srebrne STI - zimny silnik wiec nie gonilem, ledwo puscilem awaryjne a Ciebie już nie było :)

 

DJK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala, wiec jako pierwszy z Foruma widziałeś na żywo mojego Forka :)

 

...się przyglądałem ale nie zobaczyłem żadnej świni, dopiero w ostatniej chwili zauważyłem podniecenie za kierownicą :D

Fajny (powoli) klasyk z tyłem mylonym z Polonezem Atu (moja własna matka jeździ takim).

No cóż - czuję się wyróżniony i zapewne wieczorem napiję się (również) z tej okazji :)

Zastanawiałem się czy na zimę nie kupić takiego Forka ale znalazł się za wielką wodą OBK 3.6R :D więc czekam cierpliwie aż przypłynie i zasuwam na codzień T-dziadkiem (co mi się akurat bardzo podoba).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo serdecznie NIE pozdrawiam kierowcę granatowego Legacy sedana rej.wu67** spotkanego z 30-60 minut temu pod blue city w kierunku zachodniego.

Najpierw Pan skutecznie blokował moją zmianę pasa na prawy przyspieszając równo ze mną i zwalniając też ,chociaż miałem odpalone kierunki a następnie zajeżdżając mi drogę bez kierunku przebił dwa pasy w lewo żeby załapać się na wiadukt nad Zesłańców ,przecinając tym samym ciągłą i wysepkę namalowaną.

Ja rozumiem,że napęd na cztery łapy,że śnieg i trzeba killować wszystko co się rusza,ale podobno kierowcy subaru to wyższy stopień kultury na drodze.

Żeby nie było nie zajechałem Panu wcześniej drogi ani nie zalazłem mu inaczej za skórę ,Pan pod blue city włączył się do ruchu a ja leciałem sobie od pruszkowa:)

 

Za to pozdrawiam kierownika niebieskiej na złotych imprezki która wyprzedziła nas na Wisłostradzie i zatrzymała się przy żagielku(chyba tak się nazywa barek na przeciwko pkol) bardzo sympatycznie burczy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę grafitowego Lanosa STi za którym jechałem dziś od Radomia do Kielc :wink:

Dziękuję za ostrzeżenie o chłopcach radarowcach, ale nie miałem śmiałości wyprzedzać, patrzyłem tylko czemu zwalniamy :wink: :twisted::P

 

Pozdrawiam też niebieską Imprezę która mijała nas z przeciwka (była świnia na lusterku) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak ze jak jedziemy to sie rozwodzi z chwila jak dodam nieco gazu. A jest co nieco glosniej. Czy to normalne ???. Taka reakcja ????

 

nie wiem, pytaj tych co mają żony :wink:

ja to bym pewnie marudziła że hałasuje a nie jedzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...