Skocz do zawartości

A ile tego jeżdzi...


slawek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To znaczy, ze w ciagu miesiaca SIP sprzedal 91 nowych samochodow :shock: :shock: :shock:

No to nic tylko pogratulowac Szanownej Dyrekcji, bo to chyba godny wynik.

 

Czyzby zima sklonila ludzi do kupowania aut z S-AWD :)

 

Mam nadzieje, ze chociaz kilka sztuk z tych 91 sprzedal Kocar i trafily one do stolicy Wielkopolski... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mieszkam w bloku w Wa-wie, w którym, Fakt, jest 600 :shock: mieszkań, ale na parkingu coraz to więcej Subaraków dochodzi (Justy 1.2 był pierwszy, mój Legacy 2.0 GL i teraz ostatnio SVX) także to już niezły wynik jak na jeden blok. :)

Teraz to już tylko forysia i imprezki brakuje do kompletu...

 

Pozdrawiam,

Adimas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Ja przyjeżdżając do pracy zazwyczaj widzę przynajmniej 5 :wink:

Po zakończeniu roku 2004 statystyka przedstawia się następująco:

 

Forester - 604

Impreza - 304

Legacy - 179

Outback - 193

Justy - 18

 

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idzie o Kraków to okolice skrzyżowania ulic Piłsudzkiego - Focha i Alej są według mnie najlepszym miejscem na upolowanie jakiegoś subaru, codziennie w godzinach popołudniowych lub wieczornych bywam w tamtym rejonie nie więcej jak 20 minut i zawsze w tygodniu udaje mi się trafić na 3-4 sztuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjeżdżając do pracy zazwyczaj widzę przynajmniej 5 :wink:

Po zakończeniu roku 2004 statystyka przedstawia się następująco:

 

Forester - 604

Impreza - 304

Legacy - 179

Outback - 193

Justy - 18

 

Pozdrowienia

 

1300 samochodów. Niezły wynik. Nos mi mówi, że zaczęła się moda na subaru. Nie wiem czy to dobrze, czy źle. Pewnie zależy z której strony spojrzeć. U mnie w firmie jeszcze 5 miesięcy temu nie było żadnego subaru. Teraz są już dwa. A za miesiąc przybędzie kolejny jeden...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przyjeżdżając do pracy zazwyczaj widzę przynajmniej 5 :wink: ...

 

ja wychodzac z domu widywalem przewaznie 6 sztuk.

dwa w garazu, dwa na podjezdzie, jeden przed brama + forys sasiada :)

(akurat tego zarazilem chyba niechcacy, bo tylko mu sie klaniam).

sprzedalem swojego sedana :(, gt ojca wywiozlem do firmy i nagle pustawo :wink: sie zrobilo.

kiedys robiac dostawe towaru, kierownik pewnej firmy zapytal mnie

czy mamy jakies znizki w subaru, bo co raz to innym jestem hehe.

gdyby kupowane byly tylko nowe to moze :wink: :?: .

 

pzdr,

abt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli idzie o Kraków to okolice skrzyżowania ulic Piłsudzkiego - Focha i Alej są według mnie najlepszym miejscem na upolowanie jakiegoś subaru, codziennie w godzinach popołudniowych lub wieczornych bywam w tamtym rejonie nie więcej jak 20 minut i zawsze w tygodniu udaje mi się trafić na 3-4 sztuki :)

 

.... dokładnie, ja tam raz, w ciągu 10 minut widziałem 16!! subaryn, rekord dotąd nie pobity, nie licząc zlotu plejad w morsku, oczywiście 8) ......

 

pozdr. mk.si

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakończeniu roku 2004 statystyka przedstawia się następująco:

Forester - 604

Impreza - 304

Legacy - 179

Outback - 193

Justy - 18

Pozdrowienia

 

Ładny wynik :D

A tak z ciekawości - jakie są preferencje kolorystyczne - Forysie głównie czarne? albo srebrne? Imprezy to chyba wiadomo - niebieskie!! Chociaż ostatnio sporo widuję czarnych... A Outbacki??

 

pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dyrekcja ma rację - najlepsze miejsce jest na Konopnickiej, tam zawsze jakieś stoją :D i chwała im za to (przynajmniej do końca roku jak się siedziba wyniesie na drugi koniec kraka :( )

mk.si - po ilu byłeś browarkach jak widziałeś te 16 :?: :twisted: bo w takim czasie to nawet w krk ciężko w to uwierzyć

ostatnio na ekonomicznej się dziwnie zaroiło - wcześnie rano widuję zielonego Forysia, ktoś sobie kupił niedawno nowego srebrnego GX a od paru dni jeszcze biała imprezka chyba '99 na limanowskich blachach się ustawia przy Lubomirskiego :) wypada mi tylko pozdrowić i podziękować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na wsi pod miastem - które rejony jesli można wiedzieć (nawet kierunek geograficzny od centrum wystarczy :) )

moze pochwalisz się swoim cudeńkiem i jakieś zdjęcia wrzucisz na forum :?: 8)

Od centrum to będzie północny zachód hehe i nie tak wcale daleko bo z 10km. A tak dziś pod Witkiem przy końcu autostrady ktoś koło mnie zaparkował zielonego Forysia, a że mój też zielony to na chwile miałem wrażenie,że mam wadę wzroku. Jak otrzeźwiałem to dojrzałem spod zmarzliny, że ten drugi jest w starej budzie i lekko inny odcień. A tak z trzy tygodnie temu ktoś Forysiem turbo wyprzedzał mnie podwieczór mocno pod górkę pod przełęcz Sanguszka (między Suchą a Sułkowicami)- ładnie ciągnął- respekt hehe, zreszt ą to był jedyny, który wtedy mnie wyprzedził między Krakowem a Krakowem stąd ździwienie i zapamiętanie. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...