Skocz do zawartości

A ile tego jeżdzi...


slawek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

znowu niefart, myślałem że tym razem przybył jakiś subaromaniak z subarakiem w mojej okolicy a tu znowu pudło :cry: ale na spotkanka i kiełbaski to będziesz chyba wpadał :)

A jaka twoja okolica? Jak mówią na wsch. kakije naprawljenje? -nie chodzi tu o naprawianie czegokolwiek . A pozatym dobra kiełbaska nie jest zła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okolica ma Qrdwanooow więc południe, kiełbaski są dooobre :) tylko musimy poczekać jak się cieplej zrobi

Toż to piękna okolica ale faktycznie lekko odległa od mojej i równie pięknej. Qrd-ów to wszak nie wieś podkrakowska a u mnie to prawdziwa wiocha więc 3 Subaryny(tyle widuje a może co i jeszcze jest bo mieszkam tu dopiero 2 lata i nie znam lokalnej społeczności zbytnio) to wynik znacznie powyżej średniej krajowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ta liczba 304 Imprezy dotyczy roku 2004 ? Czy są to wszystkie sztuki zakupione w S. I. P . :?: od poczęcia działalności?

Z tego co mi wiadomo to w 2004 roku sprzedano w Polsce 78 Imprez. Jeżeli pomyliłem się o jedną lub dwie sztuki to proszę o wybaczenie - myślę, że informacja mieści się w "tolerancji błędu" :wink:

Korzystając z okazji chciałbym się ładnie ze wszystkimi przywitać bo to mój pierwszy post na tym forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nadal mam szczęście. Jedyny Foryś w miasteczku. Wcześniej miałem już dwa razy jedyne auto w okolicy, ale to nigdy nie trwało ponad pół roku. Potem zawsze pojawiali się "naśladowcy".

 

W tej chwili nadal jestem jedynym kierowcą Forysia w okolicy. To mnie o tyle cieszy, że nie lubię szukać samochodu na parkingu pod osiedowym sklepem :twisted:

 

Niestety w większych ośrodkach nie jest to możliwe, np. w Jankach często parkuje koło mnie Foryś Bogusia L.

Całe szczęście, że jest w innym kolorze :twisted:

 

Moda na SUVy trwa już jakiś czas. Całe szczęście, że SIP nie forsuje sprzedaży. Np. roku 2003 ludzie kupowali SUVy z kratką na zabój (np. Honda sprzedała jakieś 1000-1500 C-RV, nawet Porsche sprzedało w Polsce ponad 200 szt. Cayenne :!: ) Foryś miał wtedy chorą cenę.

W II półroczu 2004, kiedy Foryś staniał, nie ma już "kratki", co znowu czyni go mało atrakcyjnym dla klientów, którzy lubią zaoszczędzić VAT.

 

Dla mnie to, że Foryś jest mało popularny jest dużym plusem, bo zawsze starałem się wybierać auto oryginalne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suv-ów z kratką zwłaszcza tych tańszych jak na lekarstwo, w zasadzie tylko Santa Fe z mulastym silnikiem 2,0 crdi i chyba RAVka 5 drzwiowa ale słyszałem, że już nie. Atrakcyjność ceny w samym zakupie tych dwóch pojazdów jest raczej mała bo jeśli je doposażysz do standardu Forysia XG to netto będą kosztowąć bardzo podobną kwotę jak Subarka brutto a może nawet więcej bo z osobówki odejmujesz 5 tys Vatu i jest zarejestrowana na 5 osób anie na 4(niuanse w amortyzacji osobowy-cięzarowy pomiijam) więc nie ma sie co cieszyć że nie kupują bo mało atrakcyjna cena. Cieszyć się należy że za dużo ludzi tym nie jeździ co jest dużą zaletą nie tylko na parkingu pod sklepem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...