Skocz do zawartości

A ile tego jeżdzi...


slawek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W mojej wsi byłem pierwszy(akurat SI) i wogóle chyba w całym powiecie, chyba najbliższy będzie we wrocku ;) Fajnie było na przeglądzie bo goście nie wiedzieli gdzie numer silnika znaleźć, dzownili gdzieś spisywali różne rzeczy ... ;)

Ale 2 dni temu konsternacja bo widziałem starego Legacy w mieście pobliskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konsternacja to u mnie była jak zobaczyłem nowego, srebrnego Legacy na deskach z mojego powiatu, a potem jeszcze takie samo czerwone Justy jak moje! oprócz tego śmiga tu jeszcze niebieska Impreza GT SW, czerwona GX/GL SW i białe, kwadratowe Legacy kombi.

 

po weekendzie szeregi powiatowe zasili niebieska Impreza RX :twisted::twisted::twisted:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Legac, jak na razie, jest jedynym Subarakiem na "stałe zamieszkałym" w Ketrzynie.

Fajnie mieć coś innego.

Chociaż niezawsze........ Niedawno wchodzę do wydziału komunikacji, a tam pan policjant dyktuje pani za komputrem numery rejestracyjne z fotoradarowych zdjęć, a ona mu w zamian podaje nazwiska, adresy, kontakty....

Zażartowałem: "Mam nadzieję że mojego zdjęcia tam nie ma"

A policjant: "Zielone subaru legacy kombi? Nie. Tym razem nie ma." :shock: :shock:

 

Uupss!

Wiem, że wiedzą, że mam 12pkt :( I to cholerka od kwietnia dopiero :?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie Subaru prawie nie wystepuje :( jest kilka Legacy i Foresterow, Imprezy GT juz nie ma, czasami widac przyjezdne Imprezy z Podkarpacia :) Justy to nawet chyba na zywo nie widzialem 8)

Wystarczy ze pojade do Krakowa, tam co chwile jakas Impreza GT/WRX albo jakis Forester Turbo :twisted:

Tez mam 6 pkt na koncie, ostatnio mi dowalili 2 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam 12pkt :( I to cholerka od kwietnia dopiero :?

 

pzdr

 

no to piątka, ja też mam 12 punktów, ino z tą drobną różnicą, że od października 2004. Prawko mam od wiieeellllluuuu lat a pierwsze punkty w życiu zdobyłem właśnie ostatnio ... i to ile ... że nie wspomne o delikatnie nadszarpniętym budżecie domowym

 

Śmiech'u napunktowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt w Kraku mażna sie napatrzeć na Subaraczki :wink:

przez ostatnie 3 dni mialem przyjemność przebywać w Pradze i tam w sumie tez nie jest najgorzej...najwięcej Legacy,Imprezy jak juz to albo STi albo GX-y,Forysiów juz mniej,a Justy nie widzialem ani jednego podobnie jak Imrezy old-look :roll:

 

PS.poza tym widzialem Porsche Carrera GT,2x Lamborghini Murcelago,Ferrari 360 Spider i Lambo Gallardo i to wszystko w jednym miejscu :D niesamowity widok :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio w miescie Leszno znajdują sie jakieś subaraki z tego co wiem to jakiś stary Legacy oprócz tego pan tapicer posiada jakies cos z silnikiem 1,3 troche kwadratowe model nie wiem bo sie na starych nie znam ale moze ktos wie co to no i jeszcze gdzies mignąła mi imprezka GT. aha byłbym zapomniał widziałem jeszczze Legacy kombi.

Moze doczekam sie ze ojciec tez sie skusi na jaką imprezke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba nie justy bo jest sedan tyle ze kanciaty koloru cos taki wyblakły złoty 4x4 1,3 przednie kierunkowskazy jakby to powiedziec sa na błotnikach takie kwadratowe tez nie iwem jak to opisac to jest cos starego nie wiem ;] moze wykombinuje zdjecie to sie zobaczy albo zapytam własciciela poprostu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel

Samochodów jest w Polsce naturalnie więcej, niż oficjalnie sprzedanych przez SIP. Niekóre samochody są importowane jako używane. Zdarza się też import samochodów nowych.

Do października włącznie statystyka przedstawiała się następująco:

Forester - 535 sztuk

Impreza - 286

Legacy - 128

Outback - 177

Justy - 15

 

Pozdrowienia

 

PS. Jak widac do miana "marki masowej" bardzo jeszcze daleko :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie to nie ma dnia zebym Subaru jakiegos nie zobaczyl. Ostatnio przesladuje mnie srebrna Imprezka GL widuje ja pare razy dziennie :lol: a dzwiek to ma cudowny po prostu :!: Dzisiaj na Grzegórzeckim widzialem czarne STI na złotych felgach z zaworkiem upustowym pssssttt :wink: poza tym Legacy i o dziwo dzisiaj zadnego Forestera :roll: Aha na parkingu kolo Placu Centralnego im. Regana :wink: czesto stoi niebieski GT 8) Starczy tej wyliczanki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golfstrom i inni. Słyszałem, że te niedobre punkty można wykupić.

Tak, jest to:

"Szkolenie kierowców naruszających przepisy ruchu drogowego, umożliwiające zmniejszenie ilości punktów karnych"

 

6 godzin, w tym 3 godz. z psycholgiem :roll:

Można zmniejszyć o 6 punktów.

Koszt szkolenia: 200 zł. (WORD w Olsztynie)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...