Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

tak sobie czytam podpis w ogłoszeniu na allegro i coś mi nie pasuje... :?

 

... UWAGA NA "ATRAKCYJNE" OFERTY WYSYŁKI Z ZAGRANICY (CHIN) GDZIE PRZESYŁKA POTRAFI TRFAĆ DO 6 TYGODNI...

:shock: :lol:

 

http://allegro.pl/kamera-samochodowa-rejestrator-trasy-led-hd2-5-zpl-i1618151206.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie jest czasem justyna jednego z forumowiczów? :twisted: Bo i kolor i model pasują, i coś mi się ta naklejka advan kojarzy. :mrgreen:

Justy to to raczej nie jest, przynajmniej z lat 90-95 na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Wy sie znacie :P

Tosz to je HONDA!! 4 generacja poliftowa czyli 90-92r.

A motyw OBI TESCO itd pojawil sie ladnych kilka lat temu jak uturbialem hondziawe.

Baaaaardzo dobre autko :) Do tej pory moja dziewczyna taka gania i przyznam szczerze ze mimo spartanskich warunkow czuje sie w niej lepiej :) Taki gokardzik. Mozna katowac na zimnym co drugi zakret na recznym i nic zlego sie nie dzieje.

No ale pewnie jest kiepska bo nie robiona na czescias z OBIego choc do poprzedniej turbałki duzo czesci w casto kupowalem :)

Zawsze pojawiało sie pytanie "a do czego to Panu?" i co takiemu odpowiedziec? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

idąc tym tropem znalazłem:

http://www.youtube.com/watch?v=WTZ9P4VvsSs&NR=1

 

od 0:22 ... Bozia pokarała za profanacje!

 

 

 

 

 

Czy to nie jest czasem justyna jednego z forumowiczów? :twisted: Bo i kolor i model pasują, i coś mi się ta naklejka advan kojarzy. :mrgreen:

 

 

ale się uśmiałem! w pierwszej chwili pomyślałem, że to komentarz to zdjęcia dziewczyny ze świnią na pupce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...