Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Kilku ogrodników powiedziało mi już, że trawa lubi być deptana, właśnie kiedy rośnie, czyli NIE ZIMĄ.

 

jako ogrodnik z wykształcenia - potwierdzam, dobrze gada, dać mu wódki!

 

Trawa jest rośliną wieloletnia i na zimę wcale nie zamiera. Rośnie gdy temperatura przekroczy +5 st. C.

Gdy jest zimniej to wegetuje sobie, powiedzmy "śpi".

 

Te miejsca na trawie gdzie ktoś chodził/jeździł wiosna nie odrosną.

śnieg będzie ubity, nie będzie dopuszczał tlenu i roślinki, czyli trawa zaczną umierać i gnić.

Duża wilgotność utrzymująca się pod powstałą po ubiciu śniegu warstwą lodu sprzyja wiosną, a także w czasie chwilowych odwilży, atakom chorób grzybowych - występuje tzw. pleśń śniegowa.

Czyli odmiana popularnej, wszechobecnej szarej pleśni, która to rozwija się i atakuje w przedziale temperaturowym od 0 do 30 st C.

 

dobra bo zaczynam pisać elaborat zamiast rozluźniać atmosferę :wink:

 

Ogólnie rzecz biorąc, kubanow, gdyby to był mój trawnik, który ja założyłam, to dałabym Ci po łbie.

Jak kiedyś sam spróbujesz posiać trawę i utrzymać ładny trawnik to sam zaczniesz ganiać takich artystów co będą na nim parkować.

W lato można deptać i jeździć do woli, ale zimą to naprawdę się niszczy.

 

Ja rozumiem Twój ból jesli chodzi o parkowanie, bo nie raz to przerabiałam przed przeprowadzką, ale z tego pana nie ma się co śmiać :)

 

A nie jakieś tak trawniki, riki taki i kasztanki, pod blokiem. To jest dobre dla właścicieli beemek :mrgreen:

 

a ja se mieszkam w bloku i mam miejsce parkingowe wytyczone wybrukowane kostka bauma...

więc można mieszkać w bloku mając Subaru nie jeździć po trawniku :mrgreen:

ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kupnem bejcy więc może nie powinnam się wypowiadać... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku ogrodników powiedziało mi już, że trawa lubi być deptana, właśnie kiedy rośnie, czyli NIE ZIMĄ.

 

jako ogrodnik z wykształcenia - potwierdzam, dobrze gada, dać mu wódki!

 

Trawa jest rośliną wieloletnia i na zimę wcale nie zamiera. Rośnie gdy temperatura przekroczy +5 st. C.

Gdy jest zimniej to wegetuje sobie, powiedzmy "śpi".

 

Te miejsca na trawie gdzie ktoś chodził/jeździł wiosna nie odrosną.

śnieg będzie ubity, nie będzie dopuszczał tlenu i roślinki, czyli trawa zaczną umierać i gnić.

Duża wilgotność utrzymująca się pod powstałą po ubiciu śniegu warstwą lodu sprzyja wiosną, a także w czasie chwilowych odwilży, atakom chorób grzybowych - występuje tzw. pleśń śniegowa.

Czyli odmiana popularnej, wszechobecnej szarej pleśni, która to rozwija się i atakuje w przedziale temperaturowym od 0 do 30 st C.

 

dobra bo zaczynam pisać elaborat zamiast rozluźniać atmosferę :wink:

 

Ogólnie rzecz biorąc, kubanow, gdyby to był mój trawnik, który ja założyłam, to dałabym Ci po łbie.

Jak kiedyś sam spróbujesz posiać trawę i utrzymać ładny trawnik to sam zaczniesz ganiać takich artystów co będą na nim parkować.

W lato można deptać i jeździć do woli, ale zimą to naprawdę się niszczy.

 

Ja rozumiem Twój ból jesli chodzi o parkowanie, bo nie raz to przerabiałam przed przeprowadzką, ale z tego pana nie ma się co śmiać :)

 

A nie jakieś tak trawniki, riki taki i kasztanki, pod blokiem. To jest dobre dla właścicieli beemek :mrgreen:

 

a ja se mieszkam w bloku i mam miejsce parkingowe wytyczone wybrukowane kostka bauma...

więc można mieszkać w bloku mając Subaru nie jeździć po trawniku :mrgreen:

ale ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kupnem bejcy więc może nie powinnam się wypowiadać... :lol:

Morał z tego taki, że lepiej hodowac trawę na parapecie. Nikt jej nie będzie deptał a i przypalić wtedy łatwiej niż mielibyśmy wygrzebywać spod śniegu :mrgreen::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał z tego taki, że lepiej hodowac trawę na parapecie. Nikt jej nie będzie deptał a i przypalić wtedy łatwiej niż mielibyśmy wygrzebywać spod śniegu :mrgreen::lol:

 

dokładnie tak :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roz.....(edit) mnie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Właśnie dorobieś się urlopu od forum :evil::evil::evil:

Wulgaryzm jest tolerowany W DOWCIPIE a nie w komentarzu.

Pozdrawiam

 

Oczywiscie zaraz znow bedzie, ze Cie nie lubie i inne takie tam pierdoly - ale czy nie wydaje Ci sie, ze edycja i ostrzezenie by wystarczylo?

 

A potem sie dziwisz, ze kupa ludzi widzi w Twoich dzialaniach zamordyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMI, no kolega jest malo elastyczny.

Swoja droga czy moderacja off-topic jest potrzebna?

 

Subaryta, skoro mnie zbanowales z tak drobnego powodu, to moglbys chociaz napisac jakiegos maila z uprzedzeniem. Rano nie moglem sie zalogowac, a potrzebowalem kontakty z PRIVa. Forum to nie jest miejsce gdzie pareset lub pare tysiecy uzytkownikow klepie posty zeby poprawic pozycjonowanie strony SIPa. Forum to jest spolecznosc, a Ty jako admin nie powinienes utrudniac jej funkcjonowania. To jest oczywiscie moje subiektywne zdanie i moge byc w bledzie.

 

Bana przyjmuje, zobaczymy sie za jakis czas (8 grudnia chyba).

Za wulgaryzm przepraszam, szczegolnie Tych ktorzy poczuli sie dotknieci.

 

Ten login ban_an (user) prosze wykasuj. Byl mi niezbedny, zeby sprawdzic o co w tym wszystkim chodzi. Dla mnie nie jest fair, ze o fakcie zbanowania dowiaduje sie dopiero poprzez niemoznosc zalogowania, ze nie mam mozliwosci napisania do Ciebie itd. Bardzo niesymetryczna relacja.

 

Pozdrawiam,

Witek Grzywaczewski

 

Jesli ktos bedzie chcial sie ze mna skontaktowac, to prosze poprzez:

+48 604 282 253, witold.grzywaczewski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie zaraz znow bedzie, ze Cie nie lubie i inne takie tam pierdoly - ale czy nie wydaje Ci sie, ze edycja i ostrzezenie by wystarczylo?

No nie, bo upomnienia (które wcześniej stosowałem wobec szerokiego grona odbiorców) nie działały. Niestety na chwilę obecną nie mamy pasków więc prewencyjnie urlop na tydzień. Poza tym grzywaczewski, jest użytkownikiem z ogromnym stażem więc zasady zna i przy całej mojej do niego sympatii wyjątków robić nie będziemy. Poza tym tydzień jeszcze nikogo nie zabił ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rano nie moglem sie zalogowac, a potrzebowalem kontakty z PRIVa. Forum to nie jest miejsce gdzie pareset lub pare tysiecy uzytkownikow klepie posty zeby poprawic pozycjonowanie strony SIPa. Forum to jest spolecznosc, a Ty jako admin nie powinienes utrudniac jej funkcjonowania. To jest oczywiscie moje subiektywne zdanie i moge byc w bledzie.

 

 

Każdy pracuje na swoje konto, jest Panem swojego losu na tym Forum, zasady są znane, są luźne, jeżeli ktoś się nudzi i chce sprawdzać gdzie jest granica cierpliwości moderacji to robi to na własne ryzyko.

 

Społeczność budujemy w oparciu o wskazane przez gospodarza zasady.

 

Jeżeli nie umiecie uszanować naszego przymykania oka... cóż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morał z tego taki, że lepiej hodowac trawę na parapecie. Nikt jej nie będzie deptał a i przypalić wtedy łatwiej niż mielibyśmy wygrzebywać spod śniegu :mrgreen::lol:

 

 

Wściekli się Ci ludzie od tego mrozu, czy co? Jakby banów było mało, to jeszcze nam tu milicja nalot zrobi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...