Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz co robi ta Panama? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest kanał na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym kanałem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

FB_IMG_1651997853549.jpg

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, pumex1 napisał:

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „Kiedy 3 w nocy idziesz do kuchni coś wszamać cichutko tak żeby nikogo nie obudzić”

Zrobiłem coś podobnego o 6 rano  :facepalm::mrgreen: obudziłem wszystkich, nie tyle hałasem lodówki co wyrażeniem własnego niezadowolenia z tej sytuacji :mrgreen:

Edytowane przez Jumpman
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Jumpman napisał:

Zrobiłem coś podobnego o 6 rano  :facepalm::mrgreen: obudziłem wszystkich, nie tyle hałasem lodówki co wyrażeniem własnego niezadowolenia z tej sytuacji :mrgreen:


Teraz rozumiem skąd ten remont generalny kuchni :mrgreen:

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Fala napisał:

Wiesz co robi ta Panama? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest kanał na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym kanałem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie – mówimy – to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo.

FB_IMG_1651997853549.jpg


Czekamy na Heathrow pod Baranowem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...