Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, Neutrino33 napisał:

Pamiętam w połowie lat 90-tych, kiedy pracowałem dla pewnego konsorcjum wydobywczo-paliwowego, była sytuacja, że na stację podjechał Golf i zatankował ....400L paliwa...i uciekł :biglol:

Nikt z obsługi sie nie zorientował, że pod dystrybutorem stoi Golf, który tankuje takie ilości wahy...a potem już było po wszystkim.

Coś z tymi Golfami jest na rzeczy. Kilka lat temu Golf tankował LPG przede mną. Napakował 90l!

Tyle, że zapłacił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Nawet w ciężarówkach nie ma takich zbiorników, żeby na chwilę obecną "wyzerować" licznik dystrybutora :upside-down-face_1f643-small:

Dawno temu jechałem autobusem (takim dużym dwu-piętrowym) i mieliśmy tankowanie ponad 30min. Jak zapytałem kierowce ile wchodzi, to powiedział 2x 800 litrów, więc jak licznik ilości paliwa jest do 1000 to się da :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, suberet napisał:

Coś z tymi Golfami jest na rzeczy. Kilka lat temu Golf tankował LPG przede mną. Napakował 90l!

Tyle, że zapłacił .

Butle w bagażniku potrafią mieć spokojnie po 100 litrów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał:

Nawet w ciężarówkach nie ma takich zbiorników, żeby na chwilę obecną "wyzerować" licznik dystrybutora :upside-down-face_1f643-small:

Potrzymaj mi piwo ;)

https://autokult.pl/42176,radziecki-potwor-z-dwoma-v8-zil-e-167-to-idealny-woz-na-apokalipse

  • Haha 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, suberet napisał:

Coś z tymi Golfami jest na rzeczy. Kilka lat temu Golf tankował LPG przede mną. Napakował 90l!

Jak byłem na Rajdzie Polski kilka lat temu to w Orzyszu do butli gdzie maksymalnie wchodzi 34-35 litrów "weszło" 42. Wtedy jeszcze nalewanie z obsługą było, a żona płaciła. Dopiero po kilku kilometrach spytałem co tak drogo i było za późno na awanturę. Tak więc może tym Golfem z 60 realnie zalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przymar napisał:

Jak byłem na Rajdzie Polski kilka lat temu to w Orzyszu do butli gdzie maksymalnie wchodzi 34-35 litrów "weszło" 42. Wtedy jeszcze nalewanie z obsługą było, a żona płaciła. Dopiero po kilku kilometrach spytałem co tak drogo i było za późno na awanturę. Tak więc może tym Golfem z 60 realnie zalał.

Nie, zalał tyle naprawdę. Pytałem potem pracownika, który go tankował. To była taka mała stacja w małej mieścinie, więc  wszyscy się znali. Podobno miał tam walec na cały bagażnik.

     Piszesz o pojemności tankowania, czy pojemności całkowitej butli? 

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Neutrino33 napisał:

"Jeśli ZIL nie był w stanie pokonać przeszkody, to po prostu ją przebijał."

Podobno Dyrekcja zamówiła 2 egzemplarze do wyznaczania trasy terenowej na kolejnych Plejadach :mrgreen:

 

  • Super! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pumex1 napisał:

Podobno Dyrekcja zamówiła 2 egzemplarze do wyznaczania trasy terenowej na kolejnych Plejadach :mrgreen:

 

Potwierdzam. Drugi może się przydać, jak pierwszy się zakopie :mrgreen:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...