Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Belgijska Policja Pościgowa.....

 

Nie ma się z czego śmiać - to wcale nie jest policja pościgowa. W wielu innych krajach Europy Zachodniej, policja i straż miejska używają takich sprzętów do typowo 'miejskich' interwencji, typu mandaty za niewłaściwe parkowanie... Sam to widziałem np. we Włoszech :twisted:.

 

No, w sumie - lepsze to niż skutek - przynajmniej na łeb nie pada ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Kostaryka i Ekwador?To są jakieś mocne zespoły ?Bo ja w piłce sie kompletnie nie orientuje :roll:

 

Ja sie nawet nie orientuje gdzie to może na globusie leżeć, ale po meczach z naszymi napewno okaże się że są to potęgi piłkarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na glbusie to Kostarykę i Ekwador znajdziesz pomiędzy Stanami a Brazylią (duże kraje-dasz radę znaleść) z tym, że Kostaryka jest tam gdzie się kończy Ameryka Pn i jest taki cieńki przesmyk- a Ekwador to pn-zach Ameryki Pd. Co do ich mocy to mocni raczej nie są i powinniśmy dać radę choć my też nie mocni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekwador pokonamy bez problemu, jeżeli nasi będą grać w piłkę a nie w kulki... Z Kostaryką graliśmy jeden mecz i wygraliśmy 2:1 ale w strasznych warunkach więc nie wiadomo... Z Niemcami...?? :evil::evil: PAPA... Ale liczę, że wyjdziemy jako druga drużyna z grupy... Tyle, że w tedy trafiamy albo na Brazylie, albo na Argentynę... Tak czy owak wracamy do domu... :x :cry: Ale mimo wszystko mecz Polska-Brazylia to bym sobie oglądną... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CracowDragon, dlaczego Brazylia albo Argentyna? Po wyjściu z grupy A, gramy z sąsiadami z grupy B "na krzyż". Drugie miejsce z pierwszym i na odwrót. Tak więc, jeśli wyjdziemy z grupy, zagramy z Anglią, Szwecją lub Paragwajem, bo Trynidad ma szanse dość marne, jeśli nie powiedzieć żadne. Brazylią zajmiemy się najwcześniej w półfinale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gutierrez, Jesteś pewien... Wydaje mi się, że co druga grupa gra ze sobą... chyba, że coś pozmieniali lub mnie się porąbawszy w dyni... Byłem przekonany, że gramy z grupą C...

 

kanap4, Ja chciałem bardzo jechać, bo jak to mawia kolega, każdy facet powinien wybudować dom spłodzić syna i pojechać na MŚ :mrgreen: Ale chyba tym razem nie pozwoli mi praca... :evil: zobaczymy... Niby niedaleko mamy... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...