Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś jest bez winy to niech pierwszy rzuci kamieniem, ale na tak zacnym forum propagowanie street racingu to moim zdaniem wstyd :( Film ewidentnie pokazuje bardzo szybką jazdę w ruchu ulicznym w biały dzień...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po prostu ciągle piję do tego o czym pisałem już wielokrotnie w temacie "Cham na drodze" że jako maniacy motoryzacyjni i wielbicie/użytkownicy takich aut jak STI czy EVO powinniśmy dawać dobry przykład, pokazać że mamy większą świadomość bezpiecznej jazdy, większych umiejętności technicznych, więcej wyobraźni itp. niż zwykły zjadacz chleba, który chętnie by takim Lanosem codziennie jechał 200 km/h do pracy w gęstym ruchu zamiast odwiedzić jakiś tor, odbyć szkolenia itd. Tak jak napisałem Świętym nie jestem, ale staram się budować pozytywny wizerunek takich aut jak Evo wśród normalnych kierowców że nie zapinkalam 120 km/h przez miasto, że nie wpycham się na żyletki między auta, że nie świruję, że jestem kulturalny na drodze przepuszczając pieszych itd oraz że pomagam kierowcom na drodze a nie spycham ich z niej... Dla mnie osobiście taki film z Lanosem to jest żenada a nie powód do uciechy że gość uciekł Panamerze.

Edytowane przez Paweł_P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj usłyszane w radiu:

 

konkurs

 

Jak po angielsku nazywa się miejsce pracy prezydentów w USA Biały Dom?

 

pierwsza Pani zadzwoniła i po 10 sekundach nie udzieliła żadnej odpowiedzi 

po chwili zadzwonił młody mężczyzna i udzielił odpowiedzi:

 

Winter House :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...