Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma prawo ocenić mój wpis wg własnego doświadczenia, widzimisię, poglądów itp.

 

Ja z kolei nie muszę się nikomu więcej tłumaczyć.

 

Dziękuję, dla mnie EOT.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi katolicki ksiądz do fryzjera. Gdy ten go ostrzygł, ksiądz pyta:

- lle się należy?

- Nic, ojcze. Nie pobieramy opłat od katolickich księży - odpowiada fryzjer.

Mile zaskoczony ksiądz wyszedł. Następnego dnia fryzjer przychodzi do pracy, patrzy, a tam pod drzwiami 12 butelek najlepszego mszalnego wina.

Kilka dni później do tego samego fryzjera przychodzi pop. Fryzjer go ostrzygł i pop pyta:

- lle się należy za strzyżenie?

- Nic, batiuszka, popów strzyżemy za darmo.

Pop również wyszedł zdumiony bezinteresownością fryzjera. Następnego dnia rano fryzjer przychodzi do pracy, a tam 12 butelek wódki pod drzwiami jego salonu.

Kilka dni później do fryzjera przychodzi rabin. Fryzjer go ostrzygł i rabin pyta:

- lle się należy?

- Nic, czcigodny rabinie. Rabinów strzyżemy za darmo.

Rabin, uradowany takim obrotem sprawy, wyszedł. Następnego dnia rano fryzjer przychodzi do pracy, patrzy, a tam pod drzwiami jego salonu 12 rabinów

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze nie rozumiem o co tyle afery, Aga wrzuciła coś o żydach to problem, jednego może bawić innego nie, tak jak inne rzeczy. Ktoś wczoraj też wrzucił coś o arabach i Bin Ladenie i to już niby jest śmieszne. Też ludzie zginęli, bym powiedział że mnie to dotyka bardziej, bo są osoby które osobiście znałem osobiście, a nie tylko wiem z opowieści że zginął jakiś mój bliski w jakimś obozie. Ale potrafię zachować dystans i nie mam z tym problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Aga napisał(a):

Każdy ma prawo ocenić mój wpis wg własnego doświadczenia, widzimisię, poglądów itp.

 

Ja z kolei nie muszę się nikomu więcej tłumaczyć.

 

Dziękuję, dla mnie EOT.

 

 

Ja nie mogę, ja muszę wg. regulaminu :krecka_dostal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, euyot napisał(a):

Aaaa. Chciałeś byc złośliwy czy coś..  egal.

Prawdziwa sztuka współczesna wygląda tak:

 

 

 

No to zrobiłem sztukę i spaliłem... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, radekk napisał(a):

szczerze nie rozumiem o co tyle afery, Aga wrzuciła coś o żydach to problem, jednego może bawić innego nie, tak jak inne rzeczy. Ktoś wczoraj też wrzucił coś o arabach i Bin Ladenie i to już niby jest śmieszne. Też ludzie zginęli, bym powiedział że mnie to dotyka bardziej, bo są osoby które osobiście znałem osobiście, a nie tylko wiem z opowieści że zginął jakiś mój bliski w jakimś obozie. Ale potrafię zachować dystans i nie mam z tym problemu.

Inba zaczęła się wcześniej :)

 

Ale dość tego, chyba już każdy powiedział co ma do powiedzenia, a prawdziwe ludzkie dramaty dzieją się gdzie indziej:

 

:D

 

Screenshot_20240314_121104_Instagram.jpg

  • Haha 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że czepiacie się żartów z Żydów bo holokaust itd. A jak się zagłębić w historie to wielu Żydów było kapo w obozach i sami katowali swoich i pozostałych jeńców. I to pozostało im we krwi patrząc co robią w Palestynie.

To samo niektórych oburza podejście do potomków Bandery. Cały świat użala się nad nimi bo wojna itd a tam jeden wielki korupcyjny raj- dużo ludzi zarabia na "odbudowie" tego pseudo państwa.

Moją rodzinę Wołyń dotknął i patrząc na obecne zachowania obywateli ukrainy nic się nie zmieniło w ich podejściu do Polaków.

Wszystko im się należy, wszystko za nic by chcieli a zapędy nacjonalistyczne mają do tej pory - rzeź Rosjan w Donbasie (2014). Ponadto wzrost przestępczości przez obcokrajowców, powrót chorób których u nas ilość była marginalna to wszystko skutki napływu "uchodźców wojennych". Taki to naród który zamiast walczyć za swoje Państwo wyleguje się za nasze pieniądze z socjalu w Polsce gdy my wszyscy zapieprzamy na nich.

 

I możecie mnie nazywać agentem kremla, ruską onuca czy antysemitą. Mam swoje poglądy- jak każdy i nie musi się nikt z nimi zgadzać i zamiast komentować bez sensu żarty czy poglądy na temat religi czy pochodzenia to wystarczy poprostu nie reagować ;)

 

 

Pozdrawiam serdecznie

  • Super! 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, niebieskiultras napisał(a):

A jak się zagłębić w historie

to proszę wskazać naród, który nie ma czegokolwiek za uszami...

 

 

 

 

 

 

Forum trzeba zamknąć! :biglol:

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, niebieskiultras napisał(a):

Szkoda, że czepiacie się żartów z Żydów bo holokaust itd. A jak się zagłębić w historie to wielu Żydów było kapo w obozach i sami katowali swoich i pozostałych jeńców. I to pozostało im we krwi patrząc co robią w Palestynie.

To samo niektórych oburza podejście do potomków Bandery. Cały świat użala się nad nimi bo wojna itd a tam jeden wielki korupcyjny raj- dużo ludzi zarabia na "odbudowie" tego pseudo państwa.

Moją rodzinę Wołyń dotknął i patrząc na obecne zachowania obywateli ukrainy nic się nie zmieniło w ich podejściu do Polaków.

Wszystko im się należy, wszystko za nic by chcieli a zapędy nacjonalistyczne mają do tej pory - rzeź Rosjan w Donbasie (2014). Ponadto wzrost przestępczości przez obcokrajowców, powrót chorób których u nas ilość była marginalna to wszystko skutki napływu "uchodźców wojennych". Taki to naród który zamiast walczyć za swoje Państwo wyleguje się za nasze pieniądze z socjalu w Polsce gdy my wszyscy zapieprzamy na nich.

 

I możecie mnie nazywać agentem kremla, ruską onuca czy antysemitą. Mam swoje poglądy- jak każdy i nie musi się nikt z nimi zgadzać i zamiast komentować bez sensu żarty czy poglądy na temat religi czy pochodzenia to wystarczy poprostu nie reagować ;)

 

 

Pozdrawiam serdecznie

To po co zareagowałeś?

Edytowane przez suberet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...