Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, chojny napisał(a):

Jak pęknie pas to nic się nie stanie spektakularnego, tylko hak na końcu pasa jeste w stanie dostarczyć emocji i siać zniszczenie. 

 

Zależy przy jakim naprężeniu / sile skrętnej coś pęknie. Jeśli w tej taśmie jest technologia NASA to nie wiadomo ile wytrzyma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Knurek1111 napisał(a):

 

Zależy przy jakim naprężeniu / sile skrętnej coś pęknie. Jeśli w tej taśmie jest technologia NASA to nie wiadomo ile wytrzyma ;)


Hak zsunie się z rączki i wystrzeli w stronę samochodu… prawdopodobnie trafi w maskę lub szybę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, radekk napisał(a):

 

tyle tylko że to na 99% Japonia w okolicach dystryktu Nakaniikawa;)

 

 

 Nakaniikawa District, Prefektura Toyama

Takie widoki w Norwegii to normalka ;)

 

 

Mam gdzieś zdjęcia, tylko latem i przy mniejszej ścianie naturalnie  :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Aga napisał(a):

Takie widoki w Norwegii to normalka ;)

 

 

Mam gdzieś zdjęcia, tylko latem i przy mniejszej ścianie naturalnie  :)

 

owszem, jednak aż takich ścian tam ciężko uświadczyć.

 

w latem okolicach Stryn zdążało się że coś przelatywało nad samochodami:)

IMG_2154.thumb.jpeg.d66cb13bb829bbb64c6a34b389772c0f.jpeg

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, radekk napisał(a):

owszem, jednak aż takich ścian tam ciężko uświadczyć.

 

w latem okolicach Stryn zdążało się że coś przelatywało nad samochodami:)

IMG_2154.thumb.jpeg.d66cb13bb829bbb64c6a34b389772c0f.jpeg

 

 

8uanrufx4ugiizuj1y5ra9ww11xdzsuv.jpg

 

DSC_0038.jpg

 

Obie foty przedstawiają lato w Norge ;)

 

  • Super! 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8:00 - Ulepiłem bałwana.

8:40 - Przechodząca feministka spytała, czemu nie bałwankę.

8:43 - Ulepiłem też bałwankę.

8:50 - Inna feministka poskarżyła się na fakt, że bałwanka ma piersi - w końcu to uprzedmiotowienie kobiet.

8:54 - Para gejów z naprzeciwka przyszła ponarzekać, czemu nie ulepiłem dwóch bałwanów jednak.

9:02 - Transseksualista/tka/"osoba" spytała, czemu nie zrobiłem po prostu bałwosoby z doczepianymi i odczepianymi częściami.

9:15 - Weganie z sąsiedztwa wpadli z awanturą, iż marchewka to jest ich żywność a nie nos dla bałwosób.

9:22 - Nazwano mnie rasistą, gdyż śnieżne postaci są ZBYT BIAŁE.

9:31 - Mój bliskowschodni sąsiad przyszedł z żądaniem, bym natychmiast ubrał bałwankę.

9:40 - Przyjechało czternaście radiowozów policji, gdyż studenci z pobliskiego uniwersytetu poczuli się urażeni całą sytuacją.

9:42 - Feministka z sąsiedztwa złożyła drugą już skargę - tym razem na miotłę u bałwanki, gdyż przypisuje ona stereotypowe role płciowe.

9:48 - Przewodniczący miejskiej komisji ds. równości przyszedł i grozi mi eksmisją.

9:55 - Pokazała się ekipa z telewizji, zadawali mi pytania czy jestem w stanie wskazać różnice między bałwanem a bałwanką. Odpowiedziałem, iż śnieżne "kule" co chyba się im nie spodobało. Następnie o godzinie

 

10:00 - pokazali mnie w TV oraz nazwali seksistą.

 

10:10 - Przyjechała opieka społeczna. Spytali, czy mam jakichś wspólników, po czym odebrali mi dzieci.

 

10:19 - Skrajnie lewicowi demonstranci, urażeni wszystkim, urządzili marsz po mojej ulicy, domagając się natychmiastowego aresztowania i skazania mojej skromnej osoby.

 

11:00 - Pojawiłem się w największych mediach na całym świecie jako rasista, seksista, homofob, człowiek podejrzewany o terroryzm, który wykorzystuje pogodę do rozsiewania nienawiści i niepokojów.

 

W południe śnieg stopniał.

Edytowane przez _ONE_
  • Super! 3
  • Dzięki! 1
  • Haha 8
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, _ONE_ napisał(a):

8:00 - Ulepiłem bałwana.

8:40 - Przechodząca feministka spytała, czemu nie bałwankę.

8:43 - Ulepiłem też bałwankę.

8:50 - Inna feministka poskarżyła się na fakt, że bałwanka ma piersi - w końcu to uprzedmiotowienie kobiet.

8:54 - Para gejów z naprzeciwka przyszła ponarzekać, czemu nie ulepiłem dwóch bałwanów jednak.

9:02 - Transseksualista/tka/"osoba" spytała, czemu nie zrobiłem po prostu bałwosoby z doczepianymi i odczepianymi częściami.

9:15 - Weganie z sąsiedztwa wpadli z awanturą, iż marchewka to jest ich żywność a nie nos dla bałwosób.

9:22 - Nazwano mnie rasistą, gdyż śnieżne postaci są ZBYT BIAŁE.

9:31 - Mój bliskowschodni sąsiad przyszedł z żądaniem, bym natychmiast ubrał bałwankę.

9:40 - Przyjechało czternaście radiowozów policji, gdyż studenci z pobliskiego uniwersytetu poczuli się urażeni całą sytuacją.

9:42 - Feministka z sąsiedztwa złożyła drugą już skargę - tym razem na miotłę u bałwanki, gdyż przypisuje ona stereotypowe role płciowe.

9:48 - Przewodniczący miejskiej komisji ds. równości przyszedł i grozi mi eksmisją.

9:55 - Pokazała się ekipa z telewizji, zadawali mi pytania czy jestem w stanie wskazać różnice między bałwanem a bałwanką. Odpowiedziałem, iż śnieżne "kule" co chyba się im nie spodobało. Następnie o godzinie

 

10:00 - pokazali mnie w TV oraz nazwali seksistą.

 

10:10 - Przyjechała opieka społeczna. Spytali, czy mam jakichś wspólników, po czym odebrali mi dzieci.

 

10:19 - Skrajnie lewicowi demonstranci, urażeni wszystkim, urządzili marsz po mojej ulicy, domagając się natychmiastowego aresztowania i skazania mojej skromnej osoby.

 

11:00 - Pojawiłem się w największych mediach na całym świecie jako rasista, seksista, homofob, człowiek podejrzewany o terroryzm, który wykorzystuje pogodę do rozsiewania nienawiści i niepokojów.

 

W południe śnieg stopniał.

Niech się cieszy że nie dostał wyroku za używanie węgla,  który jest zakazanym surowcem w okresie zimowym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...