Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.06.2023 o 14:39, dirkdiggler napisał(a):

Komu breloczek:biglol:

SmartSelect_20230609_143418_Facebook.jpg

Tak się zastanawiam. Czy jak macie auto keyless, freehands, itp, to czy podpinacie do kluczyka jakiś zajefajny brelok? Bo taki normalny kluczyk, dostacyjkowy, to wiadomo. Musi mieć. Ale taki co jest po nic i tylko zajmuje miejsce w kieszeni, to po co go jeszcze dociążać fajansem?

Edytowane przez chudy_b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Gdzieś tu kiedyś na forum był test z tramwajem i dwoma torami, gdzie na jednym leżała 1 osoba, a na drugim 5. No to znalazłem jeszcze jedno alternatywne rozwiązanie:biglol:

 

FB_IMG_1686470420168.thumb.jpg.5f379d5e5df1f09954860b91b650314b.jpg

ewentualnie

 

https://i.kym-cdn.com/entries/icons/facebook/000/000/727/DenshaDeD_ch01p16-17.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sykatore Przypomniałeś mi swoim pierwszym dowcipem mojego, już byłego, acz długowiecznego, bo aż 14 lat żyjącego buldoga.

To była wyjątkowo kałożerna bestia ;) Na spacerze wystarczyło, że nos podniosła i od razu długa w las, czy inny zakątek. Jak ją dopadłem, to pysk, cały nie koniecznie w czekoladzie :facepalm:

Dlatego nie rozumiem, jak można całować te zwierzęta.

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Adi napisał(a):

@Sykatore Przypomniałeś mi swoim pierwszym dowcipem mojego, już byłego, acz długowiecznego, bo aż 14 lat żyjącego buldoga.

To była wyjątkowo kałożerna bestia ;) Na spacerze wystarczyło, że nos podniosła i od razu długa w las, czy inny zakątek. Jak ją dopadłem, to pysk, cały nie koniecznie w czekoladzie :facepalm:

Dlatego nie rozumiem, jak można całować te zwierzęta.

Ty wiesz co kobiety czasami trzymają w ustach??? Pewnie wiesz, a jednak wszyscy je całujemy.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...