Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

To tak samo jak dopisywanie wszystkim do aktu zgonu - kowid.

Chłop zmarł na zawał, w statystyce napisano że kowid.

Ale jak to ? Przecież zawał !

No tak, ale czy dostał się do szpitala by udzielono mu pomocy ?

No nie.

A dlaczego ?

Bo kowid...

 

Czyli jednak przez covid:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radekk napisał:

Czyli jednak przez covid:P

 

To nie jest takie śmieszne. Przez covid zejdzie niestety na inne choroby bardzo wiele osób, których leczenie przez przestawienie służby zdrowia na COVID nie było możliwe. 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bobek8008 napisał:

No nie....każdy jest innny

Tak. Tylko numer cztery ma wszystko czego inne nie mają.

1. Nie ma kropki na nosie

2.Nie ma kreski na przedniej lewej łapie

3. Nie ma kreski nad nosem

4. Ma wszystko

5.Ogon

6.Łapa przednia prawa

7.Tylna łapa

8. Czupryna na głowie (brak)

Dziękuję za uwagę. :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pan Dziedzic napisał:

To tak samo jak dopisywanie wszystkim do aktu zgonu - kowid.

Chłop zmarł na zawał, w statystyce napisano że kowid.

Ale jak to ? Przecież zawał !

No tak, ale czy dostał się do szpitala by udzielono mu pomocy ?

No nie.

A dlaczego ?

Bo kowid...

 

 

Ale masz jakieś dowody na tę teorię spiskową dziejów? 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Chcesz badania naukowe ? Źródło ? Czy link ? 

:biglol:

 

Mam wiedzę z 1-ręki.

Kojarzysz tragiczny wypadek w Łodzi z udziałem audi ? 

Kowida dostali...

Widziałeś że w karcie zgonu jako przyczyna był wpisany nie jeden z kodów V01-V99 tylko U07.1 lub U07.2?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Pan Dziedzic napisał:

Myślisz że byłem wtedy przy tym ? 

Info od człowieka z akcji ratunkowej.

Nie wiem, pytam, bo o tym krąży obiegowy mit, bzdurny zresztą. Karta zgonu ma kilka części, jedna z nich zawiera informacje o przyczynie zgonu i tam jest kod choroby. Wypadki komunikacyjne mają kody V01-V99, Covid19 U07.1 lub 2. I na tej podstawie rejestrowana jest przyczyna. Ale w części dla zakładu pogrzebowego tej przyczyny już nie ma. Jest natomiast myląca adnotacja czy przyczyną zgonu była choroba zakaźna (tak/nie) i w przypadku takich chorób jest zaznaczone że tak, bo na tej podstawie zakład pogrzebowy wie czy musi zachować dodatkowe środki ostrożności. Ale nie oznacza to, że to była przyczyną zgonu zarejestrowana w systemie. Była już taka akcja z wypadkiem motocyklisty, gdzie też na tej podstawie rozpowiadali że mu przybili Covid19 jako przyczynę. Co prawdą nie jest. Dlatego pytam czy Ty, bądź ten człowiek widzieliście kartę dla zakładu pogrzebowego czy część z podanym kodem przyczyny zgonu. Bo to spora różnica. 

Edytowane przez skwaro
  • Super! 2
  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, skwaro napisał:

Nie wiem, pytam, bo o tym krąży obiegowy mit, bzdurny zresztą. Karta zgonu ma kilka części, jedna z nich zawiera informacje o przyczynie zgonu i tam jest kod choroby. Wypadki komunikacyjne mają kody V01-V99, Covid19 U07.1 lub 2. I na tej podstawie rejestrowana jest przyczyna. Ale w części dla zakładu pogrzebowego tej przyczyny już nie ma. Jest natomiast myląca adnotacja czy przyczyną zgonu była choroba zakaźna (tak/nie) i w przypadku takich chorób jest zaznaczone że tak, bo na tej podstawie zakład pogrzebowy wie czy musi zachować dodatkowe środki ostrożności. Ale nie oznacza to, że to była przyczyną zgonu zarejestrowana w systemie. Była już taka akcja z wypadkiem motocyklisty, gdzie też na tej podstawie rozpowiadali że mu przybili Covid19 jako przyczynę. Co prawdą nie jest. Dlatego pytam czy Ty, bądź ten człowiek widzieliście kartę dla zakładu pogrzebowego czy część z podanym kodem przyczyny zgonu. Bo to spora różnica. 

:thumbup::biglol:

Miszcz!

  • Do kitu 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, llkuba napisał:

@skwaro za chwilę zaczną pisać nie dosyć, że księgowy to jeszcze grabarz :biglol:.

Żaden księgowy i żaden grabarz. Miałem wątpliwą przyjemność oglądać taką kartę :(

 

A co do epitetów, to przyzwyczaiłem się że Ci, których bzdury prostuję próbują naprawić urażoną dumę odgryzając się wycieczkami osobistymi z braku argumentów, ale mnie to trąca, części nawet nie widzę, bo zignorowana :D

Edytowane przez skwaro
  • Super! 2
  • Zmieszany 1
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...