Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, niebieskiultras napisał:

 

Wybaczcie, ale chyba nie rozumiem tylu pozytywnych reakcji na ten filmik. 

Żeby od początku było wszystko jasne, to nie jestem za PiSem i jestem za utrzymaniem ustawy o aborcji w kształcie z 1993 roku. 

W mojej ocenie ten film jest dramatyczny i boję się do czego doprowadzi ten obłęd.

Już jeden pociął protestującemu twarz, a w inne dwie kobiety wjechało BMW.

Czy to jest właściwa droga ? 

 

  • Lajk 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Blixten napisał:

 

Wybaczcie, ale chyba nie rozumiem tylu pozytywnych reakcji na ten filmik. 

Żeby od początku było wszystko jasne, to nie jestem za PiSem i jestem za utrzymaniem ustawy o aborcji w kształcie z 1993 roku. 

W mojej ocenie ten film jest dramatyczny i boję się do czego doprowadzi ten obłęd.

Już jeden pociął protestującemu twarz, a w inne dwie kobiety wjechało BMW.

Czy to jest właściwa droga ? 

 

 

A co im zostało? Robić memy na facebooku? Pisać listy z wyrazami oburzenia? Kaczyńskiemu i biskupom na pewno takie wyrazy oburzenia pójdą w pięty.

 

 

Ja niestety widzę inny skutek uboczny - wzrośnie ilość zarażeń C19, przez co PIS będzie miał wymówkę do kolejnego lockdownu i przepchnięcia diabli wiedzą czego gorszego.

  • Super! 5
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Blixten napisał:

Przeleje się krew między protestującymi a policją, między LGBT a katolikami, między ludźmi o odmiennych poglądach ? 

No to trzeba podziekowac tym ktorzy nawoluja w internecie do "pokazania tym lewakom w rurkach czym sa prawdziwi mezczyzni" albo do obrony kosciolow za wszelka cene.

  • Super! 5
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, blejzu napisał:

No to trzeba podziekowac tym ktorzy nawoluja w internecie do "pokazania tym lewakom w rurkach czym sa prawdziwi mezczyzni" albo do obrony kosciolow za wszelka cene.

Dla mnie jedni i drudzy skaczą sobie do oczu tak samo. 

 

9 minut temu, subleo napisał:

Każdy ma inne poczucie humoru a ten wątek na pewno też służyć "odreagowaniu" rzeczywistości. Taka terapia ;) Świat "wariuje" ... chociaż my nie zwariujmy, a jak już to z uśmiechem na twarzy ;) 

 

Że tak powiem ...

 

97650504_3527033680855984_1603872545038139392_o.png?_nc_cat=101&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=EM5_O2lubPAAX-uacWK&_nc_ht=scontent-frt3-2.xx&oh=3b32d4b19e912b9d76aeeecba1a821f8&oe=5FBBD23C

 

 

Nieźle to wytłumaczyłeś. Może to faktycznie lepsze podejście...   

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Blixten napisał:

A jeśli nie ? 

Przeleje się krew między protestującymi a policją, między LGBT a katolikami, między ludźmi o odmiennych poglądach ? 

 

Ja na razie nie widziałem jeszcze kordonu policji ochraniającego biednych katolickich kiboli przed gejami, w drugą stronę za to regularnie.


No ale temat na inny wątek, bo polecimy.

  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

 

Wybaczcie, ale chyba nie rozumiem tylu pozytywnych reakcji na ten filmik. 

Żeby od początku było wszystko jasne, to nie jestem za PiSem i jestem za utrzymaniem ustawy o aborcji w kształcie z 1993 roku. 

W mojej ocenie ten film jest dramatyczny i boję się do czego doprowadzi ten obłęd.

Już jeden pociął protestującemu twarz, a w inne dwie kobiety wjechało BMW.

Czy to jest właściwa droga ? 

 

Ale jarzysz, że to nie wątek o covidzie, aborcji, czy polityce? Mnie tam rozbawił podkład dźwiękowy jeśli już musisz wiedzieć. Luzujmy gumki i nie  dramatyzujmy w każdym wątku :). Pozdro,
***** ***

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...