Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Grzecho napisał:

 

To jeszcze nic ja kiedyś szukałem w nocy telefonu świecąc nim sobie po pokoju... 

Podobna akcje miałem kiedyś. Byliśmy ze znajomymi w knajpie A potem nad jeziorem. I gdy kumpla odwieźlismy do domu to po paru minutach ten kumpel dzwoni że zgubił telefon. Znajome oczywiście panika że pewnie nad jeziorem mu wypadł.

Jednak dobrze być trzeźwym i łączyć fakty bo inaczej podejrzewam że szukalibysmy tego telefonu w jeziorze... :facepalm:

 

FB_IMG_1551633217947.jpg.0ab46f56581b899658b051d35f3c9557.jpg

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, hak64 napisał:

O co chodzi z tą żabą, bo nie kumam? 

Przeczytaj tego mema jeszcze raz.

 

Z reguły jest tak że gdy coś robisz przy aucie/motocyklu/rowerze jednym narzędziem odkładają je by na chwilę wziąść inny klucz i gdy chcesz wrócić do poprzedniego ten nagle znika.

I jak m kermit chodzisz w te i spowrotem po garażu szukając tej cholernej 10 którą miałeś przed chwilą w ręce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, niebieskiultras napisał:

Przeczytaj tego mema jeszcze raz.

 

Z reguły jest tak że gdy coś robisz przy aucie/motocyklu/rowerze jednym narzędziem odkładają je by na chwilę wziąść inny klucz i gdy chcesz wrócić do poprzedniego ten nagle znika.

I jak m kermit chodzisz w te i spowrotem po garażu szukając tej cholernej 10 którą miałeś przed chwilą w ręce

Czy żaby mogą żyć w każdym stawie? - Bo mnie coś strzyka w stawie kolanowym...

Dałeś się nabrać. To niestety Ty nie skumałeś. :yahoo:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, suberet napisał:

I nieprawdziwe. Chociaż, biorąc pod uwagę nadwrażliwość i mega egocentryzm współczesnych mam może tak być w wielu przypadkach.

jak słucham co poniektórych rodziców i to wcale nie pojedyncze przypadki to stwierdzam że jak najbardziej:unsure:

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, radekk napisał:

jak słucham co poniektórych rodziców i to wcale nie pojedyncze przypadki to stwierdzam że jak najbardziej:unsure:

To kiedy przygarniesz pod dach 3 rozwrzeszczanych dzieciorów na jeden wieczór by rodzice mogli się odprężyć w spa z tym kieliszkiem szampana jak 10 lat temu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ipsx82 napisał:

To kiedy przygarniesz pod dach 3 rozwrzeszczanych dzieciorów na jeden wieczór by rodzice mogli się odprężyć w spa z tym kieliszkiem szampana jak 10 lat temu :P

 

@radekk ma sposoby na gorący temperament... pakuje "dzieciora" do mazdy cabrio i wozi po mieście w styczniu bez czapeczki. :mrgreen:

  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...