Skocz do zawartości

Zeby rozluznic atmosfere :D


Thanatos

Rekomendowane odpowiedzi

 

Było już stronę wcześniej :wink:

 

 

http://www.maxior.pl/?p=index&id=13741&0 <--- to jest mocniejsze niz porgram Wojewodzkiego i Majewskiego

 

To już jest klasyk. Ten program był dobre kilka lat temu w necie. Z resztą Cejrowski juz nie ma programu w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kto oglądał wczoraj Teraz My z Misztalem, to był dopiero mega polew, abstrachując od sposobu zdobycia miejsca na liście, to był taki wywiad w stylu wiem, ale nie powiem....

 

 

Taaa, dobre było :D

 

[sekielski]- Ale to po co pan przyszedł do naszego studia panie pośle?

 

[Misztal]- Bo mnie zaprosiliście.

 

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A kto oglądał wczoraj Teraz My z Misztalem, to był dopiero mega polew, abstrachując od sposobu zdobycia miejsca na liście, to był taki wywiad w stylu wiem, ale nie powiem....

 

[sekielski]- Ale to po co pan przyszedł do naszego studia panie pośle?

 

[Misztal]- Bo mnie zaprosiliście.

hahaha! Mooocne było! :D

 

Najlepiej jak mu pokazali stary materiał, że "on nie musiał płacić", ale się chłopak zmieszał. Buahaha... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gnojenia, nie widziałem jego elemetnów, co najwyżej piętnowanie

Sorry!!To, że jest głupia i zachowała sie jak KURWA nie upowaznia go do takiego jej traktowania. To jest gnojenie CZŁOWIEKA :!: Czy gdyby ktoś tak rozmawiał z kims bliskim dla ciebie, to też być nazwał to piętnowaniem :?: Mamy inne odczucia i taki model moralności mi nie odpowiada...

edit:

P.S.Za swietego sie nie uważam :!: , ale takie podejście mnie osobiście mocno wq...wia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja nie do odrzucenia :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

johnny73 napisal:

"Czesc!Michal 33 lata z Warszawy.Jestem wolny.Masz fajnego nicka.Szukam kobiety zebysmy byli dla siebie przyjaciolmi.Chcialbym poznac kobiete z ktora bylibysmy kochankami,kochali sie namietnie cudownie...zebym byl dla Ciebie Twoim kochankiem.Nie szukam zwiazku na stale a szukam stalej znajomosci kolezanki ,przyjazni.Chcialbym zebysmy byli dla siebie przyjaciolmi i uprawiali namietny cudowny sex w lozku pelnym kwiatow lub wyjechali sobie czasem nad morze i kochali sie na plazy o wschodzi slonca.Zebysmy byli spontaniczni i kolegowali sie i spedzali namietne chwile.Wracasz z pracy i masz ochote na wspanialy namietny sex ze mna, dzwonisz, spotykamy sie ikochamy sie tak jak chcesz spelaniajac swoja fantazje erotyczne.Szukam zdecydowanej kobiety na romans.Takiej ktora chce miec kochanka lub chcialaby miec i ktora bardzp lubi namietne cudowne chwile pelne pieknych doznan.Chce zebysmy byli kochankami czyli mieli romans na stale a nia na jeden raz.Mam 180 cm czarne wlosy niebieskie oczy i jestem przystojny,podobam sie kobietom.Szukam kobiety zdecydowanej na romans,fajnej,pogodnej lubiacej wspanialy namietny bardzo dobry i wyczerpujacy sex.Traktuje to powanie! 506XXXXXX to moj numer telefonu.Zadzwon albo wyslij smsa ze swoim numerem to oddzwonie.Najlepiej jest umowic sie na kawe i poznac sie.Nie chce od Ciebie zdjecia bo kiedys dostalem od jednej zdjecie a okazalo sie ze wyglada inaczej, ja wole spotkac sie na kawe i porozmawiac bo wtedy taka osoba jest prawdziwa.Po co klikac jak mozna sie spotkac i poznac sie.W koncu szukam kobiety ktora chcialaby miec wspanialego kochanka dla siebie.Podrawiam i czekam na odpowedz od Ciebie!BUZIAKI!!!Nie ma mnie tu czesto na necie wiec prosze zadzwon albo wyslij smsa to zadzwonie!BUZIAK!!!!"

 

Nie wiem skad sie biora tacy kolesie... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa, korek na Jerozolimskich, do jednego kierowcy odzywa się drugi:

- słuchaj, porwali prezydenta Kaczyńskiego, żądają 100 000 000 złotych,

bo inaczej obleją go benzyną i podpalą, robimy właśnie zbiórkę...

- Tak? A po ile dają inni kierowcy?

- No tak po 2 - 3 litry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...