Skocz do zawartości

Świat Alternatywny, czyli zbiór tekstów p.t. Mamusi Forumowe


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

Mając 30 złotych możesz wydać je na wódkę, bezdomnych, hamburgery, około 5 litrów benzyny, wycieraczki, około 60 kajzerek, kilkadziesiąt pudełek zapałek - dopisujcie co jeszcze

 

A innym powinno to być lotto co z nimi zrobisz.

 

Nie chcesz czytać? Nie chcesz kupić? Nie interesuje Cię ten temat? To po co w nim pisać? Dla robienia zamieszania?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak ktos chce przeczytac cos, co poszerzy jego horyzonty

 

Moje są wystarczająco szerokie, ale też se kupię, a co! Generalnie dodatkowych parę kilo książek się przyda, bo mi meblościanka dzięki nim nabiera dystyngowanego wyglądu :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

michal z wiekiem człowiek dochodzi do wniosku, że własny horyzont bardzo mu odpowiada i nie ma sensu go poszerzać :wink: a że wzrok robi się coraz słabszy to raczej się on kurczy (horyzont) :wink: co wymaga sporej dawki (poczucia humoru) coby nie zwariować :mrgreen: Ot taki własny świat alternatywny dla zdrowotności :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tem wszyskim co żem nagryzmoliła powyży, kciała bem zauważyć, że jes was na tem forum około cirka, koma, przecinek pienciu tysiency i gdyby wszyskie mię uznały za matke, wyszła bym na dziwke.

Albo na Matke Polke!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie gówno.

 

Rzadko sie zgadzam z owocem666. Tym razem, niestety, muszę zrobić wyjątek! Byłem u lekarza i farmaceuty i w całej rozciągłości jestem przeciwny pseudotwórczości WB, a popieranie takowej przez Ważnych z tego Forum uważam za całkowicie niezrozumiałe a wręcz obniżające prestiż tego Forum, jak i Dyreccji, junioradmina, modów etc. Za świadome zacytowanie owoca godnie przyjmę pasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u lekarza i farmaceuty i w całej rozciągłości jestem przeciwny pseudotwórczości WB, a popieranie takowej przez Ważnych z tego Forum uważam za całkowicie niezrozumiałe a wręcz obniżające prestiż tego Forum, jak i Dyreccji, junioradmina, modów etc.

Ja w przeciwieństwie do niektórych bardzo lubię czytać posty Mamusi. Wielokrotnie poprawiały mi nastrój. Rozumiem, że Jego twórczość może komuś nie przypaść do gustu, ale krytyka w tak ostry sposób jest nie na miejscu.

Panowie!!! Poczytajcie swoje posty i posty WB, a potem zastanówcie się, co jest bardziej "...obniżające prestiż tego Forum, jak i Dyreccji, junioradmina, modów etc."

Pozdrawiam

ALEX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen złap większy dystans do rzeczywistości :idea:

Dla złagodzenie obyczajów zapraszam do lektury mojego postu o Zlocie Plejad natchnionego książką Mamusi :smile:

http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=655440#655440

 

 

 

Sorry, ale reklama dźwignią handlu :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rallymen, Mamusia jest tu jednym z pierwszych uzytkownikow i pisala juz, kiedy kazdy forumowicz pilnie sledzil wszystkie mozliwe tematy i z wypiekami na twarzy wyczekiwal nowych postow, ktore pojawialy sie z czestotliwoscia .... dwoch dziennie ;)

 

W miedzyczasie forum sie rozroslo niesamowicie, z trzech dzialow zrobilo sie ... 9? Nie ma mozliwosci, zeby ktos patrzyl na wszystkie mozliwe posty, bo by musial byc zalogowany 24/7, ale Mamusia tak jak byla, tak jest i (mam nadzieje) zostanie nieodlacznym elementem The Forum :)

 

A mowienie, ze jej tworczosc ma negatywny wplyw na wizerunek forum, samemu bedac zarejestrowanym "dopiero" od 2005 roku to tak jakby przyjsc do FHI i powiedziec, ze bokser i AWD powinny zostac wyjete z programu :mrgreen:

 

 

 

PS oczywiscie posty Mamusi moga Ci sie nie podobac, kazdy w koncu ma prawo do wlasnej opinii 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ojciec Założyciel
Zapytam jeszcze raz, a później przestanę być miły

Czy można gdzieś (gdzie?) w internecie zakupić tę książeczkę?

 

W sklepiku internetowym Subaru.

 

Uff, mam nadzieję, że zdążyłem, zanim autor postu zacznie być "niemiły" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepiku internetowym Subaru.

 

Uff, mam nadzieję, że zdążyłem, zanim autor postu zacznie być "niemiły" :mrgreen:

:mrgreen::mrgreen:

 

Na szczęście mój gniew został powstrzymany dzięki uprzejmości forumowiczki niunka :mrgreen: . Mimo wszystko informacja o możliwości kupna przyda się zapewne innym zainteresowanym :)

Pozdrawiam serdecznie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadejszla...chwila..kiedy przeczytalam i.... jestem usytuow...usu...jest mi milo niezmiernie ze me skromne jestestwo zostalo przelozone .........przez łama i to niejednokrotnie ( tak w pionie jak i w poziomie) :mrgreen:

i dochodze do wniosku ze pewne osoby oraz ich posty sa tak bardzo przewidywalne..jak bardzo alternatywny jest moj swiat....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...