Jump to content

Świat Alternatywny, czyli zbiór tekstów p.t. Mamusi Forumowe

Dyrekcja
 Share

Recommended Posts

• Dyrekcja SIP

Niniejszym mam przyjemność poinformować, że od Zlotu Plejad dostępna będzie książka

Mamusi Forumowej o tytule:

"Świat alternatywny - bez cenzury"

Cena łącznie z VAT-em i akcyzą wynosi 30 zł.

W trakcie Zlotu zorganizujemy także godzinkę autorską (pod warunkiem, że wybierająca się na Trasę Terenową Mamusia dotrze do celu, co w tym roku może nie być łatwe).

Pozdrowienia

PS. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ew. uszkodzenia przepony i inne.

• Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

czy istnieje wersja elektroniczna dla lewostronnych? ewentualnie, czy przewidziano kolportarz na wyspach? w razie draki moge zorganizowac wieczor autorski w ramach Edinburgh Festival :mrgreen:

Czy będzie można zakupić tę książkę np w sklepiku subaru? Czy tylko na Plejadach?

W trakcie Zlotu zorganizujemy także godzinkę autorską

Się piszę ;)

(pod warunkiem, że wybierająca się na Trasę Terenową Mamusia dotrze do celu, co w tym roku może nie być łatwe)

A to zależy czym się Mamuśkę zatankuje ;) Ale jak znam w/w to nie ma zmiłuj ;) Na "CPN" choćby i na resztkach paznokci dolezie :D

Ewentualnie gówno.

Brawo.... :evil:

Pozdrawiam

I to Cie tak kreci?

Kręci mnie inteligencja tego faceta i kompletnie absurdalne podejście do słowa pisanego - nader rzadka cecha, przyznasz? Jest inny i to cenię w nim najbardziej. Facet po prostu się wyróżnia od reszty i to w nietuzinkowy (choć kontrowersyjny) sposób. Życzę każdemu takich pokładów indywidualizmu w obecnej rzeczywistości.

Pozdrawiam

A ja cieszę sie, ze jest mało takich bełkotliwych indywidualistów.

Na szczescie ta radosc nie jest podzielona w kregach starych forumowiczow. Milo jest spotkac ponownie Waldka (strasznie milo,ze na zywo), którego smaży zoologia,zoofilia i pop(corn)-kultura wszelaka, a krzywy obraz tego swiata, zakrapiany przy barze, jest calkiem swojski i cokolwiek trafny w ocenie.

Matka-saluto :)

Twoja corcia-Sajmon Pumexowy

Popieram!!!!

Ja bym nawet napisał, że duże gówno!

:shock:

To taka krytyka a priori ? Nowa polska specjalność ?

Gdzie, poza Plejadami, będzie można kupić książkę ? Czy "godzina autorska" będzie rejestrowana ? Może chociaż "nieoficjalnie" ? :twisted:

Tyle pytań i żadnych odpowiedzi :mrgreen:

Pozdrawiam,

P.

To taka krytyka a priori ? Nowa polska specjalność ?

Nie, żyjemy w wolnym kraju i każdy może wyrażać swoje zdanie, dla mnie teksty "mamusi" są tandetne...

Nie dyskutuje o gustach, masz oczywiscie prawo do swojego zdania.

Co nie znaczy, że książka musi być zła. A o książce mowa.

Może ktoś zbierze i wyda Foreksa - "Kopanie Leżącego" ? :twisted:

pozdrawiam,

P.

Kręci mnie inteligencja tego faceta i kompletnie absurdalne podejście do słowa pisanego - nader rzadka cecha, przyznasz? Jest inny i to cenię w nim najbardziej. Facet po prostu się wyróżnia od reszty i to w nietuzinkowy (choć kontrowersyjny) sposób. Życzę każdemu takich pokładów indywidualizmu w obecnej rzeczywistości.

Pozdrawiam

W 100% nie zgadzam sie z tym co piszesz. Jak pamietamy "treblinki do kombajnow" rowniez niektorym sie podobaly ;D

Jednemu podoba sie to drugiemu tamto - nie w tym rzecz :) ważne, że mamusia jest forumowa i jako takiej szacunek

a teksty.. jak to teksty, raz lepsze raz gorsze :mrgreen: a im gorsze tym lepsze :twisted:

a glowa panstwa jest ...

Nie tedy droga. Nie mozna ciemno gloryfikowac wszystkiego co forumowe. Tak samo jak nie wszystkie produkowane przez Subaru samochody sa wysmienite.

P.S.

Wszyscy na jednego :(

ja piernicze, co sie dzieje? Niektorzy mogliby sobie na prawde pewne teksty darowac :roll:

tak jak nikt nie kaze czytac postow wszystkich forumowiczow (opcja "ignoruj") tak nikt Was tez nie zmusza do kupowania tej ksiazki. A wchodzenie do tego tematu tylko po to, zeby napisac ze to "gowno" itp jest wg mnie .... znacznie wiekszym "gownem" :???: