Skocz do zawartości

Świat Alternatywny, czyli zbiór tekstów p.t. Mamusi Forumowe


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Ojciec Założyciel

Niniejszym mam przyjemność poinformować, że od Zlotu Plejad dostępna będzie książka

Mamusi Forumowej o tytule:

"Świat alternatywny - bez cenzury"

Cena łącznie z VAT-em i akcyzą wynosi 30 zł.

 

W trakcie Zlotu zorganizujemy także godzinkę autorską (pod warunkiem, że wybierająca się na Trasę Terenową Mamusia dotrze do celu, co w tym roku może nie być łatwe).

 

Pozdrowienia

 

PS. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ew. uszkodzenia przepony i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czy istnieje wersja elektroniczna dla lewostronnych? ewentualnie, czy przewidziano kolportarz na wyspach? w razie draki moge zorganizowac wieczor autorski w ramach Edinburgh Festival :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W trakcie Zlotu zorganizujemy także godzinkę autorską

Się piszę ;)

(pod warunkiem, że wybierająca się na Trasę Terenową Mamusia dotrze do celu, co w tym roku może nie być łatwe)

A to zależy czym się Mamuśkę zatankuje ;) Ale jak znam w/w to nie ma zmiłuj ;) Na "CPN" choćby i na resztkach paznokci dolezie :D

Ewentualnie gówno.

Brawo.... :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to Cie tak kreci?

Kręci mnie inteligencja tego faceta i kompletnie absurdalne podejście do słowa pisanego - nader rzadka cecha, przyznasz? Jest inny i to cenię w nim najbardziej. Facet po prostu się wyróżnia od reszty i to w nietuzinkowy (choć kontrowersyjny) sposób. Życzę każdemu takich pokładów indywidualizmu w obecnej rzeczywistości.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cieszę sie, ze jest mało takich bełkotliwych indywidualistów.

Na szczescie ta radosc nie jest podzielona w kregach starych forumowiczow. Milo jest spotkac ponownie Waldka (strasznie milo,ze na zywo), którego smaży zoologia,zoofilia i pop(corn)-kultura wszelaka, a krzywy obraz tego swiata, zakrapiany przy barze, jest calkiem swojski i cokolwiek trafny w ocenie.

Matka-saluto :)

Twoja corcia-Sajmon Pumexowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram!!!!

Ja bym nawet napisał, że duże gówno!

:shock:

To taka krytyka a priori ? Nowa polska specjalność ?

 

Gdzie, poza Plejadami, będzie można kupić książkę ? Czy "godzina autorska" będzie rejestrowana ? Może chociaż "nieoficjalnie" ? :twisted:

 

Tyle pytań i żadnych odpowiedzi :mrgreen:

 

Pozdrawiam,

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręci mnie inteligencja tego faceta i kompletnie absurdalne podejście do słowa pisanego - nader rzadka cecha, przyznasz? Jest inny i to cenię w nim najbardziej. Facet po prostu się wyróżnia od reszty i to w nietuzinkowy (choć kontrowersyjny) sposób. Życzę każdemu takich pokładów indywidualizmu w obecnej rzeczywistości.

Pozdrawiam

 

W 100% nie zgadzam sie z tym co piszesz. Jak pamietamy "treblinki do kombajnow" rowniez niektorym sie podobaly ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja piernicze, co sie dzieje? Niektorzy mogliby sobie na prawde pewne teksty darowac :roll:

 

tak jak nikt nie kaze czytac postow wszystkich forumowiczow (opcja "ignoruj") tak nikt Was tez nie zmusza do kupowania tej ksiazki. A wchodzenie do tego tematu tylko po to, zeby napisac ze to "gowno" itp jest wg mnie .... znacznie wiekszym "gownem" :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...