Skocz do zawartości

Świat Alternatywny, czyli zbiór tekstów p.t. Mamusi Forumowe


ex-Dyrekcja

Rekomendowane odpowiedzi

awsze przecież Pani od Polskiego wie że Jaś umie ledwo na dostateczny i nawet jak by wyskrobał "Przeminęło z wiatrem" to Pani od Polskiego powie że to gniot musi być bo Jasia zna !

Dlaczego przypominasz mi moja edukacje...? :cry:

 

:mrgreen:

 

A w odpowiedzi na powyzsze posty, sprobuje przytoczyc cytat z pewnego filmu, jakze nieprawdopodobnie pasujacego do tego watku!

Film i cytat*.

 

"Krytykowac, prawda, to kazdy potrafi, prawda, a to nie o to chodzi"!

 

* moga byc pewne rozbieznosci, bo film widzialem ostatni raz pare lat temu, ale sens chyba jest zachowany. :mrgreen:

 

EDIT: czy ktos moze mi podac linka do strony, gdzie mozna zanabyc te pozycje? Bo w Merlin nie moge znalezc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

niemniej zdanie krytyczne na jakiś temat, z natury rzeczy, powinno demonstrować sobą poziom wyższy niż krytykowany tekst. No tu jakby się lekko poprzestawiało....

Pozdrawiam

 

No to już jest filozofia panie, jak pisze dyrekcja. Wszystko można odwrócić, kota ogonem w tym super subiektywnym postrzeganiu twórczości. Zdanie Dyrekcji o przesłaniu moralnym również. I też wcale nie musi krytykant osiągać jakieś poziomu, może nadawać na tej samej fali, ewentualnie używać podobnych środków wyrazu do wyrażenia krytyki etc.

Dajmy se spokój, dla jednego gówno, dla innego super świetne, dopóki nie ma jeżdżenia po kimś złośliwego dopóty jest ok. IMHO. A WB i tak się nie przejmuje więc i wy się nie przejmujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...