Skocz do zawartości

Oto Polska wlasnie...


michal

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu duzo gadac. Wkurzony jestem strasznie! Ledwo co odebralem auto, a jakis [moderator czuwa] (chyba jakas ciezarowka, albo zukiem) wjechal mi w tyl samochodu (wgnieciona klapa i blotnik), po czym oddalil sie nie zostawiajac zadnej informacji!!! Co za kraj! Juz drugi raz mam taka akcje. Chyba rozumiecie, jak bardzo jestesm wkurzony! Po prostu brak mi slow...

 

_t_tIMG_2536.jpg

_t_tIMG_2539.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wspolczuje Michal :(

rzeczywiscie w tym kraju to dzieje sie na zasadzie "na biednego nie trafilo", wiec po co mam zostawiac swoje namiary i placic ze swojego OC... :evil:

ja ok. 2 tygodni temu stracilem antene od instalacji komorkowej - zlosliwie urwana z dachu, a w piatek nad ranem ktos wybil mi szybe w SI, po to tylko zeby zajrzec co mam w schowkach i nic nie ruszyc... i to na strzezonym osiedlu :evil: Zaczynam podejrzewac, ze ktoregos z sasiadow moj samochod kluje w oczy :evil:

Pozdrawiam

Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy blacharz w okolicach Krakowa jest w Zielonkach na ul. Na ogrody. To czlowiek Kuzaja, ktory klepie wszystkie jego autka po rajdowych przejsciach :) Postaram sie dowiedziec o tel - jakby co to dam znac.

 

 

P.S. mnie to wyglada na to, ze caly ten boczny element jest do wymiany, bo wgniecenie jest w dosc chamskim miejscu, ale moze ten gosc cos z tym zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana calego elementu, chyba zartujesz. wiesz z czym sie to wiaze ??

odwiercanie i rozcinanie wszystkich fabrycznych zgrzewow, dosc powazna operacja.

cos na ten temat wie azrael :wink: . zagniecenie nie jest wielkie i do usuniecia,

ale to nie o to tu chodzi.

liczy sie niestety sam fakt uszkodzenia na "dziewiczym" nadwoziu, do tego tak nowym.

mnie jakis czas temu oparl sie "uprzejmy pan" na blotniku.

i chodz auto ma 12 lat to mnie niemal krew zalala, bo mam oryginalny

lakier i zero szpachli.

 

a co dopiero ma powiedziec michal...

 

pzdr,

abt

 

ps. a co do zielonek to masz racje. ogladalem gt z auto gazu po powaznym

dzwonie i wyglada pieknie. lakier ladniejszy niz oryginal. wiele warst a nastepnie

kilka razy polerowany. gladki jak lustro. ale "dziewica" i tak to nie jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymiana calego elementu, chyba zartujesz. wiesz z czym sie to wiaze ??

odwiercanie i rozcinanie wszystkich fabrycznych zgrzewow, dosc powazna operacja.

cos na ten temat wie azrael :wink: . zagniecenie nie jest wielkie i do usuniecia,

ale to nie o to tu chodzi.

 

Z tego co pamiętam błotnik tylny do WRX wystepuje w dwóch wersjach. Jedną znich wymienia się odcinając słupki nie rozwiercając zgrzewów przy dachu - chyba tą drogą w tym pwypadku sensownie jest pójśc, na klepanie tego bym się w noym aucie chyba nie zdecydował. Z resztą wszystko zalezy od finansów, najbliższa fabrycebędzie właśnie metoda z rozcięciem nadwozia po oryginalnych zgrzewach.

 

 

 

A typ co rozwalił do zabicia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie po prostu wymienic calego tego elementu (zaznaczone w zalaczniku)? Bo to wgniecenie, z tego co widac na zdjeciach, jest raczej po prostu zlamana blacha, podobno z tym sie nic nie zrobi :(

 

rozwierceniu i przyspawaniu nowego elementu stracisz jeszcze sztywnosc karoserii

 

Tak? :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie da sie po prostu wymienic calego tego elementu (zaznaczone w zalaczniku)? Bo to wgniecenie, z tego co widac na zdjeciach, jest raczej po prostu zlamana blacha, podobno z tym sie nic nie zrobi :(

 

rozwierceniu i przyspawaniu nowego elementu stracisz jeszcze sztywnosc karoserii

 

Tak? :shock:

 

Ludzie nie doradzajcie takich rzeczy :!: :!: :!: Nie daj sie naciagnac na wymiane elementu bo zepsuja Ci auto :!: Wymien klape a blotnik wyklep ile sie da a reszte zrobi szpachla. Wyciety element bedzie w niedlugim czasie kupa rdzy, sasiednie elementy podczas wstawiania nowego straca ocynk itd.... Zrobisz jak zechcesz ale dobrze sie zastanow zanim dasz sie naciagnac na wymiane elementu. Jezeli bedziesz robil z AC to oczywiscie niech Ci zaplaca za wymiane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...