Skocz do zawartości

STI MY 08 "Mysza" po 74500 km


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A więc można powiedzieć, że nowe STI zrobiło się bardziej "dupowozowate", może to i lepiej...

 

Cos mi się wydaje, że nowe lusterka nie są zbytnio kompatybilne ze świnkami :mrgreen:

 

świnki już wycinam aaa co do "dupowozowatości" to się generlanie zgodzę jest wygodniejsze ..ale kąsa tak jak dobre MY03

 

TJ ja nic nie zmieniałem..nawet nie wiem kiedy.oni tylko oglądali :lol:

 

[ Dodano: Sro Mar 12, 2008 3:28 pm ]

herrkam, gratulacje :smile:

 

moje pytanie: czy to wciaz subaru? czy raczej maszyna jak evo :mrgreen:

 

thx remek ...jak by evo było maszyną ...stało by u mnie w garażu :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wy tu gadu gadu a tymczasem.....

jeżdząc po mieście zużycie wrosło do 10,6 l ...te wskaźniki to zabierają frajdę z jazdy :???:

czarna podsufitka i czarne plastiki na słupkach świetny pomysł, przy otwieraniu bagażnika woda niefortunnie spada na roletę..sprawdzę czy to przypadłość i zareklamuję :twisted:

poza tym moja Ewelina stwierdziła że... nie gada jak subaru więc nie jedzie jak subaru..hmm jakieś takie zwykłe rodzinne auto :lol:

KUPIĘ WYDECH FAJNY DO MYSZY :wink:

 

na noc biorę browara i idę rozpracowywać audio i kompa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze jedna bardzo powazna wade nowej fury. Na lusterkach sa kierunki, i ksztalt ich taki, ze ciezko bedzie forumowego swiniacza przykleic. :roll:

 

Herkam, dzieki za dobry opis, czekam na kolejne jak sie dalej auto bedzie sprawowalo. :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ładne...................................podkładki :mrgreen:

Podobno "biznesmeni" z nie-ASO po cichaczu zmieniają ramki :mrgreen:

Podczas podróży zdarł się wierzchni lakier :razz:

KUPIĘ WYDECH FAJNY DO MYSZY :wink:

A jednak :mrgreen:

 

Nie mogę już tego czytać, bo naprawdę po wczorajszych Twoich namowach coraz bardziej zaczynam się zastanawiać nad zamianą Forysia na nowe STI :twisted: Jak mi się ten Twój samochód podoba :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniaj furę radekk, box na dach i będzie git :wink:

Ale tak ciągle z boxem. Muszę zrobić jeden test, jeśli moje deski się zmieszczą do bagażnika, oczywiście po złożeniu siedzenia, a pasażera ustawione tak że da się tam siedzieć to naprawdę zacznę się zastanawiać. Jeśli nie to poczekam z 2-3 lata jak będę myślał już o zmianie samochodu i kupię wtedy, oczywiście jak fundusze na to pozwolą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...