Skocz do zawartości

STI MY 08 "Mysza" po 74500 km


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

hehe... tak wszyscy ladnie gratulują... czyzby sie nagle nowe STi tak spodobalo ekipie? :razz:

 

mi sie podoba i gratuluje :cool:

A mi sie wciaz nie podoba. Hatchback to w ogole jakas niedorobiona forma - albo sedan (coupe), albo kombi. Niech sie zdecyduja :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 90
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hmm teoretycznie to auto ma jeździć a nie wyglądać...ale na litość boską te tylnie lampy - szok - :shock: - gdzieś widziałem już sti z normalnymi /chyba w gazecie kmh przy opisie Type - 20/ nic nie sugeruję bo nie lubie się wtrącać - ale gdyby zabrakło budżetu to może mała zbiórka na forum :wink: ? gratuluję fury!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem - może jestem tendencyjnie nastawiony - jakoś mi się to kojarzy z wiejskim tuningiem BMW - ale żeby nie było - rewelacyjna fura gratuluję i mam motywację do ciężkiej pracy aby się kiedyś też taką pochwalić :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem - może jestem tendencyjnie nastawiony - jakoś mi się to kojarzy z wiejskim tuningiem BMW - ale żeby nie było - rewelacyjna fura gratuluję i mam motywację do ciężkiej pracy aby się kiedyś też taką pochwalić :smile:

Każdy może mieć inne odczucia, dla mnie też nie jest to szczyt piękności, ale naprawdę w Myszy wogólę mnie to nie gryzło i uważam że zmiana nie jest konieczna. Tym bardziej że chyba takie czerwone jak w Type20 bardziej by przypominały wiochę niż te które giną przy tym kolorze nadwozia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem - może jestem tendencyjnie nastawiony - jakoś mi się to kojarzy z wiejskim tuningiem BMW - ale żeby nie było - rewelacyjna fura gratuluję i mam motywację do ciężkiej pracy aby się kiedyś też taką pochwalić :smile:

Każdy może mieć inne odczucia, dla mnie też nie jest to szczyt piękności, ale naprawdę w Myszy wogólę mnie to nie gryzło i uważam że zmiana nie jest konieczna. Tym bardziej że chyba takie czerwone jak w Type20 bardziej by przypominały wiochę niż te które giną przy tym kolorze nadwozia.

 

o gustach się nie dyskutuje - nie widziałem na żywo więc może być i tak, że się to gubi w efekcie końcowym - poprostu do samego początku koncepcji nowej imprezy pomijając jej "lanosowatość" to nie mogłem przeboleć tych lamp - ale już dość tematu bo nas okrzyczą :wink: po raz trzeci gratuluję i życzę dużo radości z jazdy myszą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dooobra gadu gadu a tu pierwsza niemiła niespodzianka... :???:

otwieram maskę i co? i takie sobie 5 cm zagniotek na IC....znaczy że otwór w masce jest tak na wprost IC że wpadające kamyki walą centralnie w niego...zakładamy mały siatex nad IC..no ale to już wiejski tjuning się kłania

1. IMHO pierwszy poważny minus konstrukcyjny

 

nowa usługa SITAEX NA IC 200 pln nett :lol:

nie wiem jak Nki ale jak ktoś z STT to czyta to muszą chyba to homologować :razz:

dscf1497hk0.th.jpg

 

dscf1496pt7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dooobra gadu gadu a tu pierwsza niemiła niespodzianka... :???:

otwieram maskę i co? i takie sobie 5 cm zagniotek na IC....znaczy że otwór w masce jest tak na wprost IC że wpadające kamyki walą centralnie w niego...zakładamy mały siatex nad IC..no ale to już wiejski tjuning się kłania

1. IMHO pierwszy poważny minus konstrukcyjny

 

nowa usługa SITAEX NA IC 200 pln nett :lol:

nie wiem jak Nki ale jak ktoś z STT to czyta to muszą chyba to homologować :razz:

Obrazek

 

Obrazek

OT, ale nie moge nie napisac: OMG, kto projektuje te Subaraki :?: :shock:

 

inzynierowie Tojoty juz prawie 20 lat temu ( :!: ) odkryli, ze TMIC ATA ma miec fabryczny "siatex" :razz: :mrgreen::lol:

 

copyofpicture042cc6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję, Jeśli jeździ lepiej jak wygląda to bardzo udany zakup, chociaż zaczynam sie powoli przekonywać do nowej imprezy, szczególnie do bryły nadwozia, a takie duperele jak lampy można jakoś przełknąć :)

Jak sie lata bokiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie boisz sie ze troche ograniczy doplyw powietrza? Troche potezna ta siata ;)

 

TJ co mam zrobić wolę siatex niż nowe IC za dwa miechy kupić ....chyba że to gwarancja będzie objete :wink: nie sądzę aby był problem z powietrzem to tylko siatka w sumie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...