Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wykupiłem przed chwilą NW w PZU, tylko zastanawiam się po co, skoro w wyłączeniach jest 'udział w sporcie wyczynowym'. Czytając dalej definicję sportu wyczynowego (cytuję z pamięci) to udział w zawodach w celu osiągnięcia najlepszego wyniku..... członków klubów, zrzeszeń ... Jeżeli tak, to (tfu, tfu :twisted: ) jeżeli coś komuś i tak nie będzie honorowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla kawiorów przewidziano dodatkową porcję kaszanki...z grilla... :razz:

 

Ustala się również nagrodę dla najlepszej " kierowniczki " startującej na Cynie VI będzie to :

plecak i koszulka Castrola :!:

 

AK

 

ps. jazdy dowolne po torze bezpłatne dla uczestników Cyny :!: ..dla innych chętnych po uiszczeniu opłaty w biurze zawodów ( Tor ) koszt 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK

 

ps. jazdy dowolne po torze bezpłatne dla uczestników Cyny ..dla innych chętnych po uiszczeniu opłaty w biurze zawodów ( Tor ) koszt 100zł

 

może jednak zostawmy jazdy dowolne tylko dla uczestników Cyny??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK

 

ps. jazdy dowolne po torze bezpłatne dla uczestników Cyny ..dla innych chętnych po uiszczeniu opłaty w biurze zawodów ( Tor ) koszt 100zł

 

może jednak zostawmy jazdy dowolne tylko dla uczestników Cyny??

 

szubaru gwarantuje ci ze po 15 tor bedzie pusty i nikomu nie bedzie sie chcialo jezdzic.

wyszalejesz sie.sprawdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AK

 

ps. jazdy dowolne po torze bezpłatne dla uczestników Cyny ..dla innych chętnych po uiszczeniu opłaty w biurze zawodów ( Tor ) koszt 100zł

 

może jednak zostawmy jazdy dowolne tylko dla uczestników Cyny??

 

Moja informacja właśnie to ma spowodować... :cool:

 

AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syn ma występy, ale po dzisiejszym szoku :shock: (pewien serwis :roll: o mało co nie doprowadził mnie do zawału i naprawił mi poważnie "spsutego" OBK w trzy dni) muszę się nim nacieszyć (i widokiem innych Szuwarków :grin: :grin: :grin: ) więc przynajmniej na zakończenie muszę dojechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym był pierwszą osobą która dostała sie do kompa po cynie ? :mrgreen: Ok trudno, ktoś musi zacząć.

 

Jeśli chodzi o wyniki to bez niespodzianek, czyli turbodziadki jak zwykle górą. Krzysiek Szymański potem Adam Tomaszek z bratem. Tuż za nimi Berlin który sie załapał na ostatnie miejsce na pudle. Brawo :!: :!: :!:

Naprawdę wielki szacun dla Krzyśka Blue który sam upomniał się o karę 5 sek na mecie próby, przez co stracił miejsce na podium. My tym razem na 6 pozycji po błędzie na torze, zakończone cofaniem :evil: . Mój błąd, pilot jak zwykle bezbłedny. Ale nic to zabawa szczególnie na jazdach wolnych była przednia :!: . Warto było być na kolejne Cynie. Kiedy kolejna edycja :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wyniki to bez niespodzianek, czyli turbodziadki jak zwykle górą. Krzysiek Szymański potem Adam Tomaszek z bratem. Tuż za nimi Berlin który sie załapał na ostatnie miejsce na pudle. Brawo :!: :!: :!:

 

Czyli na suchym również antyki. :roll:

 

Szkoda, że nie widziałem. Pochorowała mi się rodzinka i musiałem zostać w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie podziękowania dla Organizatorów oraz pozdrowienia dla upalaczy (za dużo by wymieniać). Legasie (Krzysiek i Paweł) bez konkurencji, ale Berlin (seria WRX) pięknie wskoczył na pudło. Świetnie spisał się też Krzyś Oracz ciciviem, respekt.

 

Dziękuję także kibicom (to dla Was boki) i osobom robiącym zdjęcia, oraz przede wszystkim cierpliwej pilotce, która bezbłędnie dyktowała i nie zabiła mnie za metę (dla mnie jesteś debeściak). A co do fair play, to pewnie każdy z Was by tak postąpił.

 

Do zobaczenia na kolejnej pojeżdżawce.

 

P.S. Żurek dobry, flaczki i kiełbaska niestety niespróbowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem - opalilem sie troche, zdjec narobilem i zaluje ze turbosmietnik "siem nie zlozyl" :mad:

 

nastrzelalem ze 400 zdjec ;) generalnie robilem na seryjnych i jest wiele fajnych sekwencji - np caly boczur matiego z efektami dymnymi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a skad wiesz ze na 6tej pozycj? wyniki chyba wieczorem najwczesniej.

zdroowka!

 

byłem w biurze jak drukowali wyniki wiec przy okazji wypytałem co i jak :mrgreen:

 

Mordka też mi sie jakaś taka czerwona zrobiła po dzisiejszym słoneczku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...