Skocz do zawartości

CYNA VI


samochodzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 578
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki za lamerskie pytanie ale czy na Cynę można przyjechać innym autem niż Subaru?

 

Tak, zgodnie z punktem 3.5 oraz 3.6 wspomnianego regulaminu, dopuszcza sie samochody inne niż Subaru, w specjalnie dla nich utworzonej klasie 3 czyli "open".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki organizatorom, uczestnikom i widzom za miło spędzony czas na Cynie :) Gratulacje dla zwycięzców!

 

Jedyne, co troszkę mi się nie spodobało to skandaliczny stan 2-go szutrowego odcinka na torze Słomczyn, ale to raczej nie wina organizatora, tylko właściciela toru. Osłona silnika pogięta, gdyby nie kask to bym sobie poobijał głowę o sufit... trasa chyba nie powinna być pod rajdówki albo samochody terenowe :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki organizatorom, uczestnikom i widzom za miło spędzony czas na Cynie :) Gratulacje dla zwycięzców!

 

Jedyne, co troszkę mi się nie spodobało to skandaliczny stan 2-go szutrowego odcinka na torze Słomczyn, ale to raczej nie wina organizatora, tylko właściciela toru. Osłona silnika pogięta, gdyby nie kask to bym sobie poobijał głowę o sufit... trasa chyba nie powinna być pod rajdówki albo samochody terenowe :idea:

 

Faktem jest - na jazdach dowolnych wyrwałem sobie lewą stronę zderzaka wbijając się w ten kopny pioch :evil:

Znaczy się piach mi nie przeszkadzał tylko jego poziom - jakieś 40-50 cm poniżej powierzchni asfaltu, z którego się zjeżdżało po prawym zakręcie.

Ale pogoda, frekwencja i towarzystwo - rewelacja :grin: Zawsze ma tylko mały kłopot, poznaję nowe twarze po imieniu i zielonego pojęcia nie mam kto to jest na forum :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo - booyaka booyaka dla Dzielnych Cynowych Żołnierzyków :).

 

Było bardzo, bardzo sympatycznie, organizacja super. Ludziska - git. Pogoda - bomba.

 

No i wosk na karoserii wygrzałem w słońcu - ponoć to pomaga we wzmocnieniu efektu świecenia się jak psu... oczy :mrgreen:.

 

 

 

PS Moje dni jeszcze nadejdą :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z forumowiczów jechał w klasie N/A ? Bo coś cisza w tym temacie. Było z kim się pościgać?

 

:)

Szczerze to nawet nie wiem ile samochodow bylo w klasie N/A... jakos tak skupilem sie na walce z drugim Justy... dlatego niecierpliwie czekam na oficjalne wyniki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo - booyaka booyaka dla Dzielnych Cynowych Żołnierzyków :).

 

Było bardzo, bardzo sympatycznie, organizacja super. Ludziska - git. Pogoda - bomba.

 

No i wosk na karoserii wygrzałem w słońcu - ponoć to pomaga we wzmocnieniu efektu świecenia się jak psu... oczy :mrgreen:.

 

 

 

PS Moje dni jeszcze nadejdą :twisted:.

 

Nie sądziłem, że wytrzymasz jako widz :mrgreen:

Jeszcze raz wielkie dzięki, że zostałeś na drugiej próbie w słońcu i ostrym kurzu żeby porobić foty Czarnego Zła :cool: mimo, że udało nam się z Vergette 2 razy pomylić trasę :roll: :oops:

A lakierek na bryczce rzeczywiście - zacnie błyszczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, a gdzie fotki?

 

 

:)

Szczerze to nawet nie wiem ile samochodow bylo w klasie N/A... jakos tak skupilem sie na walce z drugim Justy... dlatego niecierpliwie czekam na oficjalne wyniki...

Skupienie... A ja myślałem, że balans bieli ustawiacie. :mrgreen:

25b8a3fcdb599056m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim za świetne spotkanie. Szczególne podziękowania dla organizatorów. Wielkie dzięki za pochwały (aż się zawstydziłem) - jakoś się udało pojechac bez większych błędów . Blue gratulacje za postawę.

Ps. Przepraszam , że dopiero dziękuję , ale przed chwilą wróciłem z KJS-u w Toruniu. Tomalaka niestety nie widziałem w akcji ale gdyby dzisjaj na 19-stej próbie nie ukręcił półosi pewnie wygrałby generalkę.

Pozdrawiam wszystkich , do następnego razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Szczerze to nawet nie wiem ile samochodow bylo w klasie N/A... jakos tak skupilem sie na walce z drugim Justy... dlatego niecierpliwie czekam na oficjalne wyniki...

 

Nie było wyników? :shock:

Widzę, że potworek jednak zdążył się poskładać? Jak wrażenia? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...