Skocz do zawartości

Helpdesk komputerowy


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na stronie https://www.liveworksheets.com/worksheets/en/English_as_a_Second_Language_(ESL)/Prepositions_of_place/Prepositions_-_Listen_and_choose_ly593lg

nie działa mi dźwięk, tzn nie da sie odsłuchiwać ćwiczeń. A to praca w ramach przedszkolnej edukacji mojej córki. Moze ktos ma pomysł.

Sprawdzane na firefox i edge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Arq napisał:

Na stronie

 This worksheet requires speech synthesis, which is not supported by your web browser. We recommend to use Chrome or Safari to view this worksheet

P.S. Słabo ta strona napisana. Komunikat się nie pojawia... skrypt ma błędy.

 

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, sambor napisał:

 This worksheet requires speech synthesis, which is not supported by your web browser. We recommend to use Chrome or Safari to view this worksheet

P.S. Słabo ta strona napisana. Komunikat się nie pojawia... skrypt ma błędy.

 

No własnie żaden komunikat o błędzie się nie pojawiał. Na chromie działa więc dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Orear napisał:

Czy istnieją na rynku klawiatury mechaniczne bez tego chorego podświetlenia RGB? 

TKL czy klasyczna? W tych modelach ktore mam podswietlenie mozna wylaczyc. Ducky chyba ma tez modele calkowiecie bez RGB.

Edytowane przez blejzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, blejzu napisał:

TKL czy klasyczna? W tych modelach ktore mam podswietlenie mozna wylaczyc. Ducky chyba ma tez modele calkowiecie bez RGB.

TKL mnie interesuje. K63 od Corsair najbardziej mi się podoba, podobno można wyłączyć całkiem podświetlenie w aplikacji na komputerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Orear napisał:

TKL mnie interesuje. K63 od Corsair najbardziej mi się podoba, podobno można wyłączyć całkiem podświetlenie w aplikacji na komputerze. 

Moja stara K68 z czerwonym LCD gdzies za szafa wyladowala ale, z tego co pamietam, to mozna bylo wylaczyc LEDa. Moge sprawdzic pozniej jezeli chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Orear napisał:

Czy istnieją na rynku klawiatury mechaniczne bez tego chorego podświetlenia RGB? 

 

Ale w czym jest problem? Mam Razera Blackwidow Elite, każdy klawisz konfigurowalny z osobna. Można wyłączyć całkowicie. Sam sobie ustawiłem bardzo łagodne jasnoniebieskie podświetlenie, ledwie się żarzy, nocą nie męczy oczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, BelegUS napisał:

 

Ale w czym jest problem? Mam Razera Blackwidow Elite, każdy klawisz konfigurowalny z osobna. Można wyłączyć całkowicie. Sam sobie ustawiłem bardzo łagodne jasnoniebieskie podświetlenie, ledwie się żarzy, nocą nie męczy oczu.

Problem właśnie w tym, że nie miałem dotąd takiej klawiatury i nie wiem czy mają one opcję wyłączenia podświetlenia. No ale wygląda na to, że nie mam się czym martwić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RoadRunner napisał:

Czy zna ktoś może jakąś kamerę do kompa z softem, który umożliwi odwrócenie obrazu o 180 stopni ?  Chodzi o to aby wszystkie aplikacje typu (google hangout, skype itp) dostawały odwrócony obraz. 

 

Chyba można to zrobić z każdą kamerą, przynajmniej w Windows 10. W Windows 7 część kamer z pozycji urządzeń miała takie funkcję. Nie mam teraz kamery żeby sprawdzić jak to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zauważyłem dzisiaj ciekawą rzecz podczas konfiguracji Google Asystenta na Nexus'ie7. Otóż zaciekawiło mnie co się stanie kiedy będę miał w pobliżu oba urządzenia (telefon i tablet) i wzbudzę je poleceniem Zadzwoń do... I ku mojemu zdziwieniu połączenie wykonywane jest tylko przez telefon, co ogólnie jest świetną sprawą bo tak chciałem. Niemniej jednak znalazłem odpowiedź na tę ciekawostkę. Nexus 7 nie obsługuje rozmów telefonicznych, a przynajmniej nie ma zainstalowanej aplikacji Telefon/Dialer i nie można znaleźć jej również w sklepie GPlay. Nasunęły mi się dwa pytania na które być może będziecie znali odpowiedź.

  • Czy da się w jakiś prosty sposób uruchomić rozmowy na Nexus 7? SMSy odbiera i wysyła za pomocą wbudowanego Hangouts'a ale dzwonić nie potrafi. 
  • Czy Google Asystent/konto Google posiada jakieś ustawienia, które definiują jakie usługi uruchamiamy głosowo na podłączonych do konta urządzeniach? Na przykład aby polecenie Prowadź do... uruchamiało Mapy tylko na tablecie, a nie na telefonie kiedy oba urządzenia są w pobliżu, na przykład jadąc samochodem. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem i potrzebuję rady co robić.

Na wstępie napiszę, że nie mam i nigdy nie miałem konta na Facebook, natomiast posiada je moja żona ale praktycznie z niego nie korzysta (kilka logowań przez kilka lat, brak czegokolwiek istotnego na tym koncie - zdjęć, informacji, itp.).

Dziś nad ranem żona otworzyła naszą wspólną skrzynkę pocztową a w niej wiadomość od Facebooka (tak przynajmniej wyglądała, nie używamy i się słabo znamy) z treścią jak na zdjęciu.

facebook.PNG

 

Zaspana żona klikneła "Anuluj zamówienie" i na ekranie Ipada pojawił się komunikat o złośliwym oprogramowaniu, dokładnie nie wiem bo nie widziałem a żona nie zrobiła fotki i szybko wyłączyła tableta. Pozmienialiśmy na wszelki wypadek główne hasła (nie na fejsie, poczta i inne) z innego kompa i nie bardzo wiemy co robić. Ipada nie włączaliśmy od tego momentu.

Co robić?

 

Szukałem w sieci kontaktu mailowego do Facebook ale chyba jako nie zarejsetrowany nie mam takiej opcji, do żony konta nie mam na ten moment wglądu i nie wiem czy bezpiecznie się przez nie z nimi teraz kontaktować.

Edytowane przez Michał W.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _akir_ napisał:

jeśli nie macie podpietej karty pod FB to nie ma co sie spinac, dodatkowo sprawdz dokladnie nadawce wiadomosci

konto do FB podpiete na email w domenie gmail.com ? 

karty na fejsie nie mamy podpiętej, jest na allegro i może jeszcze gdzieś.

email przypisany do FB na interii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...