Skocz do zawartości

Przekładka z Uk na PL


bociek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piąty wtryskiwacz w samochodach STI RA jest wtryskiem rozruchowym. Dostarcza wstępnej dawki paliwa po przekręceniu klucza. Nie dostarcza dodadkowej dawki paliwa w trakcie jazdy.

Występuje seryjnie i nie jest przeróbką pod GpN. ECU np Prodrive w zakresie obsługi piątego wtrysku nie jest modyfikowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

ja bym przywiózł type R lub RA sti ........da sie przełorzyć

Zrobi ci to nie-ASO (ok 10 tys) , jezdzi z forum Przemek nik nie-ASO czy 22B zawsze myle on ma type R po przekładce z UK pogadaj z nim ....

.Wiem ze była tam grodź cieta i troche czasu zeszło zanim auto stanelo na kołach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie pomylka zaszla mialo byc 5-6 :PPP wersje 5 ogladalem i jezdzilem, 6 nowsza troche. Skoncze budowe to cos sie ściągnie i pszeszczepi :)))

 

Szczerze to jak bedzie 5 w dobrym stanie z importo od skosnookich to łykne (oczywiscie poszukiwania tylko w uk )

Jest firemka zajmujaca sprowadzaniem dziwnych aut w UK prosto z kraju kwitnacej wiśni chyba jan drop tam swoje auto nabyl nawet...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze była tam grodź cieta i troche czasu zeszło zanim auto stanelo na kołach ....

W Subaru trzeba ciąć ściane grodziową :shock: pierwszy raz słysze myślałem że nie :?:

Zrobi ci to nie-ASO (ok 10 tys)

Za o.k 10 tys. tip top wszystko :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi ci to nie-ASO (ok 10 tys) , jezdzi z forum Przemek nik nie-ASO czy 22B zawsze myle on ma type R po przekładce z UK pogadaj z nim ....

Ja swojej nigdy nie robiłem w nie-ASO i nigdy bym jej tam nie robił !!!!

Więc coś Ci się pomyliło....

 

Wiem ze była tam grodź cieta i troche czasu zeszło zanim auto stanelo na kołach ....

 

Cypis co ty pitolisz, jaka grodz cięta? Kto ci tak powiedział? Sciana gordziowa jest przygotowana pod LHD. Trzeba z nią popracować ale nic nie trzeba wycinać....

Dowiedz się zanim poradzisz !!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemku nie mowilem ze ty swoja robiles w nie-ASO!!!!!!

Ja sie tylko u nich dowiadywalem i taka odpowiedz dostalem ze za tyle type R by przelorzyli na tip top ......

 

Co do ciecia to chyba nawet ty mi mowiles bedac na jakis rajdzie ....ale moze pomieszalem cos....jak tak to przepraszam :))!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do specjalistów... no, bo właściwie się zdecydowałem, tylko zastanawiam się co lepiej przywieźć:

type RA czy gt "prawie sti" ale dopieszczony w Moteca itp?

pieniądze podobne. Co w Polsce więcej warte i co lepszego ma RA?

z góry dziękuje za odpowiedź;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kruk, Premo, dostałem zgłoszenia dot. Waszch postów - domyślam się, że chodzi o off-top w technicznym. Proszę Was o kontynuacje dyskusji na temat przekładki i pominięcie wypowiedzi na temat firm, które są konkurencją SIP.

 

Ok sorki. Już "im" więcej reklamy nie robię... :mrgreen:

 

GIGI to zależy do czego chcesz używać samochód. Gt jest cywilizowanym wozem, STI jest mocnym cywilizowanym wozem, RA jest cywilizowaną rajdówką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko zastanawiam się co lepiej przywieźć:

type RA czy gt "prawie sti" ale dopieszczony w Moteca itp?

 

Kupując zdłubanego Gt-ka pewnie nie raz będziesz musiał się zastanawiać "co poeta miał na myśli" albo okaże się że to jakaś zadrutowana rzeźba. Ja bym kupił seryjne RA i tylko wprost z Japonii. Następnie lekka kosmetyka (np. remap obowiązkowo aby móc jeździć na "naszym" paliwie), i wtedy wiem czym jeżdżę - śpię spokojnie.

 

Co w Polsce więcej warte i co lepszego ma RA?

 

Zakładając że oba samochody są w takim samym stanie to na pewno RA będzie więcej warte. Co lepszego ma RA? Wszystko: silnik, skrzynię, dyfry itp. Są to praktycznie dwa różne samochody mimo, iż na pierwszy rzut oka wyglądają bardzo podobnie.

 

Na koniec dodam tylko, że Type RA czy Type R to w Polsce bardzo unikatowe samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...