Skocz do zawartości

Przekładka z Uk na PL


bociek

Rekomendowane odpowiedzi

A jeszcze jedno pytanie - posiadając europejskiego GL z 1996 r. sedan jako dawcę, co muszę mieć koniecznie od wersji turbo, żeby przełożyć Type R z 1997 r. (np. pedały, wiązka, etc.)?

 

pedały z 1.6 podejdą tylko trzeba je przerobic, wiązke angielską tez mozna przerobic, a reszta normalnie pasuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 332
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 lata później...

Witam, zeby nie zakladac podobnego trematu przypinam sie tutaj z pytaniami.

Otoz stala sie rzecz straszna i rozbilem troche swojego GTeka (wypadek pies wyskoczyl przy 60km/h walnolem w dwa male drzewka, w ogole moj pierwszy wypadek od 12 lat jazdy <zalamka>) i na tyle troche ze nie chce tego naprawiac, prostowac klepac, oddawac w niezaufane rece.Wraz z kolega Emilem z forum wpadlismy na pomysl zeby kupic jakies nadwozie Gc8 i przerzucic tylko moje podzespoly bo im nic sie nie stalo i zrobic to nadwozie na Gt99 look w kolorze jak bylo przedtem.

Pytam was i prosze o pomoc drodzy forumowicze jakie nadwozie kupic czy kokpit , tunel sr. boczki, fotele, zderzaki i maska bedzie pasowac np: do tych z GL-a 94 roku bez problemu z mojego GTeka ?, bo wlasnie maske, zderzak przedni, chlodnice, lampy bede musial i tak dokupic GTekowe bo sa skasowane ;/ czy jednak musze szukac nadwozia z MY99 roku? Prosze tez o jakies cenne uwagi co do takich przekladek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glivek pamiętaj że to auto trzeba będzie potem sprzedać i jak myślisz co będzie więcej warte gl 94 z gratami od 99 czy np. taka coupeta us z gratami od gt-ka? ;)

 

zubru przerobić trzeba, wiatraczek kręci się w drugą strone i już... no prawie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co lepiej sciagnac jakies sti gc8 z angli, przeszczepic graty z mojego potrzebne do przekladki, a czesci mechaniczne rosprzedac. A i taki przelozony sti w dobrym stanie bedzie sporo warty w odsprzedazy- nie wiem w ktora strone isc <bezradny>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dzieki mi wystarczy Gtek, poza tym ceny r/ra sa stosunkowo zbyt wysokie w pl, jakby ta ustawa weszla o mozliwosci rejestracji z kierownica po prawej od stycznia to spoko ale tak motac sie z przekladka i pchac w koszty ;/ nie dla mnie takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...